Potrebujem:Laptop, išta s usb-c utorom/moj ukraden

poruka: 4
|
čitano: 456
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Potrebujem:Laptop, išta s usb-c utorom/moj ukraden

Pozdrav,

prvo, molim gosp.Moda da prebaci moj post ako sam ga slučajno stavio u krivi podforum,

najme, koristim mobitel za ovu poruku, a ne tastaturu tako da se ispričavam u naprijed,

no s mojim čevap-prstima(i slabim očima), sretan sam šta sam se u opče uspio ulogirat.

 

A sad detalji ove horror priče, dragi moji:

najme, ukrade mi skot nekoji, sliku svoju ljubi, moj mili Lenovo Legion 5 Pro nov,

uzeo baja i moju torbu(ruksak , vrhunska, placena skoro ~200-ak eura,mogla je bit i ruksak

i naramenuša pa je unutra bilo puno više od lapa)u kojem bilo redom i punjač(i za mob te kablovi),

vrlo dobar Braun-ov aparatić za bradu i glavu kosit od čekinja(dlaka), miš Logitech G502 LIGHTSPEED(nov, isto ispod čekića),

slušalice Creative Outlier Pro i naravno, čisto iz božje dobre volje, još ja metnio u to i natikače te 5 pari novih bokserica(ne pitaj)

i naravno većinu dokumentacije.

 

Eh, sad...trebalo mi dan da se u opće smislim i pomirim, te odem na MUP(slabe vajde, kolko mi se vidi),

i kak vrijeme prolazi meni iz gujze u mozak dolazi kolko sam zapravo privatnih i poslovnih file-ova imao na nvma-u te šifre u bookmark-cima.

Šteta ono striktno u eurima je bar 2000€, al podaci i to, neprocjenjivo, a najgore šta mi i kruh iz ruke gad izbio.

 

Anywayhow, u ogromnoj sam potrebi i bez centa u đepu, da dođem do bilokakvog(što manji to bolji, no bilošta,staro,novo, sam da radi) s bar jednim ispravnim usb-c-om (i win10)tako da si mogu

zaradit za život živit i kupit novu opremu eventualno. Pa, ako postoji negdje netko ko ima takvo što, a da im nije potreba, bilježim se s štovanjem najdubljim.

Dolazim odmah, di god treba(ZG i okolica), zahvalan ko zatvorenik pušten na sunce!

Molim,PM-ajte ako ste u mogućnosti pomoć, il' ovdje, il bilogdje, sam da se izvučem iz situacije.

Unaprijed krajnje zahvalan....

12 godina
offline
Re: Potrebujem:Laptop, išta s usb-c utorom/moj ukr
.
Sve da i imam,otkud mi
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2024 11:00 (ZdravkoZ).
12 godina
offline
Re: Potrebujem:Laptop, išta s usb-c utorom/moj ukr
Što je ovo🫣
Sve da i imam,otkud mi
13 godina
offline
Re: Potrebujem:Laptop, išta s usb-c utorom/moj ukr
ZdravkoZ kaže...
Što je ovo🫣

 Tužna Hrvatska zbilja, nedaj Bog da je probaš....

Skinu ti kožu s kostiju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice