IPad sa cvrknutim staklom

poruka: 42
|
čitano: 7.003
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: IPad sa cvrknutim staklom
Alkaline kaže...

Search na ovom forumu je predobar pa sve mogu naći ali nisi li ti kupovao neispravne zmajnane grafičke da bi pekao prije par godina? Tako da stvarno nitko nije nikoga prevario, a ti kupiš sve i ono što ti 1000 ljudi kažu da ne

 Lik je najbolji kupac u povijesti oglasnika!

 

Nema šta ovaj nije kupio, svaki tjedan tema jedna - Želja kupio novi gedžet, pratim ga godinama i bolji je od serija na Netflixu!

 

Samo ovaj mjesec:

 

1. Note 20 sa pijeskom u kameri

2. 2 x Macbook na kojem ne zna skrolati

3. I sad ovaj iPad.

 

Bila je dobra prošlogodišnja sezona kad je u 3 nastavku kupio Surface i plot twist - odvaja se ekran!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: IPad sa cvrknutim staklom
Zelja kaže...

Ma meni je lik rekao da su ekrani cvrknuti, ne znam o kakvoj prevari pricate....ccc...

 

bilo bi dobro da je ovo "cvrknuto" ovo staklo samo što se ne otvori kao ona dvokrlina vrata u carskoj Rusiji kada dolazi Putin.

 

Iskreno ne znam koliko takve kupnje imaju smisla, ljudi su kupovali avione koji nemaju air worthness pa su u njima radili kuće, ali ti ovaj tablet ukoliko nečeš koristiti kao tablu za rezanje špeka ili ribež  ne znam što će ti u takvom stanju. Nije ovo kvrcnuto sa strane u čošku pa te neće bosti u oči ovo je crta po cijeloj stranici i to sredinom.

 

9 godina
offline
IPad sa cvrknutim staklom

Imam ti ja ipad. Ovaj ima malo cvrknuto staklo, ali teško da ćeš primijetiti. Mislim da se pukotina ne može više proširiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 10:39 (pqweasdyxc).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPad sa cvrknutim staklom
wyks kaže...
Alkaline kaže...

Search na ovom forumu je predobar pa sve mogu naći ali nisi li ti kupovao neispravne zmajnane grafičke da bi pekao prije par godina? Tako da stvarno nitko nije nikoga prevario, a ti kupiš sve i ono što ti 1000 ljudi kažu da ne

 Lik je najbolji kupac u povijesti oglasnika!

 

Nema šta ovaj nije kupio, svaki tjedan tema jedna - Želja kupio novi gedžet, pratim ga godinama i bolji je od serija na Netflixu!

 

Samo ovaj mjesec:

 

1. Note 20 sa pijeskom u kameri

2. 2 x Macbook na kojem ne zna skrolati

3. I sad ovaj iPad.

 

Bila je dobra prošlogodišnja sezona kad je u 3 nastavku kupio Surface i plot twist - odvaja se ekran!

 Ahahaha...al me nasmija, hvala puno.Tako ti je kad zivis u zajeb drzavi.

14 godina
offline
IPad sa cvrknutim staklom

Da li ti te gadgete kupuješ da bi ih popravio? Ili da uštediš u odnosu na ful ispravne? Da li ih prodaješ dalje? Može neki elaborat o shemi djelovanja?

IT me iznevjeri
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPad sa cvrknutim staklom
Alkaline kaže...

Da li ti te gadgete kupuješ da bi ih popravio? Ili da uštediš u odnosu na ful ispravne? Da li ih prodaješ dalje? Može neki elaborat o shemi djelovanja?

 Jook ja imam "hoarding" malo googlaj pa ćeš ukapirati šta je to...

Plus imam težu mentalnu dijagnozu.

 

 

Nego društvo pokušavam prebacit fajlove preko iTunes ali imam problem:

 

 

15 godina
offline
IPad sa cvrknutim staklom

Stigao je i drugi, uff ovaj je još više kvrcnuo...nisam vidio pukotine u gonjem levom uglu pre kupovine, ovaj je jako mudar fotke što je postavio ne vidi se ništa...

Nego nmg da nađem u svom gradu jeb..i cover za njih.

Neko mi samo neko kaže da ne vredi ovih para, pogledajte barem kod nas koliko se kreću samo futrole/coveri za jače modele:

https://olx.ba/pretraga?q=ipad+Pro+12.9

Nmg da verujem, ova firma jedna od jačih koja se bavi prodajom telefona, tableta nema cover za ovaj model...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2023 11:10 (Zelja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPad sa cvrknutim staklom
Zelja kaže...

Stigao je i drugi, uff ovaj je još više kvrcnuo...nisam vidio pukotine u gonjem levom uglu pre kupovine, ovaj je jako mudar fotke što je postavio ne vidi se ništa...

Nego nmg da nađem u svom gradu jeb..i cover za njih.

Neko mi samo neko kaže da ne vredi ovih para, pogledajte barem kod nas koliko se kreću samo futrole/coveri za jače modele:

https://olx.ba/pretraga?q=ipad+Pro+12.9

Nmg da verujem, ova firma jedna od jačih koja se bavi prodajom telefona, tableta nema cover za ovaj model...

 

 Upravo to sam mislio pod onim kad sam ti rekao da te prevario. Kaže da je puknut i slika tako da se većina ne vidi. 

9 godina
offline
IPad sa cvrknutim staklom

Za cijenu 2 cvrknuta si mogao kupiti 1 normalan ili popraviti onaj prvi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
IPad sa cvrknutim staklom

U tvojem prvom postu i onom kasnije imaš doslovno istu sliku "prvog" i "drugog" tableta.

 

Recimo meni bi jedan polupani služio kada bi jeftinije htio nabaviti uređaj za development, sve živo radi osim što je polupan ekran, ko ga j, još se da developat. Dva ne znam što će mi.

Hoarding gadgeta mogu razumjeti ali sve ima neke granice, bilo bi mi žao novaca, pogotovo ako krvavo radim za iste.

 

Ako imaš brdo gadgeta šibni fino na eBay i riješi se smeća, nemoj kod nas (vas) prodavati. Just my 2 cents.

IT me iznevjeri
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPad sa cvrknutim staklom
pqweasdyxc kaže...

Za cijenu 2 cvrknuta si mogao kupiti 1 normalan ili popraviti onaj prvi.

Fata je Fata, al' dvaput je dvaput!

 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
14 godina
offline
IPad sa cvrknutim staklom

Evo, kao jedan hoarder drugom. Vidi što sam danas ubrao.

Za 30€ laptop sa Full HD ekranom i3 procom i SSDom mislim da nije loše. I baterija drži 🤙

 

 

IT me iznevjeri
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice