Trepang 2

poruka: 8
|
čitano: 1.974
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Trepang2

Evo ljudi ovo je sigurno najboljii single player  FPS za kojeg nikada niste čuli.

Igra me doslovno oduševila, mix Half Life-a i F.E.A.R-a totana old-school pucačina. Za ljubitelje dotičnih svakako isprobati moja preporuka.

 

PS: na oled monitoru izgleda još bolje jer ima puno mračnih scena

 

 

 

https://store.steampowered.com/app/1164940/Trepang2/

 

Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2024 9:55 (Horned Reaer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 mjeseca
protjeran
offline
Re: Trepang2

Baca na FEAR, koji mi je možda najbolji SP FPS ikada?

4 godine
online
Trepang 2

Interesantna igra, ima dobar ambijent i mehanike što se dalo vidjeti u videu. Ali koliko vidim to je to od HL i F.E.A.R-a kombinacije, A.I. je prilično limitiran.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Trepang 2

dakle, imaju JEBENI DEMO na steamu... kakvi kraljevi.... Fora igrica!

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Trepang 2

Odigrao sam nedavno. Kampanja je bez veze, napucavanje je super. Nema ni F od atmosfere F.E.A.R.-a. Ono što je povezuje s F.E.A.R.-om je dio napucavanja i ništa drugo. Igra ima dobro napucavanje i kratku kampanju.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trepang 2
Da ali radi se o indie naslovu nemos ocekivati cuda od igre sa tako malim budjetom. Za ono sto je napravilo par ljudi igra je remek djelo
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Re: Trepang 2
Horned Reaer kaže...
Da ali radi se o indie naslovu nemos ocekivati cuda od igre sa tako malim budjetom. Za ono sto je napravilo par ljudi igra je remek djelo

 Pogledaj što moderi rade, npr. kampanje za quake 1 kao Slave Zero, Peril...ili recimo StarCry Stargate mod za Crysis. Kampanje su odlične. Doom 3 Phobos, Half Life Echoes i Delta Particles, Area 51 mod za Half Life...ima mnogo modova koji imaju daleko bolju priču, level dizajn i atmosferu od Trepanga, a ne koštaju ništa. Po meni Trepang je preskup s obzirom što daje.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
15 godina
offline
Re: Trepang 2
Uvijek imas jogurt verziju za skiniti ha da
Intel 80286
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice