AIO u Fractal define R5

poruka: 7
|
čitano: 1.335
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
AIO u Fractal define R5

Uglavnom da skratim na postojećoj konfiguraciji sam zamjenio zračni hladnjak na AIO Arctic Liquid freezer iii (trenutno u ludoj akciji). Sve monitorano, sve super, ali sada na gornjoj strani kučišta gdje je hladnjak imam rupu između hladnjaka i ruba kučišta (cca 4cm) i nisam siguran šta da radim sa njom. Ako pustim otvorenom onda ću imat problem sa prašinom, ali opet imam rupu za izlaz bilo kakvog toplog zraka. Uglavnom ne nađem na internetima šta ekipa radi u ovakvim slučajevima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
AIO u Fractal define R5

Pa tu gore obično ide ovakav filter za prašinu zar ne ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AIO u Fractal define R5

Koliko ja vidim tebi fale ovi poklopci gore, pogledaj malo slike tu .

16 godina
offline
Re: AIO u Fractal define R5
Fali ti gornji rebrasti pokrov.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: AIO u Fractal define R5

Poklopce skineš ako montiraš hladnjak/ventilator, i onda ostanu samo takve rešetke.

 

A rebrasti pokrov ide samo sprijeda, i ona mrežica odozdo - čudno mi da nisu predvidili mrežicu za gore.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 20:10 (nikonja).
13 godina
offline
AIO u Fractal define R5

Gledam reviewe dotičnog kučišta i čini se da u paketu zbilja ne dolazi mrežica ako se skine pokrov. Imao sam MS Black Widow kučište koje je kopija ovog i dolazilo je s dodatnom mrežicom tako da me ovo neugodno iznenadilo, ipak je ovo neki renomiraniji proizvođač u pitanju.

Izmjeri si i pogledaj na aliexpressu, nisu skupe. Evo jedan primjer kaj ti treba.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 20:30 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: AIO u Fractal define R5
vrinho kaže...

Gledam reviewe dotičnog kučišta i čini se da u paketu zbilja ne dolazi mrežica ako se skine pokrov. Imao sam MS Black Widow kučište koje je kopija ovog i dolazilo je s dodatnom mrežicom tako da me ovo neugodno iznenadilo, ipak je ovo neki renomiraniji proizvođač u pitanju.

Izmjeri si i pogledaj na aliexpressu, nisu skupe. Evo jedan primjer kaj ti treba.

 Iskreno nije mi niti palo na pamet pogledat to na Aliju a tonu gluposti kupio tamo :)

 

Hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice