Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24 izdvojena tema

poruka: 177
|
čitano: 37.206
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
sporttest kaže...

a "sekta" ima 107tisuca clanova

 koliko je članova 'original', a koliko je upisano bez da su uopće došli

imate popuste na obitelj, pa učlanjujete i tek rođenu djecu i babe koje senilne spavaju po domovima

 

da se tako prijavljujemo na izbore izlaznost bi bila 90%

2 mjeseca
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
sporttest kaže...
Kido Butai kaže...
sporttest kaže...
Kido Butai kaže...
sporttest kaže...

kakav klaunski potez u hajduku
jedinog covika kojeg nije tribalo smijent oni smijene.

strasno

 Ulica vodi klub. Lukša je prije koji dan prozvao nadrogirane Torcidaše zbog uništavanja stadiona i paleža po gradu i sad su mu skinuli glavu preko sekte Naš Hajduk.

 prestanite sa tim glupostima

kako sam i sam povezan sa skupinom znam da ovo unutar skupine nije dobro prihvaceno, tako da su to gluposti. 

 Dobili ste uputu da bacate spinove. Većina je kontra te sekte, dovoljno je pogledati bilo gdje komentare, na stranici Bernarada Jurišića, Hajduka, Nervoznog hajdukovca...Svima je jasno da je sekta glavni problem.

https://www.index.hr/sport/clanak/hajdukovci-na-facebooku-bijesni-zbog-otkaza-luksi-pa-dobro-jeste-li-vi-normalni/2554465.aspx?index_tid=493234

 dobili smo uputu?

di nam dolaze takve upute, u postanski sanducic ili na sluzbeni mail za spinove? 
kakvi su opce to spinovi, znas li opce sta je spin?

kakav je to problem "sekta", sta je tocno problem sa njom? 
vecina je kontra "sekte", dokaz mu komentari....
a "sekta" ima 107tisuca clanova
lp

Ne znam gdje se sekta nalazi, imate li whatsapp grupe ili što ali je činjenica da ga je sekta smjenila zbog izjava o huliganima odnosno ulici koja vodi klub. Mijenjate trenere i predsjednike a svoju udrugu ne, vaša odgovornost za nadziranje ne postoji, rezultat je 20 godina bez naslova. Eto to je problem sa sektom.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Bez veze izmišljate teorije zavjere - Jakobušić je nakon dugo godina bio neupitno organizacijski najbolji PU kojeg se izabralo u Hajduku. Izuzetno vješto je balansirao između svih koji žele "odlučivati", poslovno sve skupa digao na višu razinu, u svakom pogledu unaprijedio klub, ali imao je jednu manu - volio se isuviše miješati u sportski segment, toliko da mu je SD bio tek pomoćnik, a on je diktirao koje igrače se "mora" dovesti, kada je trenutak za smjenu trenera i sl.

 

I sad, u situaciji kada je očito rezultat podbacio daleko iznad svih očekivanja, sezona je izgubljena, a izvjesno je da predsjednik uprave ne bi u lipnju dobio novi mandat, uopće nije besmisleno odmah ga smijeniti i dati novoj ekipi puno više vremenskog prostora za preslagivanje u sportskom segmentu (odabir SD-a, trenera, igrača...).

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 18:38 (Miro).
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Pa činjenica je da Hajduk jednostavno nije imao igru za naslov prvaka. Sve što su napravili bilo je na neki individualni potez Livaje i kada bi on bio dobro čuvan preskakalo se dugim loptama i na silu. Da ne pričamo o pritisku i grču u kojem ta ekipa igra. Ništa nejde preko noći i kupnjom par isluženih panjeva. Bilo je par dobrih kupovina ostalo sve promašaj za promašajem. I opet se pokazalo da su klinci najbolji Sigur i Pušktaš su odlični igrači već sad za našu ligu, a kako mi se čini njih dvojica će donjet ozbiljne novce klubu. Sezona je podbacila rezultatski ali ostaje velika šteta što nisu gurali još kojeg klinca od onih finalista lige prvaka pa bi imali odličan kostur ekipe za dalje.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 19:10 (mislioc).
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
mislioc kaže...
Pa činjenica je da Hajduk jednostavno nije imao igru za naslov prvaka. Sve što su napravili bilo je na neki individualni potez Livaje i kada bi on bio dobro čuvan preskakalo se dugim loptama i na silu. Da ne pričamo o pritisku i grču u kojem ta ekipa igra. Ništa nejde preko noći i kupnjom par isluženih panjeva. Bilo je par dobrih kupovina ostalo sve promašaj za promašajem. I opet se pokazalo da su klinci najbolji Sigur i Pušktaš su odlični igrači već sad za našu ligu, a kako mi se čini njih dvojica će donjet ozbiljne novce klubi. Sezona je podbacila rezultatski ali ostaje velika šteta što nisu gurali još kojeg klinca od onih finalista lige prvaka pa bi imali odličan kostur ekipe za dalje.

 na ozljede zaboravljate (stozernih igraca)
i igrace koji 60% sezone igraju pod ozljedom

od dice iz finala LP imas trenutno u sastavu pukstas, hrgovic, prpic, (sigur iako on nije igrao sa njima ali je generacija) koji stalno igraju ili rotiraju
znaci vec 4 na koja ozbiljno racuas, to je ogroman broj, al bas ogroman...ja ne znam sto ste vi vise ocekivali, da ce svih 11 bit top igraci?

p.s. sa seniorima su jos Skoko, Buljan i Cubelic.
kako se ta generacija iskoristila ja sam vise nego ozbiljan 

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Slažem se ali osim Sigura i Pušktaša malo su ih koristili sve sitno dobivali minute ovi ostali. Za trenera Čabraju iz Lokomotive pa da vidiš kako će klinci da polete. Svake godine mu maznu par stožernih igrača i lik opet to posloži i izmisli nove klince. Ok u Hajduku je daleko veći pritisak na trenara ali siguran sam da bi Čaba to posložio i da bi Hajduk imao igru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 19:39 (mislioc).
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
mislioc kaže...
Slažem se ali osim Sigura i Pušktaša malo su ih koristili sve sitno dobivali minute ovi ostali. Za trenera Čabraju iz Lokomotive pa da vidiš kako će klinci da polete. Svake godine mu maznu par stožernih igrača i lik opet to posloži i izmisli nove klince. Ok u Hajduku je daleko veći pritisak na trenara ali siguran sam da bi Čaba to posložio i da bi Hajduk imao igru.

 osim pritiska velika je razlika u pristupu
lokomtivi nije imperativ osvananje lige/kupa nego ne ispadanje iz lige i prodaja/razvoj mladih

samim tim ih se vise trpi i dopusta im se vise

Takoder u pristupu igri takoder ima velike razlike
protiv hadjuka i dinama svi igraju jako defanzivno i traze prekid igre mladi igraci, neiskusni se tu tesko razvijaju 

dok lokomotiva kad igra protiv istre, dobiva se prostor i sirina 

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
A gle po meni su još najbolje igrali pod Dambrauskasom možda sam u krivu ali takav dojam sam stekao.
16 godina
moderator
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Napokon je danas odigrana i posljednja od niza odgođenih utakmica, pa su napokon, kompletirani rezultati prve lige, odnosno HNL SS kako se službeno zove.

 

Dobra je odluka da od iduće sezone nema više odgađanja zbog igranja euro natjecanja.

 

Znači tek 17.4., nakon 30-tog kola imamo realno stanje na tablici:

 

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2024 20:06 (Miro).
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

SS liga. Do sad nisa vidio da je netko napisao tu kraticu 

 

Realno stanje bude od 5.5. ali neki su se sad već našli gdje im je i mjesto.

 

Odgode ne treba. No ako Dinamo/Rijeka uđu u CL  , a neko od njih ili neko drugi u UL, ili CRL morati će se prilagođavat termini zbog UEFA pravila.

 

 

10 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Gotovo je. Skoro, pa gotovo. 

 

Dinamo iz Zagreba je novi/stari šampion HNL. 

 

Lijepo sam pisao drugim navijačima, džaba se trudite. Dinamo bu šampion i to je praktički postao i ostao.

Čak ni sve nedaće samog Dinama unutar sebe nisu se odrazile na osvajanje titule šampiona ove godine. Da bar tak i ostane.

 

Dinamo je bez obzira na sve neprikosoveni vladar nogometnih terena na našim prostorima.

Kao Švicarci u svijetu urarstva.

dzg
6 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Još su moguća iznenađenja, ali... Šampion je odigrao šampionski! Petković ne smije do mirovine otić. Kad bude loše igrao, neka bude na klupi, ali u klubu. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Petković, igrač za velike utakmice

Zadnjih par nije baš nešto odigrao, ali kada je bilo najpotrebnije, protiv najtežeg protivnika...

8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Dobrodosao natrag stari prijatelju
8 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Danas Rijeka gubi od Varaždina 1:0, a Osijek vodi 0:4 u 90., u 137. Dinamo preokreće na 5:4 

Prst u pak...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2024 9:19 (fer-de-lance).
6 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Čestitke novom-starom šampionu.  Slijedi unlock tema jer je natjecanje službeno gotovo. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2024 21:37 (cvaja997).
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Cestitke svim BBBima, strucnom stozeru, Jakiru, Petku i cijeloj ekipi.
Your mind is like a parachute! Useless unless its open
2 godine
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
fer-de-lance kaže...

Danas Rijeka gubi od Varaždina 1:0, a Osijek vodi 0:4 u 90., u 137. Dinamo preokreće na 5:4 

Prst u pak...

 

 Večeras je dokazano zašto naši suci ne sude vani.

Čist penal na Mierezu.

合氣道
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

I crveni za Ristovskog.

 

I dobro Zekić kaže, lakrdija je da amaterske suce šalju na praksu na profesionalne tekme, gdje odlučuju o tuđoj egzistenciji.

A ove sve derbije gdje su bili strani suci, ni jedna jedina greška.

Sad da se nogometni savez dogovori,  jer su opet podebljali ugovore sa sponzorima, a i sam savez sve više para dobiva od UEFA-e, pa lijepo nek plate svaku tekmu strance (realno, najskuplji je bio švabo, i njega su platili samo tri puta više od naših najplaćenijih), ionak je to najmanja stavka u organizaciji tekme, a našima mogu sponzorirati školovanje tak da ih pošalju bez naknade da sude u nekim poluprofi ligama kojima fale suci, a bio bi im dobar zalog za budućnost, jer se sve više vidi da nije to samo "mafija", nego jednostavno suci izgube glavu i uopće nemaju pojma ni o onome kaj bi trebali rutinski odradit jer su sto puta to odradili na školovanju.

Znači, treba im puno prakse i psiholoških treninga da bi mogli sudit u profi ligama, znanja zapravo imaju.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2024 8:37 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

možeš ti njih školovat kolko hočeš ali znaš po čijem zakonu oni sude, hnl cirkus ali mislim nije ni vani bolje di se tekma loie znaš da će prevagnit na stranu dinam ili primjer reala, nagledao sam se toga. s tim il se pomiriš il jednostavno prestaneš pratit

10 godina
offline
Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

 

Hm, kaj se tiče sudaca...priča ide nekako ovak'...Naime, stalno su neki ponavljali u HNL da ih suci kradu, bla, bla,....

Eh, onda ovi neznalice iz Saveza, odlučili angažirati strance za suce, jer su oni navodno pošteni. Da, njih se ne može platiti za "pošteno suđenje".

I neki su takvi, strani suci skupi. Hm, pa nije baš izazov stranome sucu doći suditi tekme HNK iz alutrizma.

Tako neki vode klub, al im ne ide baš. Korisne budale ispadaju.

 

Vjerovali vi il ne, postoje i domaći suci, građani ove Republike koji se ne bi prodali za nikakve pare niti za nikakav interes.

Svojoj mami ne bi pustili da igra kontra pravila.

 

Bolje države Evropske unije koji su ispred nas, imali su strance za suce i prije nas. I to još prije 25 godina.

To je još samo jedan pokazatelj zakaj su ispred nas. Radi se o Bugarskoj i Rumunjskoj.

 

Izgleda da nekima ništa ne valja, te da im je samo po volji, ako Dinamu ne ide dobro. 

Osobno, mislim da se nepristalice DZG ne moraju brinuti da njima neće ići dobro. Naime, DZG je krenuo putem samouništenja. 

Napokon i nas ulica vodi. Nakon 12 mjeseca, 2022. godine Dinamo je krenuo putem Cibone.

 

Dok je puna blagajna, bit' i dinamovih Proljećara. 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2024 22:57 (PzKpfw).
16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
PzKpfw kaže...

 

Izgleda da nekima ništa ne valja, te da im je samo po volji, ako Dinamu ne ide dobro. 

Osobno, mislim da se nepristalice DZG ne moraju brinuti da njima neće ići dobro. Naime, DZG je krenuo putem samouništenja. 

Napokon i nas ulica vodi. Nakon 12 mjeseca, 2022. godine Dinamo je krenuo putem Cibone.

 

Dok je puna blagajna, bit' i dinamovih Proljećara. 

Je, apsolutno si u pravu, naravno da je bolje kad je <1000 ljudi na tribinama, uprava kluba godinama pokrada klub, uništi i sakati ligu i potpisuje lihvarske ugovore s igračima i onda nakon 10+ godina pobjegne u stranu zemlju gdje nema izručenja.

 

Naspram toga imaš klub u kojem predsjednik i uprava sa navijačima gleda utakmice, a nakon osvajanja prvenstva na ulici s navijačima slavi. I naravno demokratski se bira. Bljak i propast, ne ponovilo se. 

10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Bichanich kaže...

Je, apsolutno si u pravu, naravno da je bolje kad je <1000 ljudi na tribinama, uprava kluba godinama pokrada klub, uništi i sakati ligu i potpisuje lihvarske ugovore s igračima i onda nakon 10+ godina pobjegne u stranu zemlju gdje nema izručenja.

 

Naspram toga imaš klub u kojem predsjednik i uprava sa navijačima gleda utakmice, a nakon osvajanja prvenstva na ulici s navijačima slavi. I naravno demokratski se bira. Bljak i propast, ne ponovilo se. 

 

 

Floskule. Dinamo je poslije tuđmanovca bio klub pred raspadanjem. Mogao je doživjeti sudbinu Cibone. Trebao je završiti u trećoj ligi kao nebitni klub.

Ne znam gdje ste tada bili?

Zakaj ne idete spašavati Cibonu? Navijaći tzv. KK Dinama navijaju kontra Cibone.

 

To sa gledateljima na tribini je jednostavno mantra. Nije da je sada nešto puno više gledatelja. Čim Dinamu krene loše i dođe lošije vrijeme, evo manje ljudi na tribinama.

Druga je mantra, to sa pokradnjem kluba. Nitko nije krao klub, nego je uložen novac u razvoj mladog igrača trebao biti vraćen. Znaš, tako to ide u svijetu managerstva.

Treća je mantra, da je Dinamo uništavao hrvatski nogomet. Da, nema Dinama, ne bi bilo ni hrvatskog sporta, a ni nogometa. Ne znam koliko su Proljećari stvorili igrača Dinama koji mogu igrati u repki.

Gdje su prodali igrače Dinama i pod kojoj cijeni.

 

Demokracija? Dvije liste, gdje jedna dobiva sve članove, a ne razmjerno postotku osvojenih glasova. Tko ima pravo glasa? Oni koji su članovi ove i prošle godine Dinama.

Tko je izbacio povjernike koji su legalno bili članovi stare skupštine? Tko je prijetio i ucjenjivao članove Uprave i ostale stare skupštinare, da neće dobro proči ako ne izdaju Šefa?

Tko je napadao članove druge liste? Tko je šaketao legende kluba, poslije one famozne kriminalne skupštine?

Tko je radio kontra zakona, da dobije kvorum u skupštini.

Samo jedno izborno mjesto. Kakvi su to izbori?

 

 

Ne znam gdje ste bili posljednjih 20-ak godina? Nigdje niste prepoznati kao faktori koji su bili na neki način oko Dinama i nogometa?

Koliko imate međunarodnih gostovanja sa Dinamom iz Zagreba?

 

Tko su sadašnji članovi Skupštine? Koliko će novčića donijeti u Dinamo?

 

Lijepo zvuči igranje demokracije, te kada se gurnu legende kluba u prvi plan, te su svi odjednom naprosto postali navijača Dinama iz Zagreba.

Jedina legitimacija Proljećara je to da su bili navijači Dinama iz Zagreba za nedjeljnim ručkom. Onak' za po doma. 

 

Zakaj se sada ne ostvaruju veliki transferi u velike klubove?

Nije vođenje kluba igranje Football Managera.

 

Okay, ovi sada navodno nisu kriminalci, samo ne znam na osnovu čega imaju tako velike plaće i pravo na otpremine? Mislim na članove Uprave.

Nesposobni su voditi klub. U tome je sva bit problema.

 

A, demokracija? Hm, pa kaj u svoje kompanije ne uvedete radničko upravljanje, udruženu organizaciju rada? Nego, se sve vodi diktatorski.

Tu mislim na neke članove Skupštine.

 

Zakaj niste preuzeli Dinamo dok je bila prazna blagajna, kao sada u Ciboni?

dzg
6 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24
Hrvatsko nogometno prvenstvo je neregularno od dana kada je Lokomotiva postala prvoligaš do dana današnjeg i točka!
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

@Mali322

 

Pa, zakaj? Lokomotiva iz Zagreba je regulani klub iz HNL-a. Šika to dobro vodi.

Čak su nam i dosta bodova otkinuli prošle sezone.

Dinamo je prošle sezone osvojio titulu šampiona zahvaljući slabostima sporstskih protivnika, a ne zato kaj je bio nekaj posebno jak.

 

Lokomotiva je neovisni klub od Dinama. Međutim, nikada nećeš moći spriječiti prijateljske odnose među istima.

Ta, imao je i HST, jako dobre odnose sa NK Pomorcem.

dzg
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Da mi je netko rekao da ce forum biti dosadan bez tebe mega trolcine PzKpfw , opalio bih mu samar!

Ovako mi je bas drago sto si se vratio bas poput tvoga omiljenoga kluba koji je zasluzeno osvojio prvenstvo!

U Sl. Brodu svjedocim izgradnji i ostalih tribina novoga stadiona NK Marsonie.

Nadam se da ce za godinu-dvije i Marsa biti clan HNL-a

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 14:59 (Milka30).
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna liga SuperSport 2023/24

Da mi je netko rekao da ce forum biti dosadan bez tebe mega trolcine PzKpfw , opalio bih mu samar!

Ovako mi je bas drago sto si se vratio bas poput tvoga omiljenoga kluba koji je zasluzeno osvojio prvenstvo!

U Sl. Brodu svjedocim izgradnji i ostalih tribina novoga stadiona NK Marsonie.

Nadam se da ce za godinu-dvije i Marsa biti clan HNL-a

 

 

 

Dupli post?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 14:59 (Milka30).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice