Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

poruka: 30
|
čitano: 72.600
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se ne pali..molim pomoc
pitanje

pozdrav!

 

jailbreakao sam Iphone i poceo se smrzavati.. prvi puta se smrznuo sat nakon jailbreakanja i onda opet drugi dan.. i od tada nece raditi.

 

kad ga ustekam u pc kompjuter ga prepozna,iTunesi ga prepoznaju..stavio sam restore i proslo je ok,pisalo je 'Done'..al ekran uopce ne reagira..

 

kroz cijeli resore postupak na ekranu se nije nista pokazivalo.. pritiskao sam one kombinacije tipki, home+sleep, pa home+sleep pa pustim sleep.. sve i ekran uvijek crni..ama bas nista..

 

sta da uradim?molim pomoc..

 

jel bi mi to poroslo pod garanciju..posto je pisalo da je 'Restore' Done??

 

hvala 

ambasada
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Pa jednostavo idi tamo di si ga kupio i traži neka ti ga poprave ili ako je nekakva greška neka ti daju novog

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

eto zasto ja govorim da nevalja...raditi jailbreak i takve slicne stvari...;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

iPhone se uopce ne isplati

 

Moj PC  
1 7 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Stisni gornju duguljastu tipku u isto vrijeme kad i onu veliku ispod ekrana i drži cca 30sec. to bi trebalo pomoći

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Osobna misljenja o iphoneu ostavite za sebe, nemojte ici u OT, raspravljano je o tome previse puta. Ili pomozite autoru savjetom za navedeni problem, ili zaobidjite temu.

Resistance is futile (if < 1 ohm)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc
autorov komentar
probao sam 2 kombinacije tipki:
home + sleep
home + sleep pa pustim sleep
dal postoji jos koja?
ekran ne reagira,ama bas nista se ne pojavljuje..i kad ga ustekam nista se ne pojavljuje na ekranu
ambasada
15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

home + sleep 30 sec.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc
autorov komentar
drzao sam i duze te tipke stisnute pa nista..
jel treba onda tocno 30sek biti pa pustiti ili drzati stisnute dok se nesto ne pojavi?
ambasada
15 godina
protjeran
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Ja znam kako to napravit ali ti nemogu sad reć, trebat češ nešto skinut s interneta i napravit nešto u cmd-u. Mogu ti tek sutra sigurno rec, al sad cu potrazit. Uglavnom, to se i mom prijatelju dogadjalo nakon sto je jailbreakao ipod. Ništa nije strašno. Uglavnom znam da ga nesmiješ gasit.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc
autorov komentar
ok..ajd molim te vidi sto treba pa napisi..
hvala
ambasada
15 godina
protjeran
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

EDIT: Nisam siguran jel isti postupak za ipod i iphone

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc
autorov komentar
to neznam dal je isto..
ambasada
16 godina
protjeran
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc
DrNasty kaže...

Osobna misljenja o iphoneu ostavite za sebe, nemojte ici u OT, raspravljano je o tome previse puta. Ili pomozite autoru savjetom za navedeni problem, ili zaobidjite temu.

 Hvala Doktore, vec mi se gadi citati odredene teme,

-=ONTOPIC=-
Nemas sto izgubit, presuti cinjenicu da je jailbreikan kad ga vratis na servis, samo da znas unaprijed sigurno ce te pitat sto si mu napravio. 
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Jesi napravio Restore na origi 2.2.1 software?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

OK, problem. Skužio sam da nije isto za ipod i za iphone tako da ništa od onga. Al imam drugu ideju, skini ovo i uđeš u restore mode (Znači prikopčaš iphone za komp i 10 sekundi držiš oba dvije tipke( misli se na izbornik i zaključavanbje) a nakon deset sek pustiš samo onu za zaključavanje (na vrhu je) i još 10 sekundi držiš samo onu za izbornik(sredina), nakon toga pustiš sve) Zatim ideš u itunes-u na restore iphone ili tako nešto i trebalo bi ti doć da izabereš firmware, ti držiš shift i kliknešna tipku u lijevom uglu ( ne sječam se sad šta piše) i browsaš ovo šta si skinuo. To bi ti trebalo vratit iphone u funkciju

 

 

NAPOMENA: Ako ovo uspije iphone ti više neće biti jailbreakan, znači morat češ ga ponovno jailbreakat

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

najlakši ti je nacin da drzis home tipku dok prikopcavas iphone na komp (itunes mora bit upaljen)

 

ako to ne prode, drzi home tipku 5 sekundi, onda drzi i dalje home+power tipku zajedno 15 sek, nakon toga pusti power i nastavi drzat home jos 15 sekundi

 

ako se nakon toga nis ne dogodi, dogovorit cemo se na pm ak hoces oko sredivanja

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 16:24 (marko009).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc
autorov komentar

a da napravim ponovni jailbreak, jel bi pomoglo? prema ovim koracima..

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/iphone-3g-jailbreak/24448.aspx?page=0&jumpto=353073&sort=asc&view=flat

ambasada
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

da, famozni crni ekran smrti... ovak: napravi restore.. ako nakon toga ne proradi, ukopcaj ga u komp i pokreni quickpwn i pocni postupak JB, iPhone bi trebao dat neki znak zivota

15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc
autorov komentar

evo tek danas sam probao restore, pa jailbreak i nista.. ekran je i dalje crni..nema nista na ekranu..

 

pomozite!!!!!

ambasada
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Servis!

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Ja sam odma reko za servis,a jedan moj frend ima iPhone i ista mu se stvar dogodila,al on je držao sleep+home oko 30sec i ekran se upalio.Nosi to na servis ili si kupi neki mobitel.Osobno mi se ne sviđa iPhone jer je preskup,a za taj novac kupim vrlo dobar novi PC.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2009 22:15 (Intel Core i7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

dobio sam na poklon iphon3 kopiju..ispraznila mi se baterija,napunio sam je i sad dok upalim iphon sve mi je crno..a dok ga stavim na punjac on se normalno puti i ima slike..trebao bi pomoc kako ga upaliti ako tko zna

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Pozdrav. Imam iphone 5 7.1.2 i jilbreak je instaliran, desava mi se da mi ekran pocrni,ali mob i da lje radi, moze me se dobiti,viber radi sve ok-e ali je ekran crn? nosio sam momku koji servisira mislio je da je ekran crknuo,ali kad je otvorio mob i probao novi ekran isto bilo crno, medjutim kad je vratio moj mob je proradio,radio nekih 20 min. i zaleti mi se ekran i ponovo pocrni.da li mi netko moze pomoci.Hvala unaprijed

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

da li se ovaj restore moze odraditi na iphonu 5?

11 godina
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Restore se može napraviti na svakom iPhoneu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

Meni se to isto dogodilo i ovo je pomoglo! Hvala puno.

15 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc

pozz

kako znat jel ekran otišo na iphone 5s?

 

nevidi ga ni itune a nerfeaguje nu na punjač

 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc
nibleri kaže...

pozz

kako znat jel ekran otišo na iphone 5s?

 

nevidi ga ni itune a nerfeaguje nu na punjač

Meni se to nevidi kao da je otišao ekran, nekako 

 

Ako si iz Zagreba ili u blizini, kontaktiraj iKliniku za savjet, provjereno odlična usluga, i sigurna da ako je moguć popravak da će popraviti. 

ATJ Lučko
6 godina
neaktivan
offline
Iphone, ekran se nece upaliti..molim pomoc
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 11:48 (LadyGaga0).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice