Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište

poruka: 29
|
čitano: 17.059
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište ".
9 godina
offline
Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište

Baterija nije bolja u odnosu na prethodnika?

Maksimum od dva dana trajanja baterije je lose i ne da mi se puniti sat kao i mobitel.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Igormaric kaže...

Baterija nije bolja u odnosu na prethodnika?

Maksimum od dva dana trajanja baterije je lose i ne da mi se puniti sat kao i mobitel.

 

Onda smartwatch nije proizvod za tebe.

 

Ne razumijem gdje bi se trebala u tako malom uređaju smjestiti baterija koja bi ti bila po volji. Da ne kažem da podatak od dva dana jednostavno nije istinit. Čak i moj stari Gear S3 traje dulje kad ekran nije always on.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Upiknuti ću 6 classic kad malo cijena padne ili ih bude na njuškalu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište

 

 

Hm, pametni sat ima bezel?? Hm, neko kopira mehaničke satove?

 

Guba su ovi satići.

dzg
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Do sad nisam namjeravao kupiti smartwatch, ali me ovaj feature praćenja mjesečnice konačno dobio :)
morrisoN
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Q-Tip kaže...
Onda smartwatch nije proizvod za tebe. Ne razumijem gdje bi se trebala u tako malom uređaju smjestiti baterija koja bi ti bila po volji. Da ne kažem da podatak od dva dana jednostavno nije istinit. Čak i moj stari Gear S3 traje dulje kad ekran nije always on.

Čuj, ako može Huawei Watch s GT2 serijom imati bateriju koju uz isto korištenje traje s jednim punjenjem 3x duže, Watch3 i 5x duže uz isto korištenje od Samsunga, što reći ?!

 

Imao sam Huawei GT2, budala, prodam ga i kupim Samsung četvorku.

Rekoh sam sebi, "novi sat", Brale Samsung je to, mora valjati, a nisam imao druga iskustva s autonomijom baterije jer mi je Huawei GT2 bio prvi.

 

Nisi imao ni GT2, ni GT3, pa nemaš osjećaj kakva je to razlika, milina.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 7:31 (Zaporožac).
12 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Pozdrav igormaric!

Ja sam vlasnik četvorke classic.
Nakon cijelog dana nošenja, baterija padne na maksimalno 75%. Na njemu radi sve osim mjerenja krvnog tlaka. To palim samo u prisustvu supruge.
Za normalnu upotrebu, bez problema prebaci dva dana. Mobitele u prosjeku punimo svaki dan. Zašto je onda problem dopuniti/napuniti sat uz mobitel?

Taj problem sa punjenjem sata je u razini "uništenih života" zbog pomjeranja sata dva puta godišnje.

Usput, 6 classic je isti kao 4 classic samo što 4 classic košta 1600 kn.
vicious
9 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Zaporožac kaže...
Q-Tip kaže...
Onda smartwatch nije proizvod za tebe. Ne razumijem gdje bi se trebala u tako malom uređaju smjestiti baterija koja bi ti bila po volji. Da ne kažem da podatak od dva dana jednostavno nije istinit. Čak i moj stari Gear S3 traje dulje kad ekran nije always on.

Čuj, ako može Huawei Watch s GT2 serijom imati bateriju koju uz isto korištenje traje s jednim punjenjem 3x duže, Watch3 i 5x duže uz isto korištenje od Samsunga, što reći ?!

 

Imao sam Huawei GT2, budala, prodam ga i kupim Samsung četvorku.

Rekoh sam sebi, "novi sat", Brale Samsung je to, mora valjati, a nisam imao druga iskustva s autonomijom baterije jer mi je Huawei GT2 bio prvi.

 

Nisi imao ni GT2, ni GT3, pa nemaš osjećaj kakva je to razlika, milina.

 miješaš dvije različite stvari, pravi smartwatch koji može zamijeniti mobitel, instalirati bilo što na njega, gledati YouTube i sl., sa satom s ograničenim os-om, kruške i jabuke. 

i huawei se "malo pametnijim" satom (watch3) hvali sa "do 3 dana baterije", jer ne ne može usporediti sa gt2, gt3...

 

btw ne opravdavam samsung loše trajanje baterije generalno (iako watch5pro traje 5 dana bez problema), govorim općenito, pogle i koliko apple traju jer imaju sve...

 

dodatno, od nedavno se na wearOs može instalirati whatsapp direktno, ne treba ti mob ni za to

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 10:41 (digitall).
12 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Zaporožac kaže...
Q-Tip kaže...
Onda smartwatch nije proizvod za tebe. Ne razumijem gdje bi se trebala u tako malom uređaju smjestiti baterija koja bi ti bila po volji. Da ne kažem da podatak od dva dana jednostavno nije istinit. Čak i moj stari Gear S3 traje dulje kad ekran nije always on.

Čuj, ako može Huawei Watch s GT2 serijom imati bateriju koju uz isto korištenje traje s jednim punjenjem 3x duže, Watch3 i 5x duže uz isto korištenje od Samsunga, što reći ?!

 

Imao sam Huawei GT2, budala, prodam ga i kupim Samsung četvorku.

Rekoh sam sebi, "novi sat", Brale Samsung je to, mora valjati, a nisam imao druga iskustva s autonomijom baterije jer mi je Huawei GT2 bio prvi.

 

Nisi imao ni GT2, ni GT3, pa nemaš osjećaj kakva je to razlika, milina.

 

Nisam imao GT2 i GT3, ali osobno Huawei ne bih nikad koristio. Samsungov Wear OS i integracija sa Samsungovim ekosistemom (imam telefon, tablet, sat i slušalice iz istog ekosistema) su mi neusporedivi s Harmony OS-om.

 

A ovo da traje pet puta duže ne vidim nigdje u živim testovima, deklariranje proizvođača je nešto drugo. Ali evo, čak ni Apple za svoj najjači sat ne deklarira više od 36 sati. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište

Koji je ukupni promjer? I zašto se koriste inči? Za satove su se uvijek koristili milimetri.

Ako je ukupni promjer sata do 38mm onda sam zainteresiran.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Korny1603987 kaže...

Koji je ukupni promjer? I zašto se koriste inči? Za satove su se uvijek koristili milimetri.

Ako je ukupni promjer sata do 38mm onda sam zainteresiran.

 Koriste inče za promjer zaslona i mm za promjer sata. Najmanji gw6 je 40mm

13 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Razlika između GW4 classic i GW6 classic nije ogromna (veća baterija i na papiru izdržljivije kućište sata), ali s obzirom da sad imam obični GW4 "glupo" mi je ići na istu generaciju. 5 sam preskočio jer nije imala rotating bezel, pa ću sad uskočiti u ovo. Ali nemam u planu dati više od 300 eura za novi zapakirani. Kad bude bude, ako ne nikom ništa. 4 me odlično služi pa nije da je sila.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište

Ima i mnogo jeftinijih opcija za sportske aktivnosti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Ima, ali ne s količinom opcija koje nudi wear os. Ustvari im uz apple watch nema puno drugih opcija. Ako je isključivo sport u pitanju, platiš nekog garmina.
16 godina
offline
Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište

Dobar je i amazfit neo :-D

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište

Sviđa mi se classic 47mm. Ima dosta veći ekran od mog classic 4 46mm.

Baš sam uspoređivao jučer u dućanu i razlika je poprilična, to je već dimenzija koju dugo vremena želim od sata.

No ne planiram kupovati novi jer ionako koristim minimalno sve te mogućnosti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište

Jel ima netko? Uzeo sam prošle godine u studenom Watch 4 classic novi jer petica nije imala sa rotirajućim bezzelom pa sam ju preskočio i vidim sada 6 ima classic izdanje. Uglavnom kakva je baterija i jel tlak i ekg rade s drugim mobitelima ili opet treba samo samsung mobitel?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Čekam da cijena padne pa ću uzeti 6 classic. Po recenzijama baterija je tu negdje kao na 5 seriji. Procesor je štedljiviji, ali ekran je veći pa si na istom. I sleep tracking troši jako puno ako ti je bitno.

Ovo dvoje i dalje radi samo na Samsung uređajima.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži

Nije mi toliko bitan sleep tracking jer ionako mi je svaku drugu noć na punjaču tako da svaku drugu noć bilježi san , doduse ako ne trcim onda zna izdrzati do treceg dana pa zabiljezi po dva dana spavanja zaredom

13 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Meni taj sleep tracking ionak nije jasan. Em je nekonzistentan (od 4 proizvođača svaki će ti dati bitno drugačiji sleep score) em ne dobiš neku preporuku kako poboljšati san. Dosta tih funkcija na smartwatchima su gimmick, ali to je valjda najveći.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na tržište

Treći dan? Amazfit neo traje barem 2-3 tjedna do punjenja.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Ja svoj GW4 stavljam svaki dan na punjač. I što smo sad?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
online
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Hexfire kaže...
Meni taj sleep tracking ionak nije jasan. Em je nekonzistentan (od 4 proizvođača svaki će ti dati bitno drugačiji sleep score) em ne dobiš neku preporuku kako poboljšati san. Dosta tih funkcija na smartwatchima su gimmick, ali to je valjda najveći.

ne treba ti smartwatch da ti kaže kako poboljšati san kad imaš samo par preporuka.. ići na spavanje i ustajati uvijek u isto vrijeme (najnajnajvažnije), ne jesti 2-3 sata prije spavanja i po mogućnosti izbjegavati gledanje u ekran sat vremena prije spavanja.. sva mudrost

 

što se tiče score-a, ovisi kako računaju, a i koliko dobro uspiju detektirati pojedinu fazu sna.. Galaxy Watch koristi i senzor temperature za bolju preciznost

15 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Hexfire kaže...
Ja svoj GW4 stavljam svaki dan na punjač. I što smo sad?

 

Ja nekad i više puta dnevno... čim dođem kući skinem sat s ruke i direktno na punjač koji mi je na radnom stolu. Kad izlazim iz stana stavljam sat na ruku. Valjda mi nismo normalni :-)

Ne vidim uopće logiku da kod kuće nosim sat na ruci, a pogotovo da spavam s njim. Muka mi je koliko se usmrdi i samo preko radnog dana, a kamoli još da ga ne skidam s ruke danima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
ministar kaže...
Hexfire kaže...
Meni taj sleep tracking ionak nije jasan. Em je nekonzistentan (od 4 proizvođača svaki će ti dati bitno drugačiji sleep score) em ne dobiš neku preporuku kako poboljšati san. Dosta tih funkcija na smartwatchima su gimmick, ali to je valjda najveći.

ne treba ti smartwatch da ti kaže kako poboljšati san kad imaš samo par preporuka.. ići na spavanje i ustajati uvijek u isto vrijeme (najnajnajvažnije), ne jesti 2-3 sata prije spavanja i po mogućnosti izbjegavati gledanje u ekran sat vremena prije spavanja.. sva mudrost

 

što se tiče score-a, ovisi kako računaju, a i koliko dobro uspiju detektirati pojedinu fazu sna.. Galaxy Watch koristi i senzor temperature za bolju preciznost

 

A u šta ćeš onda gledat 1 sat prije spavanja? Nikad nisam kužio taj strah od ekrana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
online
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
Bitanga kaže...
ministar kaže...
Hexfire kaže...
Meni taj sleep tracking ionak nije jasan. Em je nekonzistentan (od 4 proizvođača svaki će ti dati bitno drugačiji sleep score) em ne dobiš neku preporuku kako poboljšati san. Dosta tih funkcija na smartwatchima su gimmick, ali to je valjda najveći.

ne treba ti smartwatch da ti kaže kako poboljšati san kad imaš samo par preporuka.. ići na spavanje i ustajati uvijek u isto vrijeme (najnajnajvažnije), ne jesti 2-3 sata prije spavanja i po mogućnosti izbjegavati gledanje u ekran sat vremena prije spavanja.. sva mudrost

 

što se tiče score-a, ovisi kako računaju, a i koliko dobro uspiju detektirati pojedinu fazu sna.. Galaxy Watch koristi i senzor temperature za bolju preciznost

 

A u šta ćeš onda gledat 1 sat prije spavanja? Nikad nisam kužio taj strah od ekrana.

to su preporuke.. neki vjerojatno izbjegavaju ekrane, ja isto ne

12 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži

Xiaomi gtr prije 4 godine mi je najviše trajao 29 dana bez punjenja - gps & bt off i sve ostalo normalno.

Galaxy watch 1 classic - sve isto kao gtr 4-5 dana ovisno koliko bi trtčao zbog gpsa, otkucaja itd

gW4 classic - 2-3 dana

Na ovom gw4 ako imam cijelo vrijeme upaljen gps i bt to je onda svega jedan dan koristenja, ali meni GPS ne treba cijelo vrijeme tako da to nemam ni na mobu upaljeno, a iskreno ni bt mi ne treba tako da je to kod mene isključeno do sportskih aktivnosti 

15 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži
sstrmi kaže...

Xiaomi gtr prije 4 godine mi je najviše trajao 29 dana bez punjenja - gps & bt off i sve ostalo normalno.

Galaxy watch 1 classic - sve isto kao gtr 4-5 dana ovisno koliko bi trtčao zbog gpsa, otkucaja itd

gW4 classic - 2-3 dana

Na ovom gw4 ako imam cijelo vrijeme upaljen gps i bt to je onda svega jedan dan koristenja, ali meni GPS ne treba cijelo vrijeme tako da to nemam ni na mobu upaljeno, a iskreno ni bt mi ne treba tako da je to kod mene isključeno do sportskih aktivnosti 

 

GPS se niti ne pali ako nisi u sportskoj aktivnosti, a i onda samo kad nemaš mob sa sobom jer lokaciju dobiva preko BTa. A takav sat sa isključenim i BTom je potpuno beskoristan, onda je samo sat.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Galaxy Watch 6 i Watch 6 Classic stižu na trži

Znam, ali meni jednostavno ne treba bt cijelo vrijeme tako da je to meni ok

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice