World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.843
|
čitano: 1.389.030
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Warcraft

Boosto sam lika na 90 i sad nemam onaj q za wod koji mi se javio na ostalim charovima pri log inu, jel zna ko di to mogu pokupit?

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
lucky_look kaže...

Boosto sam lika na 90 i sad nemam onaj q za wod koji mi se javio na ostalim charovima pri log inu, jel zna ko di to mogu pokupit?

Zasto ne odes direktno u Blasted Lands i pokrenes questline tamo?

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

provaj na onoj tabli u glavnom gradu

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

dali netko zna od kuda ce se poceti prvi quest ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Wod izlazi danas u 0:00 ili ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Hvata me lagano ludilo vec....

Na nogama sam od 6 ipo, lud dan na poslu, doma necu doc prije 8.

Sutra me ocekuje jos jedan takav dan, i odma nakon posla na put, kuci dolazim u ned. navecer -.-

A zelim igrat WoooooooD ffs :(

Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

ionak ce sve lagat u pocetku, falit mobova....nist novog...vec vidjeno...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

E znate mozda zasto sam prekjcuer igrao wow, sve super sada udjem na drugi account lociram igru i skida mi i dalje 26gb iz pocetka???? wtf

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Ja sam u blasted landsu imao q vec kad pred 2 tjedna koje sam rijesio , trenutno dole nista nemam ;) . Ako su to ti questovi . Wod key vec stigao , radim do 9 i doma bjezim, u iscekivanju ko i svi vi a hajp neopisiv ;) Sutra sam prva al nema veze igrat ce se do jutra ;) 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Server crasha svako malo :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Chosenone1 kaže...

Server crasha svako malo :D

na kazzak nema sanse log que preko 2k

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Ja sam se ulogirao na stormscalu prije 2 sata ,ali toliki je lagg da je ne igrivo

16 godina
offline
Re: World of Warcraft
chaselol kaže...
Chosenone1 kaže...

Server crasha svako malo :D

na kazzak nema sanse log que preko 2k

Ja sam bio logg-an na Kazaku do maloprije. Toliko je ljudi bilo na mountovima u Org pred portalom da se nije vidjela zemlja. . . I onda naravno DC. {#}

 

Hrodasi Kazzaka D3ViiL#2534 dodajte da se druzimo, ima li kakva guilda s pretezno nasom ekipom?

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Igram i ja na Kazzaku...

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
lucky_look kaže...

Boosto sam lika na 90 i sad nemam onaj q za wod koji mi se javio na ostalim charovima pri log inu, jel zna ko di to mogu pokupit?

 

Btw sto se tice questa, quest si mogao zavrsiti prije nego li krene Iron Horde invazija, sto znaci do izlaska WODa...Ako ga nisi prije pokuio i rijesio, neces ni moci, imas i achievement koji ti se zove "Iron Horde Invasion" i u opisu ti ljepo pise, "stop iron Horde invasion before Dark Portal opens" iliti nekako slicno...

10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Imam para na kartici, i sad si razmisljam dali da uopce produzim mjesecnu pretplatu jer mi je istekla prije 3 dana...U ovakvom slucaju gdje sve laga i DCa ko ludo a ja imama par sati na dan izmedju posla i obaveze doma(cura), :) mislim da ce sve ovo pricekati koji tjedan dok se ne slegnu malo dozivljaji i dok sva "marva" ne ode sa pojilista...ili barem vecina...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

Katastrofa, sinoć je bilo neigrivo na Tarren Millu također.. došao do 70% kroz lvl 90 i otišao spavati :) Možda danas bude bolje.

Battle.net Profil: Gaap#2615 -II- Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Za koji dan će sve biti ok, navalila bagra, ništa čudno :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft
naravno da je bilo ne igrivo, 2sata u 2 godine sa 15milijuna igraca u jednom trenutku na jednom mjestu, nema potrebe za uduplavanjem servera radi ta dva sata u te dvi godine(17280 sati) sto je 0.01% vremena. nikome ne znaci nista ta dva sata. Nocas se posli 2 moglo uredno igrat, iako sam ja bio nesmetano u igri vec od 12:30. Uzivajte i vidimo se na frostmaneu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ja ću danas popodne kupit pa večeras krenut u istraživanje ;)

Nabrijali me svi promo filmići i streamovi...

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

los launch uzas

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 23:14 (chaselol).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

2988 queue na Tarren Millu u tri popodne..... 243min remaining -- pa da sjednes i places :(

Battle.net Profil: Gaap#2615 -II- Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Jel ima tko iz Osijeka da je narucivao,jel doslo u Os trgovine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Kad im se nakon toliko godina iskustva dogodi ovako loš launch ekspanzije...  tuceti servera zjape prazni ostali krcati  i redovi dosežu po 7-8 tisuća, a sve ne bi li se okrenuo dodatni milijončić u transferima likova. 

Mogli su to odraditi 10 puta bolja. Da su bar dali nekakve beacone za prijelaz na druge servere. 

I'm very large!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Nos kaže...

Kad im se nakon toliko godina iskustva dogodi ovako loš launch ekspanzije...  tuceti servera zjape prazni ostali krcati  i redovi dosežu po 7-8 tisuća, a sve ne bi li se okrenuo dodatni milijončić u transferima likova. 

Mogli su to odraditi 10 puta bolja. Da su bar dali nekakve beacone za prijelaz na druge servere. 

Ne mozes krivit previse Blizzard za ovo, nemogu tu oni nista spektakularno da naprave. Dali su free trasfere s high population servera da se rasterete, samo nece nitko da ode za prvih 5 dana lagg-a da bi nakon mjesec kad hipsteri odu bio sam na low population serveru. Meni se ne zuri, uskoro ce hipsteri da quitaju a ja cu ostat da igram narednih godinu, dvije.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

3986. u queueu na Argent Dawnu...   nakon cca sat vremena 1239.

 

Redovi su suludi..  moraš se prijavit i otič obavljat druge stvari da bi te za sat, dva dočekao izbornik s likovima -.-

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Dado_ZG78 kaže...

3986. u queueu na Argent Dawnu...   nakon cca sat vremena 1239.

 

Redovi su suludi..  moraš se prijavit i otič obavljat druge stvari da bi te za sat, dva dočekao izbornik s likovima -.-

Ako ti se  u međuvremenu ne desi DC :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Uspio sam odigrati početnu zonu novog (starog) kontinenta - fora je, jedino im je Garrison dosta zbugiran još za sada - lag je primjetan i komande baš ne slušaju.

Cccc.. i za to se uz kupnju ekspanzije mora platiti i mjesec dana pretplate a nisu u stanju isporučiti igriv proizvod.

 

Nadam se da će Blizzard podijeliti po 7 dana free još zbog poteškoća pri lansiranju ekspanzije ;)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Prvo bio 2500ti u q, onda nakon sat vremena dobio DC. Zatim DC sa battle.net launchera pa tu još malo čekao q (oko sat vremena), pa onda opet 1000 q za server i onda napokon upao. Igrao 10-ak minuta pa dobio DC i onda opet sve iz početka. Lag is real, lag is life... Ali bit će bolje u ponedjeljak-utorak.

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Zato cu ja po prvi put od kad igram wow(od vanille), i nakon sto sam sve ekspanzije pa tako i ovu preorderao vec par mjeseci unaprijed, tek uplatiti pretplatu nakon tjedan-dva dana, s obzirom da se igra placa ne pada mi na pamet u mom ogranicenom vremenskom roku koliko mogu igrati na dan, da cekam...Kad ovaj gore kaze, Blizz tu ne moze nista napraviti, ja kazem molim?Sta ne moze, umjesto da su 1/4 zaradjenog kapitala ulozili u duple servere, a svatko tko se iole razumije u hardware zna o cemu ja pricam, nebi bilo uopce ovih problema...No treba napojit stoku i dat joj da pase travu a ne sijeno od kad je izasao MoP pa do sad...Klasika!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice