Hladnjak za Radeon HD 4550?

poruka: 6
|
čitano: 2.460
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Hladnjak za Radeon HD 4550?

Evo imam ovu graficku...I na njoj je pasivni hladnjak, trazio sam za kupit po internetu neki drugi ali da ima ventilator i one bakrene cijevi(heatpipes)...Al niti jedan neodgovara njoj...Pa ako moze neko pomoc di ima kupit takav hladnjak...

Music is our life-So live oure life
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za Radeon HD 4550?

ROFL?!? šta ce ti za tu karticu hladnjak? Izlanuo se  pregrijava se??

U proljetnu je noc otisao covjek svirajuci frulu...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2010 19:53 (MacTheBig).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Hladnjak za Radeon HD 4550?

Nisam gleda sa programima kolika joj je temp. ali kad ugasim komp i skinem stranicu kad je diram onaj hladnjak je jako vruc...A i jednostavno zelim nesto bolje od toga(pasivnog hladnjaka)

 

 

 

EDIT: Evo sad gledam, nista neigram, samo mi je mozzila ukljucena i temp. joj nepada ispod 55 stupnjeva.

Music is our life-So live oure life
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2010 19:59 (Saro_Teklic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hladnjak za Radeon HD 4550?

Možeš malo improvizirati jer sumnjam da ćeš naći hladnjak za nju i jeftinije ćeš proci definitivno... Kupi 80mm venitlator i s malo improvizacije namontiraj ga na pasivni hladnjak, to bi ti trebalo spustiti temperaturu... Barem je na bratovom računalu upalilo, ha da :D

13 godina
offline
RE: Hladnjak za Radeon HD 4550?

Ok, probat cu nesto iskombinirat...Al imam jos jedno pitanje...Zasto mi CPU-z pokazuje da imam Radeon HD 4350, a ja sam kupija 4550, na kutij pise 4550 i sve...

 

Music is our life-So live oure life
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2012 21:01 (Saro_Teklic).
13 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za Radeon HD 4550?

to je greska u driverima..ja imam hd 4550 al onu sa aktivnim hlađenjem i gpu-z mi kaze samo 4300/4500 series a everest da imam 4350....

muskarci imaju dvije emocije:napaljen i gladan...ako ga vidis bez erekcije, napravi mu sandwitch....
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice