Gradonačelnik Zagreba predstavio ZET-ov novi susta

poruka: 36
|
čitano: 32.102
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gradonačelnik Zagreba predstavio ZET-ov novi susta".
14 godina
offline
Gradonačelnik Zagreba predstavio ZET-ov novi susta

Dakle kako sam gore napisao aplikaciju je pisao King ICT i to ne kako sam napisao 2019 godine nego cak i puno ranije, dakle rodjacko rodjacki biznis je u igri.

 

Edit:

Eto jos malo dodatka oko King ICT-a.

veni vidi didici
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 8:06 (dagoberhr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Gradonačelnik Zagreba predstavio ZET-ov novi s
Marko :D kaže...

Čisto sumnjam da Zagrebačka županija financira ZET jer onda ne bi bilo nikakvih problema. Rekao bih da ZET financira isključivo grad Zagreb.

 

268 je naprofitabilnija linija jer prevozi ogroman broj putnika. I to nema veze s tim. Osim toga, radi se o drugoj zoni gdje su karte prije bile skuplje, ali onda je Bandić nešto iskemijao i dao cijene za drugu zoni iste kao i za prvu.

 misliti je drek znati 

 

pa barem je danas lako pronaći na netu podatke o skoro bilo čemu

dolje ti je screenshot izvješća za prvu polovicu '22.

velika gorica sufinancira sa 21,6 milijuna, zaprešić sa 5,3 milijuna itd.

10 godina
offline
Gradonačelnik Zagreba predstavio ZET-ov novi susta

@dagoberhr

 

Isprva sam mislio napisati post, kako nije lijepo tako pisati o nekome kako ti pišeš, pogotovo ako je to anonimno.

Međutim, onda sam vidio da nastupaš pod svojim imenom i prezimenom.

Znači, iza tvojih postova stoji osoba od integriteta, a ne neki anonimac sa Interneta.

 

Tako, da bravo za hrabrost, te transparnetnost.

 

dzg
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Gradonačelnik Zagreba predstavio ZET-ov novi susta

PzKpfw uvijek nastupam sa svojim imenom i prezimenom jer nemam potrebe se skrivati iza nicka kada je u pitanju ovaj forum a i dugogodisnji sam bio pretplatnik casopisa pa Bug ima moje podatke. Kada je u pitanju tako nesto mislim da je potrebno dati saznanja svim gradjanima jer placaju poreze i prireze u Zagrebu te imaju prava znati sto se radi sa njihovim novcem, na koji nacin i sa kojim razlozima.

 

Nazalost kao i mnogo puta do sada volja gradjana i servisa gradjana nije na istom kolosjeku te sredstva koja su utrosena ZET nije na pravi nacin potrosio ili je/se ponasao kao pijani milijarder jer to kao placa grad Zagreb a ne ti isti gradjani iz svojih primanja koji jos tome extra placaju uredno karte za koristenje javnog gradskog prijevoza.

veni vidi didici
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Gradonačelnik Zagreba predstavio ZET-ov novi susta

Eto instalirao aplikaciju Moj ZET na mobitel te nevalja uopce i to zbog:
- totalno bezvezno sucelje
- registracija e-maila (valjda zbog lakseg spamanja)
- povezivanje korisnickih racuna ako vec imate korisnicki racun za mjesecne i/ili godisnje pokazne karte ne mozete povezati u appu na mobitelu nego za to trebate ici na web sucelje
- placanje jedino karticom, ne postoji mogucnost G-walletom ili preko mobilnog operatera (neke igre imaju tu mogucnost)

- nema mocnost startanja NFC-a iz aplikacije ako je po defaultu ugasen kao sto to ima G-wallet i neke kvalitetnije odradjene aplikacije
- nedostaje pracenje tramvajskih linija u realnom vremenu, pracenje pojedinog vozila i njegove situacije na mapi
- unos lozinke vece od 12 znakova gdje se ako se unese vise znakova sav unos brise iz forme za unos, preporucljivo 8 jer tada ima najmanje problema.
- nema rasporeda tramvajskih linija (za strance) te kojim trasama voze

 

App sluzi iskljucivo samo za kupnju karte sa karticom i to je to sto za potrosene novce moglo biti puno primjerenije i kvalitetnije odradjeno.

 

Edit:

Cuo sam iz provjerenih izvora da kada dodate preko weba postojeci korisnicki racun time si blokirate mjesecni pokaz ili godisnju kartu jer isto ne moze raditi u appu i na kartici te morate otici u ZET da vam deinstaliraju app i ponovo osposobe pokaz.

veni vidi didici
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 18:03 (dagoberhr).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gradonačelnik Zagreba predstavio ZET-ov novi s
picajzla0707 kaže...
Marko :D kaže...

Čisto sumnjam da Zagrebačka županija financira ZET jer onda ne bi bilo nikakvih problema. Rekao bih da ZET financira isključivo grad Zagreb.

 

268 je naprofitabilnija linija jer prevozi ogroman broj putnika. I to nema veze s tim. Osim toga, radi se o drugoj zoni gdje su karte prije bile skuplje, ali onda je Bandić nešto iskemijao i dao cijene za drugu zoni iste kao i za prvu.

 misliti je drek znati 

 

pa barem je danas lako pronaći na netu podatke o skoro bilo čemu

dolje ti je screenshot izvješća za prvu polovicu '22.

velika gorica sufinancira sa 21,6 milijuna, zaprešić sa 5,3 milijuna itd.

Ha, ništa, onda dići tu subvenciju. Znate, inflacija je. 😁

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice