Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

poruka: 321
|
čitano: 93.959
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

imam 2mj star S24 ultra - jedini problem koji imam sa mobitelom jest da se ekran zaprlja toliko lagano, kao nijedan mobitel koji sam imao u zadnjih 15g - kao da uopce nema oleophobic premaz

 

mobitel brisem samo od odjecu ili sa obicnim vlaznim maramicama (nikakve alkoholne maramice)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Isti "problem" i kod mene , jedini negativni efekat antirefleksije na ovom ekranu, bukvalno se vidi svaki trun prašine.Prlja se isto kao i ostali samo što se više primjećuje.

Sve mu je oprošteno jer ugašen ekran je kao da gledaš u crni papir a na suncu je prvi perfektno vidljiv od svih koje sam imao ikad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

neka preporuka maskice za Galaxy S24 Ultra?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Ja sam uzeo Pitaku i ne razmišljam više o maskicama.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Pitaka... Znam da su mobiteli bezobrazno skupi, ali bogami ima i maski čija cijena me još više iznenađuju. NHF

 

Spigen maska do 20 eura i mislim da je to max što nekome treba.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Premium maske za premium mobitele. Spigen je ok za tu cijenu, ali u odnosu na mous, pitaku, uag ipak je to buđetna gumirana maska. Razlika u dodiru i kvaliteti izrade je osjetna, ali je i cijena isto dupla.
Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Skoro svaki put kad uzmem flagship promijenim par maskica iz razloga da uštedim... I na kraju me tih par maskica izađe više nego da odmah uzmem premium masku za koju znam da mi je uvijek odgovarala. Ovaj put sam pametnije napravio i izbjegao isprobavanje raznih Spigena, Ringke i sličnih... A i pomoglo je što sam dobio kod za značajan popust.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Kod mene Ringke Fusion, Fusion X a sad, na S24 Ringke Onyx. Za te novxe sam jako zadovoljan a spasike su mi mobitele u mnogo slučajeva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Apachy kaže...
Premium maske za premium mobitele. Spigen je ok za tu cijenu, ali u odnosu na mous, pitaku, uag ipak je to buđetna gumirana maska. Razlika u dodiru i kvaliteti izrade je osjetna, ali je i cijena isto dupla.

 Za neke namjene je jeftin materijal najbolji materijal.

Case za mobitel uzmeš da štiti od pada, ogrebotina i daje grip. Guma je zapravo idealna za to.

Za svaki novi mob uzmem Spigen Liquid Air i to je praktički to.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Ja pak uvijek Spigen Tough Armor. Na s24u je glomazna maska, ali je učinkovita. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Kolegica je skoro uzela telefon ali na svakoj slici joj pravi bokeh efekat tj sve okolo bude zamuceno.

Kako da to popravi da slika bude normalna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Mora da je po difoltu uključen PortraitMode. Resetovati podešenja kamere ili jednostavno izbrati Photo mode .

14 mjeseci
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

tak je, spigen liquid air, moze i ona sivkasta, manje bu se vidlo žutilo. Nemoj te tought armor tenk style iovak je cigletina. Mene i ova već živcira pomalo ali teško naći nešto tanje a da je dobro. Jel ima tko situacija da mu se pregrije mob dok je spojen na android auto pa se odspaja. Dogodilo mi se već dvaput, i taman idem opet na put pa ću testirat. Inače se nikad ne grije ni malo, ni kad gejmam

12 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Cigletina je, ali kad mi je s23u pao sa 2. kata Petrove bolnice u Zg i imao 0 tragova korištenja, drago mi je da je bila na njemu. I kickstand često dobro dođe, svakom svoje. Pedantnim uredskim ljudima ne preporučam svakako :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Jucer sam kupio ženi Samsung S24 256gb.Kako vam se cini trajanje baterije? Jer kaze mi žena da joj se jako brzo prazni.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Valjda zbog tih gigabajta silnih hahahah

Smanji joj malo vrijeme na faceu, whatsappu, mesengeru, instacu pa joj mozda izdrzi hahahah, meni uz "normalno " koristenje 2 dana drzi bez problema

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2024 6:09 (CROatVU).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Endymon kaže...
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Jucer sam kupio ženi Samsung S24 256gb.Kako vam se cini trajanje baterije? Jer kaze mi žena da joj se jako brzo prazni.

 Nema tu neke srece, exynos + 4000mah + 120hz + 5g + always on

Eventualno je skini na 4g i u postavkama stavi da procesor priotizira bateriju.

Ako joj ne treba iskljuci i always on ili nek se pali samo kad dodju nove notifikacije.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Kod mene isto drzi 2 dana, tocnije 40-48h izmedju 2 punjenja.
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Nema tu pomoci, poznato je da svaka S serija ima uzasno trajanje baterije, pogotovo najmanji model i to jos sa exynosom, a ljudi i dalje te najvise kupuju. Ja sam zbog toga odustao od Samsunga.
Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
9 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Meni na S24 ultri traje ok, recimo navečer prije spavanja bude na 100% onda malo još skrolam po krevetu, sutradan poso, kuća i redovno korištenje, nekad više nekad manje i onda kad dođem do navečer oko 21-22 h baterija bude oko 35%. To je sad jedan redoviti obrazac, baš tako bude. S tim da je bluetooth stalno upaljen, spojen i na galaxy watch i redovito koristim i slušalice, na mobitelu je najjača rezolucija itd. 

 

Meni je to ok, ne nađem se nikad u situacijama da nemam gdje puniti pa da je frka. 

 

S tim da moram reći da mi je na početku trajala vidno duže, a onda nakon nekog ažuriranja se malo pogoršalo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Bilo je testova di obican s24 eyxnos traje i dulje od snapdragona u klasicnim radnjama surfanju itd, dok je ovaj drugi bolji za igranje i sl.

Sve je to individualno, sestri obican traje preko dana bez problema. Meni ultra ne izdrzi cijeli dan. Nekad nadopunim pa sam miran (doma punjac, na poslu punjac i rokaj) da ga ne bi jos stedio. Ali zna mi se dogodit i da odem van a i dalje imam baterije za nazvat taxi za doma, sto je super.

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice