Remnant 2

poruka: 14
|
čitano: 6.316
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Remnant 2

Remnant 2 od Gunfire Games-a izlazi sljedeći tjedan 25.07. i kolko vidim po netu od ekipe koja je isprobala igru - bit će bomba! Igra izlazi za PS5, Xbox series X/S i PC i koliko sam shvatio na svemu se vrti odlično. Cijena 49,99 za base, 59,99 za deluxe, 69,99 za ultimate. Prvi dio mi je bio odličan, zarazan gunplay sa dva fantastična DLC-a i survival mode-om i jedina igra koju sam sa zadovoljstvom nakon kampanje igrao još stotine sati sa random ekipom u co-opu, a inače ne igram ništa on-line. Sve to imat će i dvojka. Od kad sam vidio prvi trailer hype je na max i baš sam sretan što će to igra izgleda i opravdati. Mislim da se ova igra ne propušta.

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Remnant 2
NathanDrek kaže...

Remnant 2 od Gunfire Games-a izlazi sljedeći tjedan 25.07. i kolko vidim po netu od ekipe koja je isprobala igru - bit će bomba! Igra izlazi za PS5, Xbox series X/S i PC i koliko sam shvatio na svemu se vrti odlično. Cijena 49,99 za base, 59,99 za deluxe, 69,99 za ultimate. Prvi dio mi je bio odličan, zarazan gunplay sa dva fantastična DLC-a i survival mode-om i jedina igra koju sam sa zadovoljstvom nakon kampanje igrao još stotine sati sa random ekipom u co-opu, a inače ne igram ništa on-line. Sve to imat će i dvojka. Od kad sam vidio prvi trailer hype je na max i baš sam sretan što će to igra izgleda i opravdati. Mislim da se ova igra ne propušta.

 Jedinica je već bila bomba, tako da ne vidim razloga da bi dvojka bila manje dobra.

Da sve slično naprave, malo preslože mobove, neku rnju priću i 2-3 featurea, bit će bomba sigurno!

 

Ako krenu petljat... tko zna?

7 godina
offline
Remnant 2

Nemaju kaj petljati, igra je već gotova, a vjerojatno je već mnogo toga odrađeno i za 3 dlc sadržaja.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Remnant 2

Zahtjevno je dosta, 3080 jedva 60fps na 1080p

 

UE5 nebude igriv bez frame generationa.. odigram ako izađe "free" verzija.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Remnant 2
Free je izasla, ali kazu da je optimizacija losa.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Remnant 2

Vidi se na videu iznad, ali gledam na yt RTX 4070 1440p + DLSS quality ide 80fps tako da nemam brige.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Remnant 2
Probao neko jogurt,.dali je stvarno toliko lose kako govore?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Remnant 2

Igra je cista zaraza, bolja nego jedinica .

Nikakvih problema nema. 

Éire
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Remnant 2
DukeOs kaže...

Igra je cista zaraza, bolja nego jedinica .

Nikakvih problema nema. 

Ja sam taman prije izlaska krenuo na more, pa još nisam probao, ali po svemu viđenom nema razloga za brigu. Jedva čekam.

7 godina
offline
Remnant 2

Danas krećemo  

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Remnant 2

Završio game kao main Handler archetype (kasnije se može dual class), ali nije me ništa vuklo da bi opet igrao dalje i farmao. Sreća da je bio jogurt  ali ajde, za jednom proći, čisto ok game.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Remnant 2

GTX 1080ti i r5 3600, 16gb ddrr. 1080p, FSR performanse, MED kvaliteta, od 55 do 115 fps-a, ovisno o mapi.

Grafička mi često zna biti na samo 60% što me baš čudi da je CPU ne može zakucati na 99. 

Dosta loše optimizirano

14 godina
offline
Remnant 2

Sve u svemu jako zarazan i njega jedino i igram.

Hoće li izlaziti kakva GOTY verzija igre sa svim DLC-ima?

Koji način komunikacije koristite u co-op-u?

Ima li igra cross play?

Ima li kakav comunity na pc-u?

 

Još uvijek igram solo piratsku verziju, ali je namjeravam kupiti radi co-op-a, samo što nemam s kime peglat 🙈🙈🙈

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Remnant 2
juice21 kaže...

Sve u svemu jako zarazan i njega jedino i igram.

Hoće li izlaziti kakva GOTY verzija igre sa svim DLC-ima?

Koji način komunikacije koristite u co-op-u?

Ima li igra cross play?

Ima li kakav comunity na pc-u?

 

Još uvijek igram solo piratsku verziju, ali je namjeravam kupiti radi co-op-a, samo što nemam s kime peglat 🙈🙈🙈

 Možeš bez problema igrati na public bez komunikacije, dosta su ti emoti i marker što se tiče komunikacije, ekipa zna šta radi, a za neke secret iteme i puzzle rješenja je co-op nužan.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice