World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.843
|
čitano: 1.389.206
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Warcraft

jucer u ponoc dodjem s posla i na korgalu waiting line 25 min, 745 u redu...covjece nikad nisam trebao cekat na korgalu, u najboljim danima je bilo medium populacije....a sad su serveri offline....ludilo...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
sk0MI kaže...

Zato cu ja po prvi put od kad igram wow(od vanille), i nakon sto sam sve ekspanzije pa tako i ovu preorderao vec par mjeseci unaprijed, tek uplatiti pretplatu nakon tjedan-dva dana, s obzirom da se igra placa ne pada mi na pamet u mom ogranicenom vremenskom roku koliko mogu igrati na dan, da cekam...Kad ovaj gore kaze, Blizz tu ne moze nista napraviti, ja kazem molim?Sta ne moze, umjesto da su 1/4 zaradjenog kapitala ulozili u duple servere, a svatko tko se iole razumije u hardware zna o cemu ja pricam, nebi bilo uopce ovih problema...No treba napojit stoku i dat joj da pase travu a ne sijeno od kad je izasao MoP pa do sad...Klasika!

Pa nisu ludi da duplaju servere kad im za mjesec dana više neće trebati :) To je navala sad par dana dok ljudi ne vide što ima novoga, i onda će opet biti isto kao i pred 2 tjedna.

Battle.net Profil: Gaap#2615 -II- Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn
12 godina
offline
World of Warcraft

Ti queueovi na svim serverima su "umjetni" odnosno ogranicili su broj igraca koje puste u igru dok rjesavaju tehnicke probleme. Tako da ce se to normalizirati jednom kad rijese probleme... ali pitanje je kad ce to bit, vidim da je jos hrpa hrpa sranja i nisu jos nista rjesili kak spada, vise od 24h nakon launcha...

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
mrsmith kaže...
sk0MI kaže...

Zato cu ja po prvi put od kad igram wow(od vanille), i nakon sto sam sve ekspanzije pa tako i ovu preorderao vec par mjeseci unaprijed, tek uplatiti pretplatu nakon tjedan-dva dana, s obzirom da se igra placa ne pada mi na pamet u mom ogranicenom vremenskom roku koliko mogu igrati na dan, da cekam...Kad ovaj gore kaze, Blizz tu ne moze nista napraviti, ja kazem molim?Sta ne moze, umjesto da su 1/4 zaradjenog kapitala ulozili u duple servere, a svatko tko se iole razumije u hardware zna o cemu ja pricam, nebi bilo uopce ovih problema...No treba napojit stoku i dat joj da pase travu a ne sijeno od kad je izasao MoP pa do sad...Klasika!

Pa nisu ludi da duplaju servere kad im za mjesec dana više neće trebati :) To je navala sad par dana dok ljudi ne vide što ima novoga, i onda će opet biti isto kao i pred 2 tjedna.

 

Sta nisu ludi? Ne placam ja i ostali da bi oni razmisljali jesu li ludi ili ne, u biti boli me briga jel im se isplati ili ne to bi se trebalo podrazumjevati da sve radi kao svicarski sat, a ne kao neko f2p smece...Ovdje se radi o cijeni ekspanzije koja nije uopce niska, i o mjesecnoj pretplati, novaca se ima za NASA servere e ne poduplati 386DX servere koje sad koriste...Pricas gluposti kao i oni sami...Pun razumjevanja, pa onda ti ljepo cekaj i muci kao sto bi rekli splice, aj dovidjenja...

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 10:34 (sk0MI).
11 godina
offline
World of Warcraft

Ima li vas na Auchindoun ally serveru ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
mrsmith kaže...
sk0MI kaže...

Zato cu ja po prvi put od kad igram wow(od vanille), i nakon sto sam sve ekspanzije pa tako i ovu preorderao vec par mjeseci unaprijed, tek uplatiti pretplatu nakon tjedan-dva dana, s obzirom da se igra placa ne pada mi na pamet u mom ogranicenom vremenskom roku koliko mogu igrati na dan, da cekam...Kad ovaj gore kaze, Blizz tu ne moze nista napraviti, ja kazem molim?Sta ne moze, umjesto da su 1/4 zaradjenog kapitala ulozili u duple servere, a svatko tko se iole razumije u hardware zna o cemu ja pricam, nebi bilo uopce ovih problema...No treba napojit stoku i dat joj da pase travu a ne sijeno od kad je izasao MoP pa do sad...Klasika!

Pa nisu ludi da duplaju servere kad im za mjesec dana više neće trebati :) To je navala sad par dana dok ljudi ne vide što ima novoga, i onda će opet biti isto kao i pred 2 tjedna.

Misliš kad će tako i tako ljudi odustat od igre kad vide da nema ništa novo :D

13 godina
offline
World of Warcraft

Kakvi dupli serveri bi tu pomogli,pogledaj koliko low,medium servera ima,lijepo pise da imaju ddos napade i da je izvor iz kine,kad se izvode takvi napadi oni krecu od kine prema europi gdje se merge za ameriku,zato je najgore na EU serverima.Poznato je vec da druge kompanije placaju kinezima za takve napade na launch day neke druge kompanije,svaki mmo ista prica bilo placanje ili f2p.
http://wow.joystiq.com/2014/11/13/blizzard-confirms-world-of-warcraft-target-of-ddos-attack/ 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 16:32 (Chosenone1).
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Ja znam da je meni bilo dosta pandi, štakora, pagoda i cijelog settinga koji je donesao MOP. Čekam na ovo godinu dana i onda flop. Najbolje od svega je to što su oni radili dvije početne zone jer im je to praksa od wotlka, čisto da se ne dogodi zagušenje... Sad su napravili jednu zonu za ally, a drugu za hordu. Poznato je da je server Ragnaros EU jedini server koji ima normalan omjer jedne i druge frakcije, sad, mene zanima, u kojoj oni krvavoj dimenziji žive kad im takve stvari promaknu?!?! 

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
World of Warcraft

Kakve stvari im promaknu, o čemu ti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Tonči kaže...

Kakve stvari im promaknu, o čemu ti?

Ajmo iznova!

 

Kad su lansirali TBC, u prvoj zoni (HFP), došlo je do zagušenja jer se cijeli server smjestio unutar jedne zone (horda i ally). Nakon toga (wotlk), krenuli su sa dva startna područja (Tundra i Fjord) radi stabilnosti servera. U WOD-u su napravili isto, ali problem je što su serveri postali rezervati jedne frakcije. (samo je jedna frakcija na cijelom serveru). Sad je, opet, cijeli server uguran unutar jedne zone jer su dopustili to sa transferima. Kad su radili plan za zone nisu imali pojma što su im serveri postali. 

Rekao bih da je to propust.

I'm very large!
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Čovjek vam je par postova iznad linkao da imaju problema, i zbog toga su smanjili dozvoljeni broj ljudima na serverima... znači nije da se nisu pripremili nego imaju problema...

14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Zoki B kaže...

Čovjek vam je par postova iznad linkao da imaju problema, i zbog toga su smanjili dozvoljeni broj ljudima na serverima... znači nije da se nisu pripremili nego imaju problema...

DDOS se dogodio, ali to je bio jedan od 100 problema koji su se dogodili. 

Očekivao sam probleme, ali ne ovih razmjera. 

I'm very large!
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

775ti u redu i zalis se hehehe

 

5000 i nkei kada sam poceo login,

nakon nekih 4-5 sati ulaska vidim da sam mrtav, nema spirit healera a corpse mi izgleda propao negdje kroz zemlju inema sanse za res heheh :)

vidjecemo sad u 11 sta su uradili :) 

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=32977
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Prvi mjesec dana će biti problema, poslije će veći dio ekipe nastaviti igrat, dio odustat i tad smo na konju.

Sve će radit uredno :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...

Prvi mjesec dana će biti problema, poslije će veći dio ekipe nastaviti igrat, dio odustat i tad smo na konju.

Sve će radit uredno :)

To i ja znam, ali me ne spriječava da se ponašam ko dijete. (Login prio bi trebao biti po item ilevelu :D)

I'm very large!
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Nos kaže...

To i ja znam, ali me ne spriječava da se ponašam ko dijete. (Login prio bi trebao biti po item ilevelu :D)

Raeđ po stažu. Item lvl kupiš u kineza a nisi vidija 5 dana igre :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Nzn zas ljudi placu oko svega toga. Ako bi ko trebao to je Mike M. Jer su pljunili par stotina tisuca € za sinocni upgrade.

Koliko se oni bore da poprave servere tako ima budala koji pokusavaju da ih shebu. Osobno znam čovjeka koji radi u network odjelu Blizzarda u Cologneu i znaju ne spavat nekoliko dana samo da naprave servere kako treba.

Nisu ni oni bogovi nasi ISP provideri imaju problem sa uslugama kad je kisa a ne da se spoji par miljuna korisnika na njihove servere.
16 godina
offline
World of Warcraft

Moj pokušaj logiranja danas:

 

Server Draenor:

11.40h - 2800 queue - estimated time 170min

13:30h - 1200 queue - estimated time 750min

 

Odoh odvest dicu starcima, ručat, popit kavu i obavit spizu pa ću možda doć na red ili dobit DC.... ovo je baš super :)

 

EDIT:

Ajme savršeno, dođem doma kad ono DC!

Bacim oko na netu, moj server je down :)

Šta je tu je, dok se ne srede, imam Diablo 3 na PS4 :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.11.2014 14:45 (Virty).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ako ko bude poklanjao WoD sjetite me se :D

 
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Eto, čekao preko 2 sata da bi nakon 15 minuta laggy igre dobio server restart i DC.

 

Ne sječam se da je ijedna ekspanzija do sada imala ovolikih problema - čak i ako ih napadaju DoS napadima.  Definitivno trebaju dati nekoliko free dana igre nakon ovog fijaska.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Koji free time? pa ne placaju oni ljude sa kruhom i vodom?

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Sinoć sam odustao od čekanja i ošao spavati s namjerom da se probudim u 5 i dignem lvl prije nego što se svi probude... Zajeb, maintance od 5 - 11h, a ja držim kavu, sendvić i srušene nade. Prebacim, u bijesu, lika na prazan server. Naravno, zaboravio sam da transfer nije instant nego se mora čekati. nekoliko sati kasnije, taj prazni server ima que od 3k...

Valjda su svi na ovom hebenom svijetu kupili Wod i sad hebu nas ovisnike da dobijem svoj dnevni fix koji čekamo pitaj boga koliko godina!

I'm very large!
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Hehe, znači u 17h sam se kreno logirat oko 4.4k, sada je 23h 1.5k queue :)

Znači nikaj ni danas od igranja -_-

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
World of Warcraft

Ja ni ne pokušavam barem još 10-tak dana. Ne volim plakati za svakim mobom, neka svi fino odrade pa ću ja uživati u obilju. :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Evo jutros od prve upa u igru, teško za povjerovat, ali radost nije dugo trajala.....ode server off, kao kraće održavanje :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...

Evo jutros od prve upa u igru, teško za povjerovat, ali radost nije dugo trajala.....ode server off, kao kraće održavanje :)

Restartali su ih da bi bili hotfixevi aktiuvni

 

btw povecali su kapacitete 2x vise nego u MoP

11 godina
offline
World of Warcraft

Ja sam jucer cekao 2 i pol sata 1400 ljudi , udem u igru odigram koji quest . Igra cijela u lagu i o žešcem. Radim do 15 ali u podne zovem doma brata da ude u igru da netrebam cekat ;) . Dosao sam do 92 lvl i zanimljivo je questanje , istancu sam 1 nabacio i cini mi se ok . ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Danas je evo malo bolja situacija, samo sam 556 u redu..  za cca 45min ću upast..

Ko za vraga su mi svi lvl 90 likovi (uključujući i ovog instant 90 koji je došao uz eksopanziju) na najmnogoljudnijem serveru (Argent Dawn) dok na druge servere tipa Earthen Ring ili Aerie Peak gdje imam neke jadne likove mogu upast bez beda..

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav ljudi... tek sam nedavno počeo igrat WoW i zanima me da li je moguće igrat iza 20lvl da se ne plaća...

toniklismanic
 
0 2 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice