Printer - preporuke izdvojena tema

poruka: 1.779
|
čitano: 794.149
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Printer - preporuke

printer je spojen na kućnu WiFi mrežu

mobitel je spojen na istu WiFi mrežu

printam preko aplikacije Epson iPrint ... ne spajam mobitel posebno na printer

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Printer - preporuke

Isto, i 235W prije i L3260 (oba Epsoni) glatko rade preko WiFia, bilo komp (spojen žicom na router) biloi laptopi, bilo mobiteli (iPriint)...

 

 

bez da bi ikada štucnuo...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Printer - preporuke
BoTiA kaže...

printer je spojen na kućnu WiFi mrežu

mobitel je spojen na istu WiFi mrežu

printam preko aplikacije Epson iPrint ... ne spajam mobitel posebno na printer

 Moguće da je do tog onda. Ovdje u stanu nemam kucni WIFI pa nemam mogućnosti probati. Inače istu situaciju ima susjed, spaja ga na Direct Wifi jer nema kućni Wifi i isto ponekad  treba restart printera. 

 

9 mjeseci
offline
Re: Printer - preporuke
marxone kaže...
BoTiA kaže...

printer je spojen na kućnu WiFi mrežu

mobitel je spojen na istu WiFi mrežu

printam preko aplikacije Epson iPrint ... ne spajam mobitel posebno na printer

 Moguće da je do tog onda. Ovdje u stanu nemam kucni WIFI pa nemam mogućnosti probati. Inače istu situaciju ima susjed, spaja ga na Direct Wifi jer nema kućni Wifi i isto ponekad  treba restart printera. 

 

 kod mene sve radi bez greške, već godinama, ali isto idem preko wifi mreže i routera.

12 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2024 22:43 (kaw_liga).
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke

nije ti jasno koja je razlika? .. aj molim te pročitaj opis ... malo promisli što tebi stvarno treba i onda postavi pitanje

12 godina
offline
Re: Printer - preporuke

Ovaj Epson ima i skener opciju i vj je kvalitetniji ?

Zato je i skuplji a ovaj drugi u opisu mu samo piše da je najjmanji u svojoj klasi.

Treba ocu printer za tu i tamo nešto isprintati nikakvi extra zahtjevi da su boje što jeftinije i eto da je kvalitetan.Koliko može biti za te novce 

15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
kaw_liga kaže...

Ovaj Epson ima i skener opciju i vj je kvalitetniji ?

Zato je i skuplji a ovaj drugi u opisu mu samo piše da je najjmanji u svojoj klasi.

Treba ocu printer za tu i tamo nešto isprintati nikakvi extra zahtjevi da su boje što jeftinije i eto da je kvalitetan.Koliko može biti za te novce 

 prvi je laserski i printa samo crno bijelo ... drugi je tintni i u boji ... ako ti odgovara crno bijelo uzmi laserski ...

 

 

12 godina
offline
Printer - preporuke

Jel može neka preporuka za dobar stolni Laserski priner u boji, sa dobrim scanerom i da je ujedno kopirka. Ono rezolucija barem 600×600dpi. Limit pa tamo negdje do 500-600€. Ovako nešto:

Printer Brother MFC-L3740CDW, ispis u boji, kopirka, skener, faks, dup (instar-informatika.hr)

Nikad nisam imao kontakt sa Brother printerima i zato sam stavio ovaj link. Ono što me zanima je kvalitata, jer vidim da ovaj ima garanciju 3 god. Dosta mi je više Canona. Pokvari se čim garancija prođe. Nekadašnji HP "kockica" je bio zakon, nepoderiv. Htio sam ga otkupit od firme, ali očito je još netko "jači" bacio oko na njega, a ja ga cijelo vrijeme imao na stolu i održavao ga doslovce. Ne znam da li danas Hp ima tu kvalitetu, jer taj je bio težak oko 20kg isto kao i ovaj Brother, ali ovaj je Color, scaner i kopirke u jednom. Jedino što mi je na tom Brotheru nepotrebno je ladica sa 250 papira. Bilo bi dovoljno i 50. Zato sam pitao ako netko može preporučit naki dobar multifunkcijski color Laser printer. Samo da je kvalitata i da se ne kvari. Znam da je ovakav ustvari previše za mene pogotovo ako bi printao godišnje možda 100-200 stranica i skenirao možda 50-tak puta godišnje. To mi je za osobne potrebe. I mlađi brat, 1 god. garancije.

Printer Brother DCP-L3520CDW, ispis u boji, kopirka, skener, duplex, U (instar-informatika.hr)

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 15:19 (Cobra33).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice