USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

poruka: 23
|
čitano: 6.977
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Ovako! Nakon što sam spojio vanjska 2 USB-a sa kučišta u ploču i spojio u njih USB Stick i Logitech gamepad pokazalo se Windows Not recognize this device, ok, nakon toga sam ga ubacio u stražnje USB-e, ali tamo se više ništa ne događa, znači nema više niti natpisa na windowsima da ga nemože prepoznat!! Probao sam i na druga 2 laptopa i Stick i gamepad su mrtvi {#} Da li je moguće da su ih ta dva USB-a sa kučišta "ubila"? Inače jučer i do sad su radili normalno! mislim ovako nešto nisam još doživio!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Moguće, ja sam tako sredio stick od 8GB, vjerojatno sam zamijenio žice kod spajanja USB-a, nisam dalje istraživao, sada mi je svejedno :)

13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Mislim ovo je čista debilana, kak da ja znam di mi je na ploči + a di je - Prije postavljanja sam pročitao još Manual od
ploče i tam ništ ne piše! i to je to, 400kn ošlo u qurac!! A na prošlom kućištu sam postavio potpuno isto i radilo je sve kak treba!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Polako

Prije nego ih otpišeš testiraj ih na drugom nekom pc-u

Je li to prvi put da koristiš te portove?

U Device manageru, imaš li žuti uskličnik pored USB controllers?

 

edit: u manualu od matične UVIJEK piše sve što trebaš znati

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2012 23:43 (Immartu).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Da u Manualu bi trebalo pisati, ali ne piše ama baš ništa što se toga tiče! Isprobao sam na 2 laptopa ali nula bodova! Čak sam i rašarafil gamepad-a i osjeti se smrad tak da mislim da nema pomoći više niti za jedno niti za drugo! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Sprženo

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 22:29 (Immartu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

P.S. E frende...Detaljniji MOBO manual u životu nisam vidio. Jesi li ga uopće izvukao iz plastike van? SVE je nacrtano, čak i ono što ne treba biti.

 

http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM3/M4A79XTD_EVO/#download

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 22:40 (Immartu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Ako mi nađeš poglavlje od Manual-a di to piše, častim te pivom i čevapima!! Jer u suprotnom sam ja jebački slijep, kad sam prelistao par puta i za to ništa ne piše!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Stranica 2-28 - opis pinova za spajanje USB portova na kućištu ili bracketu.

 

P.S. Čašćenje nije potrebno. :)

USB USB
KaeR
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Onda nek se lepo *ebe ovaj adobe reader!! Ja sam listal po redu ovo sa lijeve strane, pretpostavljal sam da bi to trebalo biti sve, kolko sad vidim ima toga još duplo više!!

 

http://i.imgur.com/GY5o8.jpg

 

Ma tak i tak nema više veze jer ovom nema spasa! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Hej, barem nećeš iduća dva spržit ;)

 

p.s. čašćenje također nije potrebno :)

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

hehe, sad više nemam kaj spržiti {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2012 14:35 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

E ovo je sad već prevršilo svaku mjeru! Nakon što sam dobro spojio, radilo je dobro par sati i evo sad nakon što sam kopirao film na stick, napravio safe remove i izvadio ga i ubacio u laptop, on više ne radi! Ubacio ga ponovno na taj prokleti prednji usb na svom računalu i piše usb not recognized isto ko i sa onim prijašnjim stickom i gamepad-om! {#}

 

 

EDIT: Evo prepoznao ga i ponudio mi je automatski format, ali za samo 5.5kb ???

Evo screen: http://i.imgur.com/WQR6T.jpg

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2012 16:45 (David87).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Jes updejto usb drivere?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Kak to misliš? Imam Win7 SP1, a isprobao sam i ovaj zadnji stick na 2 laptopa i ne radi! Na ovom mom kompu se pokaže za format samo na 2 porta (od 8) ali nemože formatirat!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Odeš na My computer pa desni klik pa u properties pa u device manager. I tam nađi gdje ti piše Universal Serial Bus controllers i na svaki klikni desni klik pa update drivers software.

Al može ti se desit ko men da ti windows neće moć naći drivere pa ćeš morat stavit drivere s Cd-a od matične.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

http://i.imgur.com/s3AhO.jpg

 

Mislim da nema tomu spasa! Samo mi nije jasno zašto je usb spržio drugi stick nakon što sam dobro spojio pin-ove u ploču?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

A možda problem nije mehaničke prirode, men nije htjelo jedamput očitat mobitel kad sam ga spajao preko USB na komp i nakon reinstalacije windowsa je htjelo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Al to je opet nešto drugo, ovo sam uvjeren da je sve sprženo! pa isprobal sam na dva laptopa i na TV i ne radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Ovo je nešto drugo. USB ti nije spržen ako ga prepoznaje, ali iz nekog razloga mu je sjeban ili firmware ili memorijski čip.

Pokušaj USB ukopčati na neki drugi port i updateat firmware.

Ako je čip sjeban, može biti da ti nešto sa naponom nije u redu. Nemoj koristiti taj slot više.

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Ma iskopčao sam taj prednji usb iz ploče! Kak da updejtam firmware? Mislim komp mi prepozna stick na 2 od 8 portova i to s opcijom da ga formatiram, ali ni to na kraju ne može i piše da ima 5 kilobajta

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

potraži na stranicama proizvođača

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
USB Stick i Logitech gamepad ne RADE!

Imaš multimetar? Voltmetar? Bilo bi dobr da provjeris izlazni napon za front panel USB.

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice