Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 706
|
čitano: 279.609
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ma naravno, ali GT7 je igra koja ce se igrati godinama. Ako ce se pratiti dinamika izdavanja kao do sad, sljedeci GT mozemo ocekivati sa plejkom 6 ili u najboljem slucaju pri kraju zivotnog vijeka 5ice. Sto je sigurno 6-7 godina.

...tako da bi rekao da je cak sigurnije uzeti digital, taj disk ce vidjeti svasta u tih hrpu godina.

Za bilo koju drugu igru je disk no brainer, bas zbog preprodaje.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Maddog_HR kaže...
Ma naravno, ali GT7 je igra koja ce se igrati godinama. Ako ce se pratiti dinamika izdavanja kao do sad, sljedeci GT mozemo ocekivati sa plejkom 6 ili u najboljem slucaju pri kraju zivotnog vijeka 5ice. Sto je sigurno 6-7 godina.

...tako da bi rekao da je cak sigurnije uzeti digital, taj disk ce vidjeti svasta u tih hrpu godina.

Za bilo koju drugu igru je disk no brainer, bas zbog preprodaje.

 

Mislim da će prije bit pri kraju našeg životnog vijeka 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Rijeci ti se pozlatile da ce gt7 tolko durat.
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Nadam se da ce kisa bit moguca na svim ili barem skoro svim stazama,idealno bi bilo da dobijemo podrsku i za snjeg.

Jedino sto mi je apsolutno nepotrebno i bas nekako bezveze odradjeno je rally dio u GT igrama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Žao mi što još nema pedala (back buttons) za DualSense. Pravi, skuplji volan za igrati GT nemam a na kontroleru mi trebaju tipke iza za mijenjanje brzina. Teško mi se priviknuti na prednje tipke mijenjati brzine.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
antimadridista kaže...
Žao mi što još nema pedala (back buttons) za DualSense. Pravi, skuplji volan za igrati GT nemam a na kontroleru mi trebaju tipke iza za mijenjanje brzina. Teško mi se priviknuti na prednje tipke mijenjati brzine.

 x i kocka meni funkcioniraju oke 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Meni je isto nespretno da je mijenjac na x i □, zato sam uglavnom GTS vozio old school - sa gasom na x i kocnicom na □, a mjenjac L2/R2. Na GT7 to bas nece imati smisla zbog DualSense-a. Mozda ce se moci mijenjac bindati na desnu gljivu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 22:20 (Maddog_HR).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
Copy/paste Forza Motorsport igara i njihovih Drivatara
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MSXhunT3R kaže...
Copy/paste Forza Motorsport igara i njihovih Drivatara

 Nadam se da nije

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Maddog_HR kaže...
Meni je isto nespretno da je mijenjac na x i □, zato sam uglavnom GTS vozio old school - sa gasom na x i kocnicom na □, a mjenjac L2/R2. Na GT7 to bas nece imati smisla zbog DualSense-a. Mozda ce se moci mijenjac bindati na desnu gljivu.

  to je old school da, ali je fora da se onda nemože dozirat gas i kočnica, bolje je imat na l2/r2 gas i kočnicu a mjenjat sa tipkicama. Treba da se navikne, ali s vremenom je puno bolji izbor.

 

MSXhunT3R kaže...
Copy/paste Forza Motorsport igara i njihovih Drivatara

 

mislim da je slično ali nije isto, jer ako sam dobro skužio uzeli su par visoko rangiranih vozača i po njima će trenirat ai, a ne uzimat od svih vozača navike. Mislim da je to možda i bolja opcija jer će bit manje ovih situacija kako je gore netko naveo di se drivatar nauči vozit ko idiot i onda ti uništi utrku

8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEDO11 kaže...
Maddog_HR kaže...
Meni je isto nespretno da je mijenjac na x i □, zato sam uglavnom GTS vozio old school - sa gasom na x i kocnicom na □, a mjenjac L2/R2. Na GT7 to bas nece imati smisla zbog DualSense-a. Mozda ce se moci mijenjac bindati na desnu gljivu.

  to je old school da, ali je fora da se onda nemože dozirat gas i kočnica, bolje je imat na l2/r2 gas i kočnicu a mjenjat sa tipkicama. Treba da se navikne, ali s vremenom je puno bolji izbor.

 

MSXhunT3R kaže...
Copy/paste Forza Motorsport igara i njihovih Drivatara

 

mislim da je slično ali nije isto, jer ako sam dobro skužio uzeli su par visoko rangiranih vozača i po njima će trenirat ai, a ne uzimat od svih vozača navike. Mislim da je to možda i bolja opcija jer će bit manje ovih situacija kako je gore netko naveo di se drivatar nauči vozit ko idiot i onda ti uništi utrku

 Na Ps2 i PS3 se moglo tak dozirat jer su tipke bile analogne, al na PS4 vise nisu :(

 

Al meni zbilja nije probkem sa x i kocka jer desni palac mi ionak nema drugog posla dok vozim

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 10:19 (Santana).
16 godina
offline
Gran Turismo 7

jos od vremena kad se igrao GT4, prvi GTR, live for speed i prvi rfactor tamo 2005. vozim na obje gljive (ako ne vozim na volan).

lijeva gljiva za skretanje, desna za doziranje gas/kocnica.

R/L tipke su za mijenjanje brzina i pogled lijevo/desno/rikverc.

sve ostalo mi je tlaka kolko god se pokusavao naviknut, a dao sam priliku valjda 10ak puta na razno raznim igrama.

 

sve je stvar osobnih preferenci doduse.. netko tko je poceo sa mijenjanjem brzina palcem, njemu su R/L neprirodni

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 11:10 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Pa kaj DualSense nema L2/R2?
Kakve zadnje pedale, misliš ko na Xbox Elite?

Na gamepadu mi je ko najbolje rješenje ispalo mijenjanje na kvadrat/trokut, a L2/R2 brenza gas. R3 za gledanje okolo.

AI je na FM dosta dobar ali znaju se zabiti u tebe baš kak ljudi rade AI-u :)
Nadam se da se ovo gore s linka tiče GT-a, treba mu to.
10 godina
offline
Gran Turismo 7

Prednaručio PS5/PS4 Gran Turismo 7 25th Anniversary Edition, taman s frendom koji ima ps4 po pola.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Imate poseban profil pa onda svatko igra preko svoga ili?
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ja vjerujem da će igra biti top ali s obzirom kakvkh je situacija bilo u zadnje vrijeme, više ne radim prednarudžbe bez obzira na hype. Siguran sam da će igra biti top ali ne vidim što ću dobiti sa prednarudžbom. Pričekam recenzije i kupim.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
mariclius kaže...
Imate poseban profil pa onda svatko igra preko svoga ili?

 Da, u paketu dolazi PS5 steelbook disk i PS4 digital voucer za igru, 660 kn ukupno

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 12:58 (jaZey).
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Import Sport moda i liverya:

https://www.gtplanet.net/gt7-autoimport-ratings-liveries-20220209/

Znači da bude i jaka online komponenta.
Super.
Moj PC  
3 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
Strašno bitna stvar za mene.
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Planiram preoederat ali čekati ću do zadnje sekunde. Možda izađe neki review pa ako je igra sranje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gran Turismo 7

Mislim da ne može biti sranje. U najgorem slučaju bit će na razini GT Sporta. Sad dodaj sve ove stvari što su ubacili i jednostavno ne vidim prostora da igra bude sranje. A ako se ne varam PD je bio jedan od prvih studija koji je počeo raditi igru za PS5, tako da je preorder ovdje prilično dobra i sigurna stvar. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Vandit kaže...

Mislim da ne može biti sranje. U najgorem slučaju bit će na razini GT Sporta. Sad dodaj sve ove stvari što su ubacili i jednostavno ne vidim prostora da igra bude sranje. A ako se ne varam PD je bio jedan od prvih studija koji je počeo raditi igru za PS5, tako da je preorder ovdje prilično dobra i sigurna stvar. 

 

Unatoč tome što je GT Sport podbacio kvantitetom, svaki pa i taj Gran Turismo do sada je odisao kvalitetom, te će tako najvjerovatnije i sedmica. I opet ne bi rekao da je preorder dobra stvar.

9 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 7

Pise na web shopu u santa domenici da je gt 7 na popustu 20%, a kad ukucam kod gt7 bude 10, jel sad ima neki drugi kod ili je greska?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo 7
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2022 7:19 (Santana).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Santana kaže...

Bas me zanima kako ce se takav model odnosit prema nasem ponasanju u voznji tojest hoce li reagirat na nekakav "realistican" nacin jer to trenutno ne postoji niti u jednoj voznji na trzistu.

 

12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
4our kaže...

Pise na web shopu u santa domenici da je gt 7 na popustu 20%, a kad ukucam kod gt7 bude 10, jel sad ima neki drugi kod ili je greska?

 u infomarku je jeftiniji i dalje...

8 godina
offline
Gran Turismo 7



Znaci gledam ovo i nemrem vjerovat. Ovake utrke protiv AI-a jos nisam nikad vidio. 
AI jako agresivno vozi i otkriva nove linije po stazi po kojima jos nitko nije vozio. 

Pogledajte na 57:17 u videu . To bi u stvarnosti bilo varanje i nebi mogo tak preletit preko rubnjaka, al AI iskoristava sve kaj  mu igra dopusta

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Gran Turismo 7

nadam se da će dodat "alien" težinu, pa da ljudi vide kako je vozit protiv s tier vozača

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Uh ako bude takv AI u GT7 onda bude konacno singleplayer zanimljiv.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice