Raskid HT ugovora/pretplate sklopljene online

poruka: 4
|
čitano: 1.357
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Raskid ugovora/pretplate

Pozdrav, u četvrtak sam odlučio uzet s24 ultra + unlimited tarifa u Ht-u preko webshopa, mobitel stigao u petak, i onda vidim da za svaku narudžbu od petka na poklon daju sat, slušalice i tablet. E sad pošto sam uzeo preko webshopa imam onih 14 dana da raskinem,(mobitel je samo otvoren i upaljen, nisam ga ni nosio sa sobom), pa sam mislio raskinut ugovor i napravit isti novi, jel netko zna dali je raskid ugovora odmah ili im treba 2 mjeseca dok se sve riješi?

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 20:36 (ZooZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raskid ugovora/pretplate
ZooZ kaže...

Pozdrav, u četvrtak sam odlučio uzet s24 ultra + unlimited tarifa u Ht-u preko webshopa, mobitel stigao u petak, i onda vidim da za svaku narudžbu od petka na poklon daju sat, slušalice i tablet. E sad pošto sam uzeo preko webshopa imam onih 14 dana da raskinem,(mobitel je samo otvoren i upaljen, nisam ga ni nosio sa sobom), pa sam mislio raskinut ugovor i napravit isti novi, jel netko zna dali je raskid ugovora odmah ili im treba 2 mjeseca dok se sve riješi?

Najbolje bi bilo da kontaktiraš svog operatera i pokušaš se dogovoriti, teško da će ti itko na forumu moći pomoći s obzirom da sve ovisi o politici operatera i specifičnostima ugovora koji si sklopio.

Have you tried turning it off and on again?
12 godina
offline
Re: Raskid HT ugovora/pretplate sklopljene online
Stvar je u tome sto ti to mozes vratiti ali je problem sto dok se to sve sustavno odradi da ti mozes ponovno naruciti vjerojatno ce proci ta akcija.
15 godina
offline
Raskid HT ugovora/pretplate sklopljene online

ukratko - moze se rijesiti, kontaktiraj szk na 0800 9000, zatrazi odustajanje u zakonskom roku i napomeni povratak uređaja u t-centar te će kad se vrati moći uzeti novi uređaj. naravno napomeni da ti ostaje broj i da bi ga ostavio ali da si zeznuo kod odabira uređaja i da ćeš naručiti novog kad se ovaj vrati. rok za odradu je do 3 dana za unos i potvrdu admina, iako kad se to unese u sustav u t-centru mogu potvrditi povratak opreme te javiti kad se moze nova narudzba napraviti.

 

p.s. ova samsung promocija traje do 05.05 ove godine :) imas vremena za odradu svega ;)

https://idzan.hr | Hrvatski Telekom Customer Support Agent, non-Tech sektor
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice