Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

poruka: 42
|
čitano: 13.876
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno".
15 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Marko :D kaže...
EricCartman kaže...
Marko :D kaže...

Mala ispravka vezana za MultiPlusCard i Konzum. Da, treba potrošiti puno da bi se dobilo malo bodova. Ali valja imati na umu da Konzum često nudi razne proizvode po manjoj cijeni ako se na blagajni skenira MultiPlusCard. Recimo, jučer sam baš bio u Konzumu, išao kupiti tekući deterdžent za pranje rublja. Na donjoj polici nalazio se Ariel XXL pakiranje po redovnoj cijeni od 24,69€, dok je cijena za one s MultiPlusCard 17,29€. Naravno da tu karticu nemam, ali znam da je imaju moji. Na kraju je ispalo da su je, pogodite, negdje izgubili. 😂

 

Fućka mi se za te njihove bodove koje i kad dobijem rijetko kad iskoristim jer popust dobijem na nešto što ne koristim. Ali rekao bih da MultiPlusCard vrijedi imati čisto radi nekih stvari koje dobiješ po sniženoj cijeni, ne radi bodova.

 I ja sam je davno izgubio, ali je imam na mobu, tu je uvik.

Ja sam si htio dodati u Google Wallet, ali izgleda da ništa od toga.

 Ma može, ja je imam u Walletu.

13 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj

Išao sam na samoposlužne, tamo nema kartica. 😅

13 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Gnjavator kaže...
Marko :D kaže...
EricCartman kaže...
Marko :D kaže...

Mala ispravka vezana za MultiPlusCard i Konzum. Da, treba potrošiti puno da bi se dobilo malo bodova. Ali valja imati na umu da Konzum često nudi razne proizvode po manjoj cijeni ako se na blagajni skenira MultiPlusCard. Recimo, jučer sam baš bio u Konzumu, išao kupiti tekući deterdžent za pranje rublja. Na donjoj polici nalazio se Ariel XXL pakiranje po redovnoj cijeni od 24,69€, dok je cijena za one s MultiPlusCard 17,29€. Naravno da tu karticu nemam, ali znam da je imaju moji. Na kraju je ispalo da su je, pogodite, negdje izgubili. 😂

 

Fućka mi se za te njihove bodove koje i kad dobijem rijetko kad iskoristim jer popust dobijem na nešto što ne koristim. Ali rekao bih da MultiPlusCard vrijedi imati čisto radi nekih stvari koje dobiješ po sniženoj cijeni, ne radi bodova.

 I ja sam je davno izgubio, ali je imam na mobu, tu je uvik.

Ja sam si htio dodati u Google Wallet, ali izgleda da ništa od toga.

 Ma može, ja je imam u Walletu.

Može, ali nemam fizičku karticu pa je ne mogu dodat.

15 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Marko :D kaže...
Gnjavator kaže...
Marko :D kaže...
EricCartman kaže...
Marko :D kaže...

Mala ispravka vezana za MultiPlusCard i Konzum. Da, treba potrošiti puno da bi se dobilo malo bodova. Ali valja imati na umu da Konzum često nudi razne proizvode po manjoj cijeni ako se na blagajni skenira MultiPlusCard. Recimo, jučer sam baš bio u Konzumu, išao kupiti tekući deterdžent za pranje rublja. Na donjoj polici nalazio se Ariel XXL pakiranje po redovnoj cijeni od 24,69€, dok je cijena za one s MultiPlusCard 17,29€. Naravno da tu karticu nemam, ali znam da je imaju moji. Na kraju je ispalo da su je, pogodite, negdje izgubili. 😂

 

Fućka mi se za te njihove bodove koje i kad dobijem rijetko kad iskoristim jer popust dobijem na nešto što ne koristim. Ali rekao bih da MultiPlusCard vrijedi imati čisto radi nekih stvari koje dobiješ po sniženoj cijeni, ne radi bodova.

 I ja sam je davno izgubio, ali je imam na mobu, tu je uvik.

Ja sam si htio dodati u Google Wallet, ali izgleda da ništa od toga.

 Ma može, ja je imam u Walletu.

Može, ali nemam fizičku karticu pa je ne mogu dodat.

 pa uzmeš si karticu na blagajni :) registriraš na nekog... ili čak dodaš nekom "u obitelj" pa nek dobija bodove kad kupuiješ ako ti već nećeš :)

11 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Trgovci danas imaju zanimljivu strategiju. Znaju da ljudi od svoje 30., 35. pad do 60-te štede i uspoređuju cijene. Međutim, nakon toga se polako više ne snalaze i kupuju sve više iz navike - kako i gdje su naučili. Na taj način, trgovac uvijek računa na svakog kupca da će jednom ostariti i da će na kraju iz njega izvući sve ono što mu je prije prodao "ispod cijene". Također, često se sada grada trgovine na lokacijama koje će biti profitabilne tek za 20, 30 godina kada poraste broj stanovnika na tom području. To rade jer im je bitno da svo to vrijeme čuvaju lokaciju. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

koristimo nekoliko... i to mi je ok stvar...

naravno da se za neki popust treba i podosta potrošiti, ali bar nešto skupiš nakon nekog vremena - bar za paket WC papira u Konzumu :D

u Lidlu uvijek pokupimo one "besplatne" stvari koje nude nakon što se prijeđe određena potrošena svota (ako nešto i ne trebamo, damo to nekome tko treba)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Marko :D kaže...

Išao sam na samoposlužne, tamo nema kartica. 😅

 Zašto ne bi bilo?

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
CVET2 kaže...

Trgovci danas imaju zanimljivu strategiju. Znaju da ljudi od svoje 30., 35. pad do 60-te štede i uspoređuju cijene. Međutim, nakon toga se polako više ne snalaze i kupuju sve više iz navike - kako i gdje su naučili. Na taj način, trgovac uvijek računa na svakog kupca da će jednom ostariti i da će na kraju iz njega izvući sve ono što mu je prije prodao "ispod cijene".

Stariji jako dobro znaju koliko što košta. Više računaju i vode evidenciju potrošnje od mnogih. Vode računa o kuponima i popustima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2023 21:55 (NetkoNegdje).
13 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj

Zato jer ih nema. Točnije, trebao bih pitati ženu koja je na tim samoposlužnim blagajnama da mi je otvori, ona ih vjerojatno ima. Ali da kartice stoje u blizini samoposlužnih blagajni, ne stoje. Niti u jednom Konzumu u kojem sam bio.

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Marko :D kaže...

Zato jer ih nema. Točnije, trebao bih pitati ženu koja je na tim samoposlužnim blagajnama da mi je otvori, ona ih vjerojatno ima. Ali da kartice stoje u blizini samoposlužnih blagajni, ne stoje. Niti u jednom Konzumu u kojem sam bio.

 Ma ima ih svugdje. Pitaš one pomagače koji stoje kraj tih blagajni.

10 mjeseci
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

imam sve moguće loyalty kartice, sve ih koristim i super sam sretan s njima. imam čak i od javnog wc-a, nikad se ne zna kad će te stisnuti, a i svako 5. sranje je mukte uz karticu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Dm active beauty je zapravo jako dobra stvar, jednom mjesečno obavimo veću kupnju i aktiviramo na to 5x više bodova..plus dodatne kombinacije.

 

Popusti na gorivo sa Shell karticom ili na Tifonu sa Kaufland karticom nisu za odbaciti..

 

Nije baš tema ali spomenuo bih tu i Plutus karticu, na koju dobivam 3% cashbacka ( špeceraj, gorivo, režije) i još na to 10 EUR mjesečno za kupnju u jednom od odabranih "perkova" poput Lidla, Shella, Hofera itd.. Doduše cashback se dobiva u njihovom tokenu koji se kasnije može prebaciti u fiat.

Ako nekog zanima više o Plutus kartici može odguglat ili me kontaktirat privatno. Evo i referal link pa podijelimo svaki po 10 $ : https://dex.plutus.it/auth/referee/signup?refId=Bovm83

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2023 0:42 (Child Of Bodom).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice