Gasi se YouTube Vanced

poruka: 45
|
čitano: 21.913
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gasi se YouTube Vanced".
14 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

Youtube Premium je 72kn mjesečno. Volim youtube bez reklama i činjenicom da ga mogu pokrenuti i u pozadini, ali to mi je malo previše novca za to (za 40kn možda bih ga i uzeo).

 

Ovako ću se nadati nekoj alternativi Vancedu, na nekim drugim kanalima.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
Sve što je dobro kratko traje
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
captain_soap_McTawish kaže...

Youtube Premium je 72kn mjesečno. Volim youtube bez reklama i činjenicom da ga mogu pokrenuti i u pozadini, ali to mi je malo previše novca za to (za 40kn možda bih ga i uzeo).

 

Ovako ću se nadati nekoj alternativi Vancedu, na nekim drugim kanalima.

 Nisi ti balkanac

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
protjeran
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
captain_soap_McTawish kaže...

Youtube Premium je 72kn mjesečno. Volim youtube bez reklama i činjenicom da ga mogu pokrenuti i u pozadini, ali to mi je malo previše novca za to (za 40kn možda bih ga i uzeo).

 

Ovako ću se nadati nekoj alternativi Vancedu, na nekim drugim kanalima.

 

 

iiii ... nisi napisao da u tih 72kn mjesečno dobiješ i neograničen pristup milijunima pjesama preko youtube music servisa. Eh...

 

 

2 godine
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
Marko :D kaže...
notloB kaže...

A što sa Snaptube? Valja li što?

To je aplikacija za preuzimanje videa, a ne za gledanje.

 Može se i gledati kao na youtubeu, znači u appu, u resizebilnom prozoru nad drugim aplikacijama, PiP, slušati i kontrolirati na lock screenu, like-dislike, linking to youtube, dark theme...

11 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
Moj PC  
0 0 hvala 4
6 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
captain_soap_McTawish kaže...

Youtube Premium je 72kn mjesečno. Volim youtube bez reklama i činjenicom da ga mogu pokrenuti i u pozadini, ali to mi je malo previše novca za to (za 40kn možda bih ga i uzeo).

 

Ovako ću se nadati nekoj alternativi Vancedu, na nekim drugim kanalima.

Pa al ne čitaš stare postove, registiraj se sa adresom u Indiji i plačaš 10kn, ja evo za family account plačam 12 kn na mjesec več cca 2 godine, i brate baš me ubi trošak!

Netflix djelim sa 4 pajdaša, a HBO Max imam uključen u paket od operatera, tako da svakome po želji...

 

15 godina
neaktivan
offline
Gasi se YouTube Vanced

Pozdrav, imam pitanje konkretno vezano uz ReVanced. Ne znam da li tko jos to koristi. Uglavnom ima revanced.net koji nije sluzbeni nasljednik vanceda, 

ali koriste od sluzbenog vanceda skriptu za api. E sad vidim po reditu da ih revanced zeli ugasiti jer su fake no nigdje nisam naletio da je malware. 

Zanima me da li je mozda tko skidao od njih, da li zna nesto vise informacija jer za razliku od originalnog revanceda, ovdje ne mora phone biti rootan. 

 

“Some people hear their own inner voices with great clearness. And they live by what they hear. Such people become crazy... or they become legend.” -Jim Harrison
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
Ja bih izbjegavao te "neslužbene" forkove Vanced-a jer se izlažeš malware-u.

Od kud ti to da za revanced trebaš root? Ja ga koristim pola godine najnormalnije bez roota. Na redditu imaš vodič kako postaviti. Malo kompliciranije nego stari Vanced, ali ništa strašno.
10 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

Kakav root ? I vanced i revanced su se mogli skinut i na rootan i na ne rootan mob, oba dva skines i namjestis u roku od par minuta

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

revanced normalno skinut na nerootan mob i instaliran.

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

Mislim da jos nitko nije napisao danas, ali za ReVanced youtube nije potreban root.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
I da je potreban root rootao bi mob dva put.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gasi se YouTube Vanced

Ne preporučam da skidate patchirane instalere za YouTube, nego sami obavite taj proces. Možda je instaler čist i nema malware, ali mogu biti primijenjeni patchevi koji vam ne odgovaraju.

Skinite ovaj patcher na vaš Android https://github.com/revanced/revanced-manager i instalirajte ReVanced Manager. Zatim skinite sa sigurnog izvora apk originalne YT aplikacije i to inačicu koju preporučuje ReVanced Manager (obično malo starija od zadnje dostupne). Na listi izaberite patcheve koji vama odgovaraju (uklanjanje reklama, uklanjanje kartica na kraju videa, uklanjanje shortsa, background playing, microG) i "kompajlirajte" instalaciju. Ako vam telefon nije rootan a želite biti logirani na vaš Google račun obavezno primijenite patch da aplikacija može koristiti microG. Naravno morate skinuti microG apk ali on se ne mora često nadograđivati. Jednom kreiranu instalaciju YouTube ReVanced možete sačuvati i instalirati na više uređaja.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Gasi se YouTube Vanced
uss kaže...

Ne preporučam da skidate patchirane instalere za YouTube, nego sami obavite taj proces. Možda je instaler čist i nema malware, ali mogu biti primijenjeni patchevi koji vam ne odgovaraju.

Skinite ovaj patcher na vaš Android https://github.com/revanced/revanced-manager i instalirajte ReVanced Manager. Zatim skinite sa sigurnog izvora apk originalne YT aplikacije i to inačicu koju preporučuje ReVanced Manager (obično malo starija od zadnje dostupne). Na listi izaberite patcheve koji vama odgovaraju (uklanjanje reklama, uklanjanje kartica na kraju videa, uklanjanje shortsa, background playing, microG) i "kompajlirajte" instalaciju. Ako vam telefon nije rootan a želite biti logirani na vaš Google račun obavezno primijenite patch da aplikacija može koristiti microG. Naravno morate skinuti microG apk ali on se ne mora često nadograđivati. Jednom kreiranu instalaciju YouTube ReVanced možete sačuvati i instalirati na više uređaja.

 I osim toga falli MicroG koji je preduvjet...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice