Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćnih mo

poruka: 8
|
čitano: 2.209
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćnih mo".
6 godina
offline
Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćnih mo

Što napisati strašno i jadne naše nekst dženrejšn, i moramo raditi više na tome da barem na ovom forum rasprave budu kulturne i ponizne, a što manje bahatosti i egoizma. Ujutro za dobar dan, uvečer za dobar san https://kras.hr/hr/proizvodi/djecji-asortiman/kras-express

 

Laku noć, lijepi snovi 🛌😴💤🧚💰♂️♀️🔝♋

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2024 22:38 (ajimerej).
 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćni
Ja isto preporučujem Kraš, ako ne volite okus čokolade ima i drugih okusa npr. od ječma doduše drugih proizvođača. Inače nemam noćne more od društvenih mreža, jedino ako mi baš previše iskoči lijepih teta🫣😆😆
Sve da i imam,otkud mi
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2024 9:33 (ZdravkoZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 mjeseci
offline
Re: Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćni

....

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2024 11:07 (Bob Boss).
15 godina
offline
Re: Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćni
Bob Boss kaže...
ajimerej kaže...

Što napisati strašno i jadne naše nekst dženrejšn, i moramo raditi više na tome da barem na ovom forum rasprave budu kulturne i ponizne, a što manje bahatosti i egoizma. Ujutro za dobar dan, uvečer za dobar san https://kras.hr/hr/proizvodi/djecji-asortiman/kras-express

 

Laku noć, lijepi snovi 🛌😴💤🧚💰♂️♀️🔝♋

 Slazem se, ali kras ekpress kao i gomila drugih stvari je samo secer. Secer je uzrok debljine, dijabetisa, razvoja bakterija i potencijalno Alzheimerove bolesti. Jedite povrce, voce i meso i koristite Linux.

  Da Petko nije izbrisan trajno, sredio bi ti crveni karton. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
2 mjeseca
suspendiran
offline
Re: Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćni
fredii kaže...

  Da Petko nije izbrisan trajno, sredio bi ti crveni karton. 

 Zašto je Friday izbrisan?

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
6 godina
offline
Re: Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćni
@Bob složio bih se za Linux što više, povrće što više, dovoljno bjelančevina (crveno meso umjereno), ali voće, dosta vrsta voća je puno fruktoze (skoro isti drek kao saharoza, druga vrsta šećera), grožđe je npr. puno grožđanog šećera. Hoću reći s nekim voćem također treba umjereno radi šećera (s onim koje je slatko). A saharoza upravu si, nikako ili minimalno (može ono ujutro za dobar dan žličicu i uvečer za dobar san žličicu).
2 godine
protjeran
offline
Re: Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćni
Bob Boss kaže...
ajimerej kaže...

Što napisati strašno i jadne naše nekst dženrejšn, i moramo raditi više na tome da barem na ovom forum rasprave budu kulturne i ponizne, a što manje bahatosti i egoizma. Ujutro za dobar dan, uvečer za dobar san https://kras.hr/hr/proizvodi/djecji-asortiman/kras-express

 

Laku noć, lijepi snovi 🛌😴💤🧚💰♂️♀️🔝♋

 Slazem se, ali kras ekpress kao i gomila drugih stvari je samo secer. Secer je uzrok debljine, dijabetisa, razvoja bakterija i potencijalno Alzheimerove bolesti. Jedite povrce, voce i meso i koristite Linux.

 Za alzhemiera kažu da je dijabetes type 3, strašno u pm.

15 godina
offline
Re: Društvene mreže uzrok su sve većeg broja noćni
Kido Butai kaže...
fredii kaže...

  Da Petko nije izbrisan trajno, sredio bi ti crveni karton. 

 Zašto je Friday izbrisan?

 

Nemam pojma. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice