Računalo za Restoran!

poruka: 8
|
čitano: 5.520
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Racunalo za restoran

Pozdrav trebalo bi mi racunalo da nije previse skupo..treba mi doslovno za blagajnu izdavanje racuna i to samo da je brzo ne treba ni veliki hard znaci da mi sve brzo otvara i to je to..ako moze netko sastaviti bio bih mu jako zahvalan!

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Racunalo za restoran

Pogledaj i ponudu rabljenih i repariranih brand računala (HP, Lenovo, Dell ...), često dolaze sa licencom za Windowse a ima ih u malim dimenzijama pa se mogu pričvrstiti ispod stola ili na leđa monitora.

 

Dodajem kao primjer, ima dosta dućana koji ih imaju u ponudi

https://www.pcshop.hr/lenovo-thinkcentre-m73-i3-4130t-8gb-120gb-ssd-winpro/REFURBISHED%2D526/product/

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 18:31 (Mladen).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Racunalo za restoran
Dametime kaže...

Pozdrav trebalo bi mi racunalo da nije previse skupo..treba mi doslovno za blagajnu izdavanje racuna i to samo da je brzo ne treba ni veliki hard znaci da mi sve brzo otvara i to je to..ako moze netko sastaviti bio bih mu jako zahvalan!

 HeroBox 2023 N100 – CHUWI EU Store  

15 godina
online
Re: Racunalo za restoran
Dametime kaže...

...treba mi doslovno za blagajnu izdavanje racuna ..

 -izdavanje računa? prvo, trebaš sve, ne samo računalo, npr printer, zatim fisklaizacija-internet, zatim pos-kartice.. pri čemu je disk najsporednija stvar ili tvoj opis brzog otvaranja..

-to je software ili aplikacija, ona to radi.. i ona će te koštati, vjerojatno više od hw-a koji možeš sklepati za šaku kuna-eura.

-svaki soft ima svoje zahtjeve, npr koji-hw, koliko rama, diska, pa ekran, dimenzije-rezolucija da sve stane, kao i tipke na tipkovnici ili touchscreen.. jer nekako se time treba lako-brzo raditi pri čemu to sve može biti skuplje od računala a danas to sve može raditi i mobač ili tablet.. dok je od početka fiskalizacije upravo tablet fiskal-1 za to namjenjen s free appsom za jednostavna zanimanja..

-sve ostalo je daleko veći iznos novca..

 

-sporedno koji os, koji hw, prvo-osnovno pitanje je koji soft-apps, ona sve ostalo uvjetuje-traži, dok ćeš na kraju godine imati zaključak, porez itd.. a to svaka app za svaku djelatnost ima drugačije-slično-specifično.. i da bi bilo što znao, prvo moraš vidjeti koju ćeš app koristiti za knjigovodstvo-račune, tad ćeš od vlasnika dobiti ostale potrebne podatke i tad možeš tražiti računalo koje može biti i đabe-jeftino pa i brzo..

 

edit: ili prevedeno, kuća se gradi od temelja prema krovu, ne obrnuto.. a ti kreneš s recimo 'prozorima' :) .. pogrešan put, redosljed, uvjeti...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2023 11:33 (ihush).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Racunalo za restoran

ne ne imam sve samo mi je potrebno racunalo!

4 godine
neaktivan
offline
Re: Racunalo za restoran

znaci to je isto kao i pc samo manje?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Racunalo za restoran
Dametime kaže...

znaci to je isto kao i pc samo manje?

 tako je da. imas jos na tim stranicama i njihova prijenosna racunala, pa pogledaj i tu opciju

13 godina
offline
Re: Računalo za Restoran!
Postavi pitanje u ovoj temi
https://m.bug.hr/forum/topic/slaganje-pc-konfiguracija/sklapanje-pc-konfiguracija-do-400-eur/170219?page=343#post6680649

Mislin da je 400 eura i više nego dovoljno za takvo nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice