Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.713
|
čitano: 4.887.242
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam se nadao ubosti RE4 ili FF16 ali nikakvih popusta nema. Totalna pusiona ove godine.

Gledam generalno BF ponudu ove godine kod nas i na Amazonu i ocajna je.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Ja sam se nadao ubosti RE4 ili FF16 ali nikakvih popusta nema. Totalna pusiona ove godine.

Gledam generalno BF ponudu ove godine kod nas i na Amazonu i ocajna je.

https://www.ozone.hr/product/final-fantasy-xvi-ps5/

https://www.ozone.hr/product/resident-evil-4-remake-ps5/

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gnautix kaže...
Endymon kaže...
Pitanjce.Od uvijek sam bio Pc tabor i možda bi još uvijek bio, ali radi prostora koji Pc zauzima, moram odustati od te ideje. Pa me zanima Ps5. Koliko se isplati sada uzeti konzolu i koju vi preporučate? Digitalnu ili sa citacem verziju?

 Vjerojatno najbolje vrijeme za uzeti, 430 eura za fizicku verziju je stvarno bagatela, kontroleri su jeftini, igrice ima jeftinih fizickih, mozes igrati sve s diska s PS4 i sa storea itd. Po meni puno bolji buy od PC-ja

 Gdje je to 430 eura disk verzija? Dugo godina sam na PC-u ali vec dugo nista ni ne igram, zadnji put upalio prosle godine csgo, sad razmisljam ugrabit ps5 za crni petak da imam za fifu i tako zajebancija sa ekipom ali mi je pod must da je disk verzija, oce li uopce biti sta jeftinije od tih 430? 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wolverine navodno izlazi 2025. Imat ce mracniji i nasilniji ton:

https://twitter.com/MutantsUpdate/status/1726262946224103597
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...

 Broj konzola ne pokazuje da je netko veći konzolaš. Ja sam imao ili imam svako još od sege saturn, ali ne skupljam, svaku i prodam. Šta će mi stare konzole. Što se tiče moje izjave, rekao sam i stojim iza toga. Za kupnju nove igre je bacanje novca kupiti digitalnu, a sad neke indie igre ili sale 80% - zašto da ne, ponekad i dlc ako je par eura. Pc gameri si jer sigurno igraš što skineš :) jer koliko vidim problem je u parama.

 

Kako onda ti definiraš tko je konzolaš, a tko nije? Čisto me zanima, pošto si me proglasio nekonzolašem :-)

Razmišljam da kupim SteamDeck OLED.

 

Ne piratiziram od dana kad sam se zaposlio. A to je bilo prije 20 godina. U parama nikad nije problem, više stvar zdravog razuma.

Više sam PC gamer iz razloga što je više igara koje me zanimaju isključivo na PCu, što imam dva monitora, miš i tipkovnicu za radnim stolom i Xbox game controller gdje zatreba, što imam dobar PC, što imam 165Hz i postavke u igrama koje želim, a prvenstveno zbog toga što mogu igrati u miru i kad želim bez da inkomodiram u dnevnom boravku ostale članove kućanstva.

 

A u zadnje vrijeme se slabo igram. Ispričavam ti se ako te to smeta.

Jer mi je muka od današnjih igara i poluproizvoda. Za kvalitetne platim, i to pazi sad, digitalno. Nekad čak i na više platformi. I onda to igramo i ja i klinci i to dulje vrijeme bez da razmišljamo o prodaji. Toliko o tome kome je problem u parama, a kome nije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Kada se već govori o SSD-ovima

koje imamo na našem tržištu, odnosno koji su se vama pokazali dobri?

Od nekih 1 T.....

 

Gledam SSD Samsung 1TB 980 PRO M.2 NVMe PCle 4.0 x4 MZ-V8P1T0BW

dali je on kompatibilan s PS5?

Poštovani gaming entuzijasti.

Naime našao sam odličnu ponudu za Samsung 2TB 990 PRO s Njemačkog Amazona pošto Amazon iz drage Kraljevine Belgije ne dostavljaju van svojih granica.

Sad ja ima malu dilemu Samsung 990 Pro ili Crucial T500?!?

Sa heatsinkom su oba nekih 150€ (2TB verzija).

Hvala!

PSN Tompalino80
6 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bila je u SD, ali sve su rasprodali. Valjda se može još prednaručiti?!? 

Možda bi mogla biti jeftinija iduće godine?!? 

Naime Sony želi da uvali stare OG modele jer slim verzija čeka. Koji usput i nije nešto preveć' slim 😉

PSN Tompalino80
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
RedHill kaže...

Kupio bih si PS5 na rate, ali samo u trgovinama koje nude 24+rate na diners erste karticu, moze biti samo konzola sa jednim kontrolerom ili s dva ili u paketu s nekom igrom (FIFA ili GT)

 Ping

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
RedHill kaže...
RedHill kaže...

Kupio bih si PS5 na rate, ali samo u trgovinama koje nude 24+rate na diners erste karticu, moze biti samo konzola sa jednim kontrolerom ili s dva ili u paketu s nekom igrom (FIFA ili GT)

 Ping

 

To je lijepo, javi kako ti ide.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedini način da se sad iskoristi ovaj popust (30%) na PS+ jeste da se kreira novi račun na američkom storu? Pošto na našem koji radi, nema popusta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prednaručio PlayStation Portal.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

Jedini način da se sad iskoristi ovaj popust (30%) na PS+ jeste da se kreira novi račun na američkom storu? Pošto na našem koji radi, nema popusta.

 kako to funkcionira može li mi neko objasnit

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

i ja isto, 176 eura

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kak funkcionaraju nadogradnje sa PS4 na PS5?
Dal je sad naš store uopće u stanju to izvesti - vidimo kakav je nakon uvođenja eura?

Kak ide prijenos igara sa PS4 na PS5?
Je to moguće sa LAN kablom ili se treba na PS5 ulogirati na account i ponovno skidati?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo sam jučer na G2A bon za američki store od 10 usd za probu i stigao mi je kod odmah. Nakon toga sam išao kupiti drugi za 75 usd i tu je zapelo. Kod kupovanja je sve bilo ok, transakcija je prošla ali onda je 2 sata pisalo "processing order", a kod mi nije stizao. Javio sam se selleru, a on mi tvrdi da vidi da je transakcija zapela i da canceliram order. Ne znam jel mulja ili ne, ali kad sam mu javio da je sa moje strane sve ok, da je plaćeo, da mi je paypal skinuo sa kartice, dobio sam refund pod izgovorom da je out of stock.

Čudno mi je to jer valjda se zna unaprijed da li ima ili nema bonova?

Prije sam bonove za američki store kupovao na amazonu i nikad nije bilo problema.

Uglavnom, na šta treba paziti kod g2a, ima li nekih sellera kod kojih je kupovina ok ili da se vratim na amazon?

 

EDIT: ona uspješna kupovina od 10 usd je bila od sellera kojji se zove Citadel_tools. Neuspješna je bila od "Lordofstorms".

Sat sam išao od Citadela kupiti 75 usd i odmah je došao kod.

 

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 10:50 (Ezio).
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

i ja isto, 176 eura

 U Sancti preko onog od HT-a koda ? 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

Uzeo sam jučer na G2A bon za američki store od 10 usd za probu i stigao mi je kod odmah. Nakon toga sam išao kupiti drugi za 75 usd i tu je zapelo. Kod kupovanja je sve bilo ok, transakcija je prošla ali onda je 2 sata pisalo "processing order", a kod mi nije stizao. Javio sam se selleru, a on mi tvrdi da vidi da je transakcija zapela i da canceliram order. Ne znam jel mulja ili ne, ali kad sam mu javio da je sa moje strane sve ok, da je plaćeo, da mi je paypal skinuo sa kartice, dobio sam refund pod izgovorom da je out of stock.

Čudno mi je to jer valjda se zna unaprijed da li ima ili nema bonova?

Prije sam bonove za američki store kupovao na amazonu i nikad nije bilo problema.

Uglavnom, na šta treba paziti kod g2a, ima li nekih sellera kod kojih je kupovina ok ili da se vratim na amazon?

 

EDIT: ona uspješna kupovina od 10 usd je bila od sellera kojji se zove Citadel_tools. Neuspješna je bila od "Lordofstorms".

Sat sam išao od Citadela kupiti 75 usd i odmah je došao kod.

 

 

Meni je PC Game Supply za sad 100% pouzdan. A često uzmam i PSN US i Nintendo eShop US kodove raznih veličina, i više njih u jednoj transakciji.

Do sad nisam imao problema i instant se odmah vide kodovi na sajtu čim platiš (a dođe i na mail ofc). Platim paypalom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne razumijem zašto ne kupujete sa Amazona. Pa nije da na ovim shady G2A i sličnim stranicama možete dobiti bon od $100 za $80...

 

Evo baš vidim 10% na bon od $30, nije nešto puno ali...

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 13:32 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

da, i jos sam wrc i ac mirage uzeo

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

Ne razumijem zašto ne kupujete sa Amazona. Pa nije da na ovim shady G2A i sličnim stranicama možete dobiti bon od $100 za $80...

 

Evo baš vidim 10% na bon od $30, nije nešto puno ali...

 

A stvar navike. Probat ću drugi put.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

Ne razumijem zašto ne kupujete sa Amazona. Pa nije da na ovim shady G2A i sličnim stranicama možete dobiti bon od $100 za $80...

 

Evo baš vidim 10% na bon od $30, nije nešto puno ali...

 

Ma nisam dugo koristio amazon, a upisana mi je stara mc kartica pa mi se nije dalo ažurirati. Nekto je tu spomenuo g2a pa sam išao probati i vidio da podržava paypal. Nije mi bilo na kraj pameti da je možda shady

PSN - darklydexter
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja ne mogu vjerovati da Portal nema internet browser.
Tako da zaboravite ako ga mislite koristiti u hotelima i mjestima koja koriste browser autentifikaciju za wifi.
Sto je najgore, ne radi bas najbolje ni na kucnom wifiju.
Po meni je puno bolja opcija steam deck ili backbone one za mobitel.
Ona prica da je bolje optimiziran za remote play je samo marketing.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neki lik na kanalu mi je napisao da ako netko zeli produziti ps plus pretplatu i ustediti, moze to uciniti tako da ponisti trenutnu pretplatu i tako ce vam se pokazati opcija da ponovno kupite ps plus. Btw ponudit ce vam popust za razinu koju ste imali.
Nista ne gubite ako ponistite pretplatu, a popust se inace nudio samo za upgrade i nove korisnike.
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

Ne razumijem zašto ne kupujete sa Amazona. Pa nije da na ovim shady G2A i sličnim stranicama možete dobiti bon od $100 za $80...

 

Evo baš vidim 10% na bon od $30, nije nešto puno ali...

 Potvrđujem za Amazon. Pouzdano, jednostavno i kod stigne na mail u roku od 30 sekundi od kupovine. 

 

Popust je popust. Hvala. Baš moram ovih dana kupiti par bonova, dobro će doći. 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

isto najvise igri imam na americkog accu, jer su cijene povoljno i lako kupit bonove

 

ali planiram uzet HR acc samo radi igranja online, jer neke igre me spajaju na americke servere kao gt sport/7

 

znas li mozda koja je shema s novom fifom, kad bi ju uzeo na americkom accu, bi li me spajalo na njihov server ili? Ili na koji nacin bi to mogo otkrit

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 17:36 (SsjBoku).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Neki lik na kanalu mi je napisao da ako netko zeli produziti ps plus pretplatu i ustediti, moze to uciniti tako da ponisti trenutnu pretplatu i tako ce vam se pokazati opcija da ponovno kupite ps plus. Btw ponudit ce vam popust za razinu koju ste imali.
Nista ne gubite ako ponistite pretplatu, a popust se inace nudio samo za upgrade i nove korisnike.

Super, ali za CRO accountove to ništ ne znači jer popusta nema.

 

Usput, može li se za Božić očekivati ista ponuda za PS+, još mi traje ovo free, a i daje mi još vremena da razmislim?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 17:54 (Promster).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koliko su pretplate na taj ps plus i uopce sta nude?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SsjBoku kaže...
Gemmy kaže...

isto najvise igri imam na americkog accu, jer su cijene povoljno i lako kupit bonove

 

ali planiram uzet HR acc samo radi igranja online, jer neke igre me spajaju na americke servere kao gt sport/7

 

znas li mozda koja je shema s novom fifom, kad bi ju uzeo na americkom accu, bi li me spajalo na njihov server ili? Ili na koji nacin bi to mogo otkrit

 Pa koliko se sjećam možeš kupiti na US acc. i igrati na svom HR acc. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za bozic ne, ali pocetkom siječnja ocekujem slican popust.
Trenutno je 20% off za Essential, 25% off za extra i 30% off za premium.
Ne mozete kupiti ako imate aktivnu pretplatu. Probajte prekinuti pretplatu pa pokusati ako koristite strani Account. Nemam rijeci za nas ps store.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
SsjBoku kaže...
Gemmy kaže...

isto najvise igri imam na americkog accu, jer su cijene povoljno i lako kupit bonove

 

ali planiram uzet HR acc samo radi igranja online, jer neke igre me spajaju na americke servere kao gt sport/7

 

znas li mozda koja je shema s novom fifom, kad bi ju uzeo na americkom accu, bi li me spajalo na njihov server ili? Ili na koji nacin bi to mogo otkrit

 Pa koliko se sjećam možeš kupiti na US acc. i igrati na svom HR acc. 

 Znaci ako sam dobro shvatio, kupim na US accountu i preko console sharea igram na svom HR accu? Sta se tocno dogadja sa PS plusom, moram imat aktivno na svom HR accu, a na US ne moram? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice