Squad

poruka: 126
|
čitano: 41.024
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Squad

http://www.twitch.tv/directory/game/Squad

 

Evo ti pa mozes i gledati..

Izgleda dobro samo ima tek 4 mape i nema jos vozila... ugl radi se na tome hehe ali izgleda da ima interes medju igracima.

jedino je malo skupa igra 260kn ali s vremenom ce pojeftiniti valjda.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Squad

Pa cak i nije skupa u usporedbi s onim sto nudi i u usporedbi s onim sto nude neke puno skuplje igre. Kao npr. oni pacijenti iz EA s Star Wars: Battlefrontom, to je sramota...

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Squad
scipion kaže...

Pa cak i nije skupa u usporedbi s onim sto nudi i u usporedbi s onim sto nude neke puno skuplje igre. Kao npr. oni pacijenti iz EA s Star Wars: Battlefrontom, to je sramota...

 Pa 40€ dođe early access igra što je dosta. 

Uspio sam se konačno spojiti na jedan server nakon 20 pokušaja. Igra ima dobru mehaniku i ima potencijala, ali jako loše optimizirana s obzirom da ne izgleda nešto bolje od jednog Battlefronta ili Battlefield 4 koji rade ko urica, pogotovo battlefront. Na AMDu je ne igrivo u trenutnom stanju, to su takvi konstantni FPS dropovi da se ne može opisat. To su dropovi od 20 fpsa na momente, pogtovo kad netko počne pucat. Još na treningu to radi i imam čak 60fpsa ali i tamo pada ponekad, ali kad se spojiš na neki server onda se to debelo pogorša, plus što ljudi imaju svi preko 130ping. Meni londonskom serveru bio 200.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2015 19:36 (Jack Sparrow).
11 godina
offline
Re: Squad
Jack Sparrow kaže...
scipion kaže...

Pa cak i nije skupa u usporedbi s onim sto nudi i u usporedbi s onim sto nude neke puno skuplje igre. Kao npr. oni pacijenti iz EA s Star Wars: Battlefrontom, to je sramota...

 Pa 40€ dođe early access igra što je dosta. 

Uspio sam se konačno spojiti na jedan server nakon 20 pokušaja. Igra ima dobru mehaniku i ima potencijala, ali jako loše optimizirana s obzirom da ne izgleda nešto bolje od jednog Battlefronta ili Battlefield 4 koji rade ko urica, pogotovo battlefront. Na AMDu je ne igrivo u trenutnom stanju, to su takvi konstantni FPS dropovi da se ne može opisat. To su dropovi od 20 fpsa na momente, pogtovo kad netko počne pucat. Još na treningu to radi i imam čak 60fpsa ali i tamo pada ponekad, ali kad se spojiš na neki server onda se to debelo pogorša, plus što ljudi imaju svi preko 130ping. Meni londonskom serveru bio 200.

 iskljuci u adio settingsima opciju "radio (nesto)", meni je pomoglo kod dropova; te sam na launch opcije stavio "+fullproc -threads 6" (bez navodnika)

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
15 godina
offline
Re: Squad
LeftY_CRO kaže...

 iskljuci u adio settingsima opciju "radio (nesto)", meni je pomoglo kod dropova; te sam na launch opcije stavio "+fullproc -threads 6" (bez navodnika)

 Napravio sam to ali nemam živaca isprobavati na serverima pošto mi se spaja po 10-15 minuta radi problema sa spajanjem na servere, to jučer sam slučajno se spojio nakon možda 5 pokušaja i onda je loading trajao 2-3 minute, ali inaće kad disconnecta onda traje po 15 minuta i na kraju izbaci. Ali probao sam na treningu i činilo se bolje malo to što sam igrao, ali opet i prije mi je na treningu dosta dobro radilo.

 

Ništa čekat ću da poprave ovo sa spajanjem i 4.11 ili 4.12 update za Unreal Engine jer bi navodno trebao biti fokusiran na brzinu i optimizaciju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 12:29 (Jack Sparrow).
11 godina
offline
Squad

trebali bi fixati UE cim prije, jer tek onda ovi mogu poraditi na optimizaciji igre.

ja sam uspio rijesiti da mi je igra igriva ali moglo bi to i bolje

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Squad

Šta je ovo, svi igraju a nitko ne odaje čari ove igre :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Squad
ivm kaže...

Šta je ovo, svi igraju a nitko ne odaje čari ove igre :)

 Po onima koji vole ovako nešto će biti dobra. Igra ima puno potencijala za biti odlična, mislim jednom kad ubace i vozila, ali za sad ima dosta problema. To su problemi sa optimizacijom, padovima servera i lošim performansama na serveru, te pokoji bug.

Dakle za alpha ili ti early access igru sasvim ok. 

8 godina
neaktivan
offline
Squad

Znaci eto kojih zanima nesto o igri a nisu ju imali vremena isprobat:

Imam vec 37 sati igre, jako sam zadovoljan, jer ako ste igrali PR (Project Reality) onda znace na sta ciljaju, i samo zamislite kad dodju druge vece mape sa vozilima, kad cete morati sve iz Main Base vozit na frontu da bi opskrbili druge itd... trenutno im je prioritet da srede optimizaciju, ja sam isto na AMD FX 8320, R9 280X 3GB, 8GB RAM.... sve ovisi o serveru, sa 50 ljudi na serveru imam 30 fpsa na High postavkama, na 72 imam 20-25, na 40 igraca imam 40 FPS, znaci meni je sasvim dost igrivo, jednostavno se naviknes i nije problem ubit, evo sad navecer sam napravio rekordnih 30 killa :) Igra je za svaku pohvalu i bit ce jos bolja, ipak je jos u Alphi tako da je za trenutno stanje odlicno posto jos rade na njoj... Timovi su hmm ovisi na koji server dodjete, vecinom igram na US i na UK, svi pricaju Engleski pa mi se lakse razumjeti nego tam s francuzima i njemcima, ping je oko 80-100 na UK, na US 170-180 ali ide i ne osjeti se, sasvim igrivo dok ne dodje optimizacija onda ce biti jos bolje :), atmosfera je predobra, pogotovo kad branite teritorij i napadaju sa RPG-ovima, pucaju i sve vidite kako metak pogodi ispred vas zemlju ili zid i stvarno vam da osjecaj da ste tamo ako se dobro uzivite :) i ako imate dobar squad igra je zarazna :), naravno preporucam koji su igrali PR i koji vole takve takticke igre di nije samo Solo i pusku u ruke i gas na neprijatelja, ovde takvim postupkom odma ginete :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2016 0:40 (EpSiLoN19).
 
6 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Squad

Evo ja  nakon par dana igranja mogu stvarno preporuciti ovu igru. Znaci nije za CSGO ili COD curice :). Treba malo mozga i teamwork. I komunikacija je najvazniji dio igre 

pa ako ne mislis koristiti mic nemoj kupiti ovu igru.

 

Vidim da je prije bilo nekih FPS dropova ali ja nemam uopce. A imam konfu za lagani muzej vec.

U medjuvremenu su bili redoviti patchevi. Mozda je malo puno novaca za early access ali

to platis i gotovo. Sve dodatne stvari u igri sto ce dodati ce biti besplatni. A bit ce svega.

https://www.reddit.com/r/joinsquad/comments/3xokdq/is_there_a_list_of_confirmed_future_features/cy6g3ff

 

Ajde javite se ako jos neko igra da se Steamamo :)

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Squad

Pa dobro sad di si baš CS i COD našao. Igra je zapravo malo pojednostavljena ARMA, zapravo kao mješanac battlefielda i ARMA-e, ali sa time da gameplay više vuće na ARMA-u.

 

Ono što za sad fali u igri su vozila. Barem pokoji Humvee bi dobro došao jer ponekad moraš trčati dobrih 10 minuta da bi uopće došao bilzu sljedećeg objectiva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Squad

Uvijek sam volio pretjerivat :) ali me frendovi sto igraju CSGO nonstop izludjuju.MRZIM CSGO.  Valjda zato. Ja cak ne bi volio da se igra pretvori u ARMU. Devs traze dobar balans

izmedju realnosti i igrivosti i slusaju community pa.... 

 

Meni osobno ne fale vozila. Zato moras paziti kakvog  Squad lidera imas da napravi spawn point. To je jako vazno i odlucuje o pobjedi i porazu. :D Igra je full ok.

 

15 godina
offline
Re: Squad
Mlejdn kaže...

Uvijek sam volio pretjerivat :) ali me frendovi sto igraju CSGO nonstop izludjuju.MRZIM CSGO.  Valjda zato. Ja cak ne bi volio da se igra pretvori u ARMU. Devs traze dobar balans

izmedju realnosti i igrivosti i slusaju community pa.... 

 

Meni osobno ne fale vozila. Zato moras paziti kakvog  Squad lidera imas da napravi spawn point. To je jako vazno i odlucuje o pobjedi i porazu. :D Igra je full ok.

 

 Ne radi se o tome da squad lider umre, nego ima par modova sa onim weapon cache-omm pa kad uzmeš prvog drugi je skroz da drugom kraju mape. Jednom smo trčali 10 minuta do tamo. 

14 godina
neaktivan
offline
Squad

@Jack,   Da, da. Taj mod nisam bas puno igrao. Malo je cudan. Valjda sam previse igrao DayZ pa mi trcanje nije problem haha

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Squad

Može mi neko reć kak se koristi ona lopata?

Malo sam tražio po google, pa veli da se može koristit samo kada SL pokrene gradnju nečega.

Međutim malo prije smo zauzeli neku raspalu građevinu i odjednom par ljudi iz tima krene sa tim lopatama zatvarat rupe gumama. Ja prebacim na lopatu, i ne vidim nigdje ništa do čega bi došao i počeo gradit.. ne kužim.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Squad
b00 kaže...

Može mi neko reć kak se koristi ona lopata?

Malo sam tražio po google, pa veli da se može koristit samo kada SL pokrene gradnju nečega.

Međutim malo prije smo zauzeli neku raspalu građevinu i odjednom par ljudi iz tima krene sa tim lopatama zatvarat rupe gumama. Ja prebacim na lopatu, i ne vidim nigdje ništa do čega bi došao i počeo gradit.. ne kužim.

 

 dok SL "napravi nesto" vi iz squada vidite samo kolce na zemlji i to ti je ujedno to, uzmes lopatu i po tome deres

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
14 godina
neaktivan
offline
Re: Squad

moras malo klikat okolo tog kolca dok ne pocne kopat i onda ne mrdaj. najcesce je pola metra od tog kolca. 

I dosta dugo treba ako sam kopas, ako vas je vise onda je brze

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Squad

Jel ovo mrtva tema? Jel igra neko jos Squad? ajmo ko igra, kakvi su vam dojmovi v6? navodno v7 donosi prva vozila tako da can't wait  meni osobno igra ide iz boljeg u bolje svakim mjesecom :D
ako neko hoce nek me doda na steam : wuckoo   pa da malo zaigramo, imam ja neku ekipicu pa se ponekad skupimo na TS i deremo :D, ugl smo svi preko 20 pa cak i 30 god. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2016 12:44 (wucko).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Squad

ja sam igrao, ali je igra imala velikih problema sa amd procesorima tak da sam odustao dok ne rijese kak spada to

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Squad
LeftY_CRO kaže...

ja sam igrao, ali je igra imala velikih problema sa amd procesorima tak da sam odustao dok ne rijese kak spada to

 Dakle i tebi isto?

Sad su ubacili taj patch za performanse, a imam 15fpsa manje nego prije. Na treningu oko 70-75fpsa, uđen u server i bum, 15fps-a. Prije sam barem mogao igrati na nekih 30, a sad totalni slideshow.

Nešto ih opako hebu performanse na serverima ili šta već.

11 godina
offline
Re: Squad
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

ja sam igrao, ali je igra imala velikih problema sa amd procesorima tak da sam odustao dok ne rijese kak spada to

 Dakle i tebi isto?

Sad su ubacili taj patch za performanse, a imam 15fpsa manje nego prije. Na treningu oko 70-75fpsa, uđen u server i bum, 15fps-a. Prije sam barem mogao igrati na nekih 30, a sad totalni slideshow.

Nešto ih opako hebu performanse na serverima ili šta već.

 ye, kolko sam citao na redditu, unreal engine koji koristi squad nije optimiziran za amd...

sad u patchu koji je izasao prije par dana su naveli da dosta veliki problem za amd procesore radi zvuk (?!) pa su stavili neku opciju "amd opzimized" za audio settings i kazu da bi to trebalo dati koji fps vise; nisam probao pa ne znam tocno

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
14 godina
offline
Re: Squad
LeftY_CRO kaže...
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

ja sam igrao, ali je igra imala velikih problema sa amd procesorima tak da sam odustao dok ne rijese kak spada to

 Dakle i tebi isto?

Sad su ubacili taj patch za performanse, a imam 15fpsa manje nego prije. Na treningu oko 70-75fpsa, uđen u server i bum, 15fps-a. Prije sam barem mogao igrati na nekih 30, a sad totalni slideshow.

Nešto ih opako hebu performanse na serverima ili šta već.

 ye, kolko sam citao na redditu, unreal engine koji koristi squad nije optimiziran za amd...

sad u patchu koji je izasao prije par dana su naveli da dosta veliki problem za amd procesore radi zvuk (?!) pa su stavili neku opciju "amd opzimized" za audio settings i kazu da bi to trebalo dati koji fps vise; nisam probao pa ne znam tocno

 Igra ništa bolje ne radi nakon tog updatea, a trebao je biti "veliki update za AMD procesore. Nekima je ispočetka radila čak dosta lošije.

SVEMOGUĆI
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 9:08 (Nisam Ja,Nisi Ti).
10 godina
neaktivan
offline
Squad

ozbiljno nije vam nista bolje po optimizaciji? pff nevjerujem haha a na samom meniu vele da je amd optimized kao xD... nezz nekad kad i razmislim mslm da je ipak bolje sto sam dao malo vise para za tog intela, iako sam i ja vlasnik 2 prijasnja amd-a i bio sam skroz ali skroz zadovoljan njima... ovaj put sam odlucio na intel cisto radi dayz-a, arma-e i tih intel single core loversa posto vise manje igram te tactical shootere pa reko ae da me proc ne bottlenecka uzet cu ga i mslm da iskreno nisam pogrijesio, vidi se da je ipak intel duze u igri i da je iskusniji po pitanju proca i to mogu rec za 30 do 50 % sigurno... malo precijenjeni al jbga...  zato mi je fasovala grafa jel nisam imo vise kesa al eto, nek me izgura 2 godine i onda ide upgrade i toe to :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Squad

Dugo nije bilo nikakvog patcha za igru, a i ništa nisu javljali što rade...Sve do sad

http://joinsquad.com/readArticle?articleId=106

 

Izgleda da su se dosta naradili i konačno će ubaciti ono(vozila) što se tolko dugo čeka. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Squad

ooo da.. jedva se ceka v7 ... izgleda pre hebeno brutalno :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Squad

 

Patch V7 je upravo sletio na naše piceke:

http://joinsquad.com/readArticle?articleId=108

Ima 4.5gb.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2016 10:01 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Squad
Jack Sparrow kaže...

 

Patch V7 je upravo sletio na naše piceke:

http://joinsquad.com/readArticle?articleId=108

Ima 4.5gb.

 Optimizacija ista ili nešto poboljšano?

SVEMOGUĆI
15 godina
offline
Squad

Nisam još probao. U prošlum patch je bilo nešto optimizacije, ali još uvijek nije to-to. Ali nekako imam dojam da će kao i DayZ uvijek imati tu manu.

 

E da i igra ima više problema sa AMD procesorima nego sa Intelovima. To radi uneala 4 koji još od početka daje lošije performanse na njima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2016 11:32 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Squad
Jack Sparrow kaže...

Nisam još probao. U prošlum patch je bilo nešto optimizacije, ali još uvijek nije to-to. Ali nekako imam dojam da će kao i DayZ uvijek imati tu manu.

 

E da i igra ima više problema sa AMD procesorima nego sa Intelovima. To radi uneala 4 koji još od početka daje lošije performanse na njima.

 Kako se tebi vrti igra na tvom pc-u?

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Squad
Dodinho kaže...
Jack Sparrow kaže...

Nisam još probao. U prošlum patch je bilo nešto optimizacije, ali još uvijek nije to-to. Ali nekako imam dojam da će kao i DayZ uvijek imati tu manu.

 

E da i igra ima više problema sa AMD procesorima nego sa Intelovima. To radi uneala 4 koji još od početka daje lošije performanse na njima.

 Kako se tebi vrti igra na tvom pc-u?

 40-45fps imam. Zna pasti i na 35 kad je velika rokačina.

Na medium settingsima. Jedino je setting za draw distance na epic, dok sam ugasio motion blur i shadows stavio na low recimo jer uzima puno resursa kao i na dayz-u.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2016 11:47 (Jack Sparrow).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice