Trail Sense - koristan pomoćnik za one koji vole p

poruka: 3
|
čitano: 2.165
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trail Sense - koristan pomoćnik za one koji vole p".
15 godina
offline
Trail Sense - koristan pomoćnik za one koji vole p

na radost hgss-a, koji će vam s osobitom radošću telefon, skupa s tom idiotarijom, ugurati tamo gdje sunce ne sja, za uspomenu na intiman trenutak kad ste svoje zalutanje pokušali opravdati "samo informativnim služenjem aplikonjcijom" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Trail Sense - koristan pomoćnik za one koji vole p

Iznimno je važno to imati na umu jer je aplikacija pretežito informativne prirode i na nju se može osloniti tek u tom kontekstu jer točnost podataka koje prikuplja i pokazuje ovise o čitavom nizu faktora

 

drugim rijecima, radi se o aplikaciji koja bi trebala biti pomoc planinarima i izletnicima u nemarkiranu divljinu (!!) ali mora se znati da je ista neprecizna i nepouzdana.

 

Izvrsno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Trail Sense - koristan pomoćnik za one koji vole p

Ovo debelo izlazi iz okvira slučajnosti: instaliram SQUID za čitanje vijesti prije par mjeseci i točno dan poslije na Bugu članak o toj aplikaciji, instaliram onu FIFA aplikaciju, par dana poslije članak na Bugu, jučer instaliram Trail sense da se ne izgubim u šumi i danas odmah članak...

I ne, nisam paranoik, ali očito me netko prati 

(slobodno ubacite neki insert iz Balkanskog špijuna, briga me)

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2022 19:53 (fer-de-lance).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice