Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

poruka: 35
|
čitano: 9.314
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu".
19 mjeseci
offline
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

Pa ne možeš biti toliki pandolo da daš lovu liku koji se preziva Burazer... Ni 100 eura a kamoli 15000 ili više... Nadam se da je većina izgubljene love stečena na nepošten način, skrivanjem PDV-a velikih privatnika maloga morala i slično...

 
11 2 hvala 0
15 godina
offline
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

rvat'na pa lopov i preverant?! ma ne! ajteprosimvas. ne mogu dići k sebi (pa sam došao na forum) od štoka i vjeverice. pa mi smo (ustvari, svi minus ≈ 300.000, odn. 16,7 % od 46,9 % stanovnika uopće izašlih na izbore kao glasači) diljem sunčeva sustava istoznačnica kulture, poštenja, tolerancije, radišnosti i razboritosti. to su organi nehotice nedužno čeljade zamijenili s nekim, možda njegovim burazerom. 

 

mlada latinska izreka avaritia punitur vrijedi unizveralno, za sve koji bi kruha bez motike. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 8:12 (Ajar).
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
online
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

Pravda za trejdere!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

Hahah bas mi drago :D neka ih je... Ja kad sam poceo i sa 100kn prvo sam proveo mjesec dana proucavajuci sve da bih nacuio nesto prije, a tek onda sam krenuo ulagati i to naravno SVE SAM! Hvala Bogu u ovom dobu ne treba ti BROKER za bas nista! Bar ne izvan RH jer sve mozes sam obaviti bez problema!

 
1 4 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Citizen305 kaže...

Pa ne možeš biti toliki pandolo da daš lovu liku koji se preziva Burazer... Ni 100 eura a kamoli 15000 ili više... Nadam se da je većina izgubljene love stečena na nepošten način, skrivanjem PDV-a velikih privatnika maloga morala i slično...

 Što sad ne valja s prezimenom Burazer?

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Gadgeti kaže...

Hahah bas mi drago :D neka ih je... Ja kad sam poceo i sa 100kn prvo sam proveo mjesec dana proucavajuci sve da bih nacuio nesto prije, a tek onda sam krenuo ulagati i to naravno SVE SAM! Hvala Bogu u ovom dobu ne treba ti BROKER za bas nista! Bar ne izvan RH jer sve mozes sam obaviti bez problema!

 Pa sigurno ti ne treba za tih 100 kn što si ti uložio... :facepalm:

Niti si ti ozbiljan ulagač, niti razumiješ ulogu brokera.

A i ovo naslađivanje jer je netko ostao bez para je baš pravi odraz karaktera, svaka čast.

8 godina
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Nema sumnje, zajeba ih je posteno...

Ali valjda je to ono da su svi nevini dok se ne dokaze suprotno, pa zato samo "sumnjaju".....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2023 20:46 (Damir22).
Moj PC  
1 0 hvala 0
19 mjeseci
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
to je srpski za brat... nije mi baš uvjerljivo...
2 godine
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Citizen305 kaže...
to je srpski za brat... nije mi baš uvjerljivo...

 I? Želiš reći da su srbi varalice jer su srbi? Imaš problema sa srpskim prezimenima? Što te točno muči?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 8:28 (notloB).
2 godine
protjeran
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Ja nisam nikada cuo za nekoga ko se preziva Burazer. Tip vjerovatno koristi lazno prezime. To bi bio prvi red flag. Nema to veze ni sa Srbijom ni nacionalizmom
 
3 4 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Citizen305 kaže...
to je srpski za brat... nije mi baš uvjerljivo...

Nemaš pojma..

Riječ burazer je perzijskog porijekla i znači brat.

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
14 godina
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto

Burazeri u Hrvatskoj su Hrvati, najvećim dijelom iz Šibenika. U Hrvatskoj danas živi oko 530 Burazera u 200 domaćinstava. Izvor

 

2 godine
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
kirat kaže...
Ja nisam nikada cuo za nekoga ko se preziva Burazer. Tip vjerovatno koristi lazno prezime. To bi bio prvi red flag. Nema to veze ni sa Srbijom ni nacionalizmom

 https://actacroatica.com/hr/surname/Burazer/

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
2 godine
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Mosha kaže...

Burazeri u Hrvatskoj su Hrvati, najvećim dijelom iz Šibenika. U Hrvatskoj danas živi oko 530 Burazera u 200 domaćinstava. Izvor

 

 Taj izvor je čisto smeće, pogledaj što kaže za prezime Smith primjerice, apsolutno su im sva prezimena hrvatska iako neka nemaju nikakve veze sa hrvatskom.

Ne kažem da nema Burazera hrvata, nemam pojma i nije me briga, bitno je nešto drugo, šovinizam i srodan kretenizam koji je zasmrdio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 8:29 (notloB).
3 godine
online
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

 HAHAHAHAHAHAHAH

Moj PC  
5 2 hvala 0
6 godina
offline
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

frend na zalost izgubio pun k para tamo... :/

 

jebiga, not your keys, not your crypto

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
notloB kaže...
Taj izvor je čisto smeće, pogledaj što kaže za prezime Smith primjerice, apsolutno su im sva prezimena hrvatska iako neka nemaju nikakve veze sa hrvatskom.

Ne kažem da nema Burazera hrvata, nemam pojma i nije me briga, bitno je nešto drugo, šovinizam i srodan kretenizam koji je zasmrdio.

Taj izvor nije smeće, već je rezultat dugogodišnjega prikupljanja podataka o povijesti prezimena.

 

Smith, kod nas jako često kao Šmidt je u bilo prije stare Yu dosta često prezime, kao i ostala austrijska prezimena. Danas se njihovi praunuci izjašanjavaju kao Hrvati.

 

Momak je napisao da je prezime srpsko jer je neupućen, nisam vidio nigdje s tom izjavom naznake šovinizma.

Zašto je danas problem reći; on je Hrvat, on je Srbin ?

Da kažeš, on je Mađar, e to je kod nas OK, Srbina je nezgodno spomenuti u govoru, zašto ?

Nacija kao i svaka druga, barem meni. Nacije postoje, ljudi se ponose svojom pripadnosti nekoj naciji, u čemu je problem ?!

 

Volio bih i ja da nema ni nacija ni religija. Tko vjeruje u boga neka bude za sve isti bog.

Svi smo građani svijeta,ukinuti granice itd, no možda za 1000 godina, štoviše, mislim da čovječanstvo vjerojatno neće doživjeti još toliko dug vijek. 

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
11 godina
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
"volio bih i ja da nema nacija" i "treba ukinuti granice" - nekad me zacudi kakva sve misljenja se mogu naci na ovom forumu, kao da sam na facebooku. Cak i tamo ovakve budalastine je tesko za naci.
11 godina
online
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
e moj Burazeru , jesi bar sagradio kucu kraj Mamica?

nego,kako blesav moras biti da nekom das 15k eura? za bilo sta a ne za tak kockarsku stvar kao crypto.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

15 000 eura ne bi dao ni svojoj ženi, a kamo li nekom Burazeru...

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

Šta se čude?

Liku su dali svoju lovu da se sa njom kocka, lik je spušio i pobjegao.

Mogli su meni predati lovu..... stavio bi sve na crno pa kud pukne mili moji. Dođe na isto.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Zaporožac kaže...

nisam vidio nigdje s tom izjavom naznake šovinizma

 Mislim da si u pravu, kad sad pročitam nema veze sa šovinizmom, priviđa mi se. Ispričavam se.

Za ars croaticu se ne slažem i ne bih dalje zagađivao forum off topicima.

11 godina
protjeran
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
HR55 kaže...
Gadgeti kaže...

Hahah bas mi drago :D neka ih je... Ja kad sam poceo i sa 100kn prvo sam proveo mjesec dana proucavajuci sve da bih nacuio nesto prije, a tek onda sam krenuo ulagati i to naravno SVE SAM! Hvala Bogu u ovom dobu ne treba ti BROKER za bas nista! Bar ne izvan RH jer sve mozes sam obaviti bez problema!

 Pa sigurno ti ne treba za tih 100 kn što si ti uložio... :facepalm:

Niti si ti ozbiljan ulagač, niti razumiješ ulogu brokera.

A i ovo naslađivanje jer je netko ostao bez para je baš pravi odraz karaktera, svaka čast.

 Moj posljednji cash out u 12om mjesecu je bio oko 70,000€ pa mislim da sam sto se toga tice "ozbiljni igrac" :) ovo sam dao samo kao primjer jer ja sam u cryptu jos od 2011 godine kada je Litecoin krenuo :)

13 godina
online
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

A danas iz rubrike Vjerovali ili da

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
evincar kaže...

Šta se čude?

Liku su dali svoju lovu da se sa njom kocka, lik je spušio i pobjegao.

Mogli su meni predati lovu..... stavio bi sve na crno pa kud pukne mili moji. Dođe na isto.

 + važno, za prevaru.. problem (pravni-sudski).. je dokazati prevaru, odnosno mada je vjerojatno prevara-poncišema i sl. to vjerojatno ili što mislimo nije pravno dovoljno nego to treba i dokazati.. i tu kreće problem.

- .. dovoljno da lik nešto plati, da se pozove na poslovni rizik itd.. jer i pošteni biz propadne, banke odu u stečaj itd.. tj svaki poslovni rizik je povezan s mogućom zaradom tj rizik se povećava sa zaradom i zato su zanimljivi, tj kao kockanje koje na ruletu crveno-crno može donjeti 100% zarade ali i gubitak uloženog.. tj rizik je proporcijalan i stranke ga prihvaćaju, tj dokazati da je netko prevaren u tome nije lako i ako je lik blenton vjerojatno nije toliko da ne iskorisit sve moguće zakonske mehanizme, tj opravdano svali rizik na osobu koja je pravno-poslovno sposobna, svjesna, odlučila uložiti u nešto i na tome izgubila, pri čemu je mogla i zaraditi, tj sud-presuda ne nadoknađuje zaradu-gubitak, nego samo dokazanu štetu i to u ovom slučaju ako se dokaže prevara, tj da recimo nikad nije ni postojala investicija (nije postojao rulet..) nego je sve fejk, a to se u ponciju ne radi tako, dok ako je ulagano u bitcoin-rudarenje i sl. tad pravno liku ne mogu ništa, nema prevare, jednako kao što ne bi bilo da je osoba uložila u kockarnici na ruletu i izgubila (ili dobila).. tj pandan bi bilo dokazati prevaru na recimo ruletu i da kuglica nije slučajno skočila na crveno-crno.. a to je teže, često nemoguće neovisno što mislimo ili vjerujemo.. treba to i dokazati, dok je prevara kao djelo klasično najteže dokazivo upravo zbog prevare + rizika koji svaka pravno odgovorna osoba snosi sama za svoje odluke, bile one dobre-loše, osobne-poslovne.. neovisno jel osoba glupa-pametna-naivna itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

Može se na mjenjačnicama vidjeti tjek novca, jel izgubljen u trgovanju, ili je nekud povučen. Kretanje kripta je lako pratiti. Ako je izgubljeno, nikom ništa, nema kriminala. Ali što je onda pobjegao i ne javlja se?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Nema signala u Lici
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
Gadgeti kaže...

 Moj posljednji cash out u 12om mjesecu je bio oko 70,000€ pa mislim da sam sto se toga tice "ozbiljni igrac" :) ovo sam dao samo kao primjer jer ja sam u cryptu jos od 2011 godine kada je Litecoin krenuo :)

 Pics or it didn't happen.

16 godina
offline
Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kriptovalu

Pos'o je dobar, a para laka
Burazera je munt'o Šefket Ramadani

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sumnja se na hrvatsku prevaru vezanu uz kripto
HR55 kaže...
Gadgeti kaže...

 Moj posljednji cash out u 12om mjesecu je bio oko 70,000€ pa mislim da sam sto se toga tice "ozbiljni igrac" :) ovo sam dao samo kao primjer jer ja sam u cryptu jos od 2011 godine kada je Litecoin krenuo :)

 Pics or it didn't happen.

 Pročitan si porezniče 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice