Zašto mi je trenutna potrošnja 40 lipa , VIP

poruka: 7
|
čitano: 9.984
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zašto mi je trenutna potrošnja 40 lipa , VIP

Zdravo,

dakle sada sam išao provjerit potrošnj računa i kaže mi da sam potrošio 40 lipa, a ne znam kako je to moguće? Svaki mjesec dobim 20 besplatnih poruka SMS i MMS i 60 minuta besplatnog razgovora. Još mi je preostalo 47 minuta besplatnog razgvora i 12 SMS poruka, a sad meni nije jasno kako je došlo do toga da sam potrošio 40 lipa, jel to možda zbog uspostave poziva ili čega?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zašto mi je trenutna potrošnja 40 lipa , VIP

Da, uspostava poziva se naplaćuje par lipa.

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Zašto mi je trenutna potrošnja 40 lipa , VIP

Imam još jedno pitanje. Vidim da sad vip daje neograničene razgovore bez naknade za uspostavu poziva, sms,mms poruke i internet za 150 kn. Bi mogao ja recimo spojit nekako mobitel sa laptopom pa da imam net? Kakva bi bila brzina neta? To mi se nekako čini isplativo jer bolje mi je plačat to nego da plačam net i još ovak što potrošim pozive preko telefona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto mi je trenutna potrošnja 40 lipa , VIP
Na 3G u 5-6 mbps ali uz vece latencije nego fiksni(ako nisi multiplayer gamer to ti je nevazno).

Samo spojis mob i odaberes modemski nacin.
KUPUJEM LOGITECH DRIVING FORCE GT!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto mi je trenutna potrošnja 40 lipa , VIP
Koji mob imas?
KUPUJEM LOGITECH DRIVING FORCE GT!!
14 godina
neaktivan
offline
Zašto mi je trenutna potrošnja 40 lipa , VIP

Sad imam neki bezveze, kad se zaposlim onda ću kupit neki koji će mi služit u te svrhe. Za par mjeseci ću preć na to, a prije nego pređem na to naravno tražit ću savjet na forumu.

Još samo jedno pitanje. Nešto je bilo da je neka 4G mreža napravljena jel to puno brže od 3G i hoću li uopće moć koristit tu mrežu? Prije je bilo nešto da mobilni flat je do 10 gb prometa na mjesec jel još uvjek ili je 100% neograničeno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto mi je trenutna potrošnja 40 lipa , VIP
Pa film od 1 gb se skine u 2 minute ali je posebna tarifa za to.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice