Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 96.550
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Cesc kaže...

Što se golmana tiče, još si mogu zamisliti kako je EA prioritet da utakmice budu run & gun, 5:4, 6:3 i slično, nego da bude 2:1 ili nedajbože 1:0, ali i dalje ne znam kako možeš igrati 1000 sati igru na koju toliko prigovora imaš  

Doduše, ja fifu 16 igram  zadnja 2 tjedna i igra je ok, nije neko svjetsko čudo o kojem ću pričati djeci, ali karijera i offline igra je ok, nisam imao takvih slučajeva i golova kao ti. Evo ti jedan primjer iz Premierlige, u subotu je Burnley pobijedio 2:0 Liverpool, utakmicu nisam gledao, ne znam kako su igrali, ali statistika (aplikacija rezultati) kaže da je Burnley imao 20 % lopte, ukupno 3 udarca na gol i od toga 2 u okvir gola. Nasuprot toga imaš Liverpool sa 26 udaraca i od toga 5 na gol, 80 % lopte. Prije toga Liverpool igrao protiv Arsenala, 16 udaraca, 9 na gol i 4 gola. Jednostavno ti dođe takva utakmica, gdje ti je džabe sva statistika i premoć u posjedu lopte, udarcima na gol i slično kad u onoj bitnoj kategoriji gubiš. 

 

 

 

Što se Pesa tiče, razmišljam da li da kupim novu konfiguraciju/laptop i verziju za pc ili da pričekam Božić i akciju u tele2 i sancta domenici za ps4, što vi kolege forumaši predlažete? 

 Pa vidiš da sam smanji igranje s 2k na 1k sati. Iz protesta. Šalim se. Jednostavno mi se ove godine ne igra kao prošle zbog  svega nabrojanog. Mislim da ako hoćeš igrati nogomet bez stresa i imati najbolje igračko iskustvo, jedini izbor ti je konzola. Pogotovo je smiješno uspoređivati PC i PS4 verziju PES-a. Tu nemaš previše što za razmišljati. Jednostavno je, PS4 je pobjednik ako imaš bilo kakvu dvojbu.

 

 

TactXmaster kaže...

Ako si fanatik kada je u pitanju virtualni nogomet, onda idi na PS4 i uživaj...

 

Meni je ovo vjerovatno zadnja sezona na PC u kojoj se nadam da će stati na rep ovim cheaterima koji nas je*u, ali daj Bože...

 

 

Nažalost, PC je izgubio bitku s konzolama što se nogometa tiče. Tko hoće igrati bez problema i prevaranata te biti među najvećom koncentracijom igrača, najbolji izbor je jedna od konzola. U našem slučaju PS4. I inače najviše igrača fife i pesa ima na PS4 konzoli.

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

23.8 je demo za ameriku a 24.8 demo za europu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Da li ce se ovo rijesiti sa nelicenciranim klubovima i ligama nekim patchevima kasnije npr.da real, juventus, manchester, chelsea..
.imaju znak i imena igraca kao u stvarnosti.Iskreno da kazem neke su male primjene u igrivosti i nasminkali su prezentaciju s ovom barcelonom sve marketinski trikovi da se bolje proda sad su izgubili spanjolsku ligu,ocekivao sam ove godine napredak na pc ali ovo se izgleda uvjek isto vrti itd.itd.Ali u usporedbi s onom drugom gluposti PES uvijek ima ono sto je njihov najjaci adut i na cemu najvise rade je gameplay samo te licence...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Ustvari(ne zelim kritizirati) samo sam htio pitati hoce li biti patch za nelicencirane lige i klubove posto mislim kupiti orginal igru za pc po prvi put ako moze netko odgovor?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
marim kaže...
Ustvari(ne zelim kritizirati) samo sam htio pitati hoce li biti patch za nelicencirane lige i klubove posto mislim kupiti orginal igru za pc po prvi put ako moze netko odgovor?

 Bilo bi čudo da ga ne bude. Naravno, ne od strane Konamija. Ja bi pričekao malo da sam ti jer su prošle godine ljudi s piratskom verzijom mogli igrati online na PC-u. Ako se takav fijasko ponovi, bolje zapiti pare nego ih dati njima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
marim kaže...
Ustvari(ne zelim kritizirati) samo sam htio pitati hoce li biti patch za nelicencirane lige i klubove posto mislim kupiti orginal igru za pc po prvi put ako moze netko odgovor?

 

Jučer sam prikačio smoke patch na PES 2016 kako bi se malo zagrijao za 17-icu i moram priznati kao da igram drugu igru...Dosta novih stadiona, faca, prava imena klubova, grbovi, dresovi, odrađeni transferi, ljepši travnjak i još po nešto, dovoljno da igri da drugu dimenziju tako da...nema razloga da sve to ne bude dostupno i za PES 2017.

 

Ali ipak PS4 je PS4, kojeg 99% kupujem prvom prilikom, jer kako stvari stoje ove sezone će PES biti dobar, a svoj puni sjaj bi trebao dobiti u PES 2018 pa na dalje...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 15:46 (TactXmaster).
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Navodno da će punim sjajem zasjati PES 2023. Vidjet ćemo!
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ovaj se PES realno ne isplati kupovati zbog multiplayera pošto je myclub od PES-a 16(najveći dio igre),dostupan za džabe.

FIFU igramo kod frenda na PS4,a PES ćemo igrati kod mene,pošto,samo zbog SP,ne vrijedi kupiti original,nego pričekati da RELOADED "obavi magiju"

Entuzijast
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ima li dojmova? Da li je netko probao demo?

 

Gurmanski riječnikom rečeno, meni PES 2017 na PS4 puno sočnije djeluje u odnosu na suhoparnu FIFU i tu mislim isključivo na gameplay.

 

Bilo je rasprave oko faca igrača i kojekavih tetovaža u obe igre...Možda to u FIFI puno detaljnije izgleda kada se zumira igrač, ali gledajući igrače iz kuta kamere za vrijeme same tekme, onda moram priznati da Messi i velik broj ostalih igrača bolje izgledaju u PESu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 21:51 (TactXmaster).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2017
TactXmaster kaže...

Ima li dojmova? Da li je netko probao demo?

 

Gurmanski riječnikom rečeno, meni PES 2017 na PS4 puno sočnije djeluje u odnosu na suhoparnu FIFU i tu mislim isključivo na gameplay.

 

Bilo je rasprave oko faca igrača i kojekavih tetovaža u obe igre...Možda to u FIFI puno detaljnije izgleda kada se zumira igrač, ali gledajući igrače iz kuta kamere za vrijeme same tekme, onda moram priznati da Messi i velik broj ostalih igrača bolje izgledaju u PESu.

 Nije se još pojavio. Vrlo vjerojatno na americi oko ponoći ili malo iza ....

 

 

edit: super, sada kada se demo pojavio i na HR PSN, održavanje je pa se ne može skinuti...

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 8:51 (movie).
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Sad kad novi PES izlazi PES 16 se sa 50 eura spustio na 20 eura,eto,to je dokaz da ne treba kupovati takvu igru(PES,FIFA,COD) na dan izlaska,nego čekati dok izađe nova igra,pa da se kupi.Ako ovaj ne bude imao previše novina,onda kupujemo ovaj.

http://store.steampowered.com/app/375960/?snr=1_5_9__300

Entuzijast
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

bilo je oko uskrsa i još početkom godine na g2play pes 16 za 20 eura

mkay?
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2017
FatMAN kaže...

Sad kad novi PES izlazi PES 16 se sa 50 eura spustio na 20 eura,eto,to je dokaz da ne treba kupovati takvu igru(PES,FIFA,COD) na dan izlaska,nego čekati dok izađe nova igra,pa da se kupi.Ako ovaj ne bude imao previše novina,onda kupujemo ovaj.

http://store.steampowered.com/app/375960/?snr=1_5_9__300

Gluposti! Pa igru kupim prvi dan jer ju želim igrati a ne gledati je li košta 20 ili 50 dollara. Od devetog mjeseca prošle godine do sada igrajući i zabavljajući se igra se sama isplatila. Kad izađe nova staru uvijek preko oglasnika mogu prodati za 150 kn i dodati razliku za novu igru...

 

Proradio PSN i demo se skida...

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
movie kaže...
FatMAN kaže...

Sad kad novi PES izlazi PES 16 se sa 50 eura spustio na 20 eura,eto,to je dokaz da ne treba kupovati takvu igru(PES,FIFA,COD) na dan izlaska,nego čekati dok izađe nova igra,pa da se kupi.Ako ovaj ne bude imao previše novina,onda kupujemo ovaj.

http://store.steampowered.com/app/375960/?snr=1_5_9__300

Gluposti! Pa igru kupim prvi dan jer ju želim igrati a ne gledati je li košta 20 ili 50 dollara. Od devetog mjeseca prošle godine do sada igrajući i zabavljajući se igra se sama isplatila. Kad izađe nova staru uvijek preko oglasnika mogu prodati za 150 kn i dodati razliku za novu igru...

 

Proradio PSN i demo se skida...

 Snimi par minuta gameplaya i objavi ako nije problem... Naravno ako se to moze na ps4

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 10:25 (Shivi).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
FatMAN kaže...

Sad kad novi PES izlazi PES 16 se sa 50 eura spustio na 20 eura,eto,to je dokaz da ne treba kupovati takvu igru(PES,FIFA,COD) na dan izlaska,nego čekati dok izađe nova igra,pa da se kupi.Ako ovaj ne bude imao previše novina,onda kupujemo ovaj.

http://store.steampowered.com/app/375960/?snr=1_5_9__300

 Ako planiraš igrati isključivo single player onda to i ima nekog smisla. Ali nabavi ga se i za 25 kad je ganc novi, ako znaš gdje tražiti pa nema frke.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Odigrao sam par utakmica danas ujutro na PS-u i ono sto sam prvo primjetio je to da su golmani poboljasni naspram svih prijasnjih verzija, sto je pozitivna stvar. Igraci Barcelone izgledaju odlicno, no ni ne cudi me buduci da su imali detaljni face scan i sve ostale gluposti, cak ni ostali igraci npr iz Arsenala izgledaju prilicno dobro. Ono sto me muci kod svih prijasnjih, a i ovog novog PES-a je manjka faulova, u tih par utakmica koje sam odigrao mozda sam vidio 2,3 faula, ne znam jel do moje igre ili.. Isto tako neke animacije igraca su mi glupe, vidi se da nisu bas realne prilikom trka ili takvih nekih situacija gdje izgleda kao da klize po terenu sto mi je frustrirajuce. Sve u svemu, cini se da je bolji od onog proslog, no nedovoljno za mene da npr kupim igricu za tu cijenu koja se trenutno nudi.. mislim da cu radije kupit FIFU 17 bez obzira sto navodno nema nekih promjena, ali puno vise ljudi igra FIFU pa je to i najveci razlog zasto cu ju uzet.. Ne znam kolke su razlike PES-a na PC-u i na PS-u, no tko je volio PES 16 ovaj ce mu biti jos i bolji.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Pro Evolution Soccer 2017

Meniji tradicionalno konzervativni da ne kažem zastarjeli. Sama grafika u igri vrlo solidna. Vjerojatno najljepši PES do sada. Vidi se da konzola crpi zadnje snage jer dolazi do laganog trzanja u nekim situacijama  pa imam osjećaj da bi tu bilo još detalja da konzola može podnijeti ili je riječ jednostavno o demo verziji koja nije optimizirana do kraja. Ne znam. Znači komentar grafike uzeti s rezervom. U svakom slučaju grafikom nitko neće biti razočaran. Sam gameplay vrlo solidan. Meni i dalje oči bodu dodavanja koja su za moj ukus malo prebrza. Potom, lopta istom brzinom dolazi do igrača kao i brzinom kojom odlazi od igrača, što nije realno. Možda su i udarci malo prejaki a možda je to navika i s fife gdje su ti udarci znatno slabiji. Gameplay brz taman koliko treba biti.

 

Golmani iz viđenog definitivno najbolji do sada. Ima prekrasnih animacija a ima i onih manje impresivnih. Napad se da lijepo graditi. U obrani malo plivam jer je ipak igra u obrani nešto različita nego u fifi pa nisam još na nivou. Sve u svemu solidna igra. Nemam ništa protiv da današnji dan ubijem s još desetak tekmi. No bez obzira na sve mislim da igra neće privići previše igrača s fife jer ta online komponenta na fifi je ipak koplje ispred pesa, pa taj fut koji je i izvor sve snage u fifi prevelik je mamac da bi ga ljudi napustili. U svakom slučaju ove godine će se dogoditi manje prebjega s pesa na fifu nego prošlih godina jer je ovaj demo vrlo solidan a igra ima potencijala.

 

Samo bih dodao da je iritantno dosadan replay koji se ponavlja nakon svake akcije bez obzira na interesantnost iste. Dok ga preskočim i počenm dalje igrati prođe neko vrijeme. Ne znam je li to moguće isključiti jer pretjerali su s time. Druga stvar koja mi se sviđa a vidim većina je prošle godine kukala protiv toga su udarci iz daljine. Za razliku od fife gdje 80% golova možeš zabiti s 20 i kusur metara ovdje je zabijanje takvog gola mala proslava jer su rijetki. I to mi je ok. Ne može svaki drugi udarac s velike udaljensoti biti gol.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 12:34 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Kad movie ne popljuje igru kao da je zadnje smeće na svijetu onda mora bit stvarno dobra. Ali meni nema dema, jel moram imat ps+ da bi ga mogao igrati? Na ps storeu kad odem na pes nema mi nigdje za skinuti demo.

16 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hazar kaže...

Kad movie ne popljuje igru kao da je zadnje smeće na svijetu onda mora bit stvarno dobra. Ali meni nema dema, jel moram imat ps+ da bi ga mogao igrati? Na ps storeu kad odem na pes nema mi nigdje za skinuti demo.

 Kako nema? Na HR storeu imaš ga kada odeš na opciju game, pa onda demo i eto pesa. Imaš ga i na američkom...

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Hoće li DEMO izaći na kraju za PC kasnije ili uopće neće izaći?Pročitao sam da se Konami premišlja hoće li biti DEMO za PC

Entuzijast
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

bit će ove godine fifa na ps4 i na laptopu pes () sa kakvim smoke ili galaxy patchem. valjda će 970m moć gurat na fhd makar i na medium detaljima na 60 fps...

mkay?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
movie kaže...
Hazar kaže...

Kad movie ne popljuje igru kao da je zadnje smeće na svijetu onda mora bit stvarno dobra. Ali meni nema dema, jel moram imat ps+ da bi ga mogao igrati? Na ps storeu kad odem na pes nema mi nigdje za skinuti demo.

 Kako nema? Na HR storeu imaš ga kada odeš na opciju game, pa onda demo i eto pesa. Imaš ga i na američkom...

 Uspio hvala, malo sam zbunjen, inače ne koristim store toliko pa se malo slabije snalazim, ali evo, skida se, pa javim dojmove :)

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
FatMAN kaže...

Hoće li DEMO izaći na kraju za PC kasnije ili uopće neće izaći?Pročitao sam da se Konami premišlja hoće li biti DEMO za PC

 Vjerojatno sitno prije izlaska ili usporedno s izlaskom ko i prošle godine. Ni jedno nema smisla kad umjesto dema već onda možeš isprobati full verziju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Sviđa mi se demo, najviše zbog brzine samog gameplaya koja je odlično pogođena. Ne volim kad igram nogometne "simulacije" a ono brzina kao da igram hokej. Po tome je ovaj PES jako dobar. Popravili su i druge stvari u odnosu na prošlu godinu, golmani su napokon odlični, zračni dueli izgledaju dosta realno. Udarci na gol su također dosta poboljšani, prije sam u PES-u imao osjećaj kao da udaram balon, nije bilo te težine u udarcima što je sad napokon promijenjeno. Suci su ok, nisam primjetio neke ogromne greške u 5-6 utakmica koje sam odigrao.

 

Sve u svemu, jedan solidan proizvod što se tiče samog gameplaya. Ostaje za vidjeti kako će sve to funkcionirati online ove godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Ma kakva 970m,ja sam sa konfom iz moj PC PES 16 gurao na medium 1080p oko 60fps konstantno(osim u uvodnim animacijama i za vrijeme kiše)

Entuzijast
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Oldican je pes demo, svida mi  se se sve zasad. Od grafike, brzine kretanja igraca i gameplaya

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Bacio sam oko na gameplay i izgleda mi dobro, golmani mi djeluju puno bolje i sigurnije, drago mi je vidjet neke nove animacije, ali nisam mogao vjerovat kad sam vidio da u duelu jedan igrac drugog opali laktom/rukom po glavi i ovaj pada drzeci se za facu haha... Al kao sta prije rekoh, dok sam ne probam ne mogu ocijenit da li ce mi se svidat ovaj pes ili ne...

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Shivi kaže...

Bacio sam oko na gameplay i izgleda mi dobro, golmani mi djeluju puno bolje i sigurnije, drago mi je vidjet neke nove animacije, ali nisam mogao vjerovat kad sam vidio da u duelu jedan igrac drugog opali laktom/rukom po glavi i ovaj pada drzeci se za facu haha... Al kao sta prije rekoh, dok sam ne probam ne mogu ocijenit da li ce mi se svidat ovaj pes ili ne...

 Igrač mog igrača rukom pogodi u glavu, moj se primi za facu i padne i sudac svira penal....

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Men je ovo daleko bolje od onog hokeja Fife. Al fifa ima srtece sta ju fut prodaje a ne gameplay, zato ce pes opet bit nikak prodavan bez obzira sto je gameplay bolji od fife.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Odigrao dvije protiv kompa i dvije protiv buraza. Zaista me se dojmio ovaj pes, nisam primjetio nekih gluposti koje bi me živcirale i koje bi se mogle abusat, centaršutevi možda malo preprecizni, ne znam, mozda vi igrate na manual ja sam ostavio na onim defaultnim postavkama. Oblak je imao jednu wow obranu, kako ju je iščupao, čak i buraz kojem je to obranio je bio zadivljen. Taktika se skoro pa i ne može dirati pa me to malo ograničavalo, a koliko vidim i tu ima još više mogućnosti. Igra nije fliper, ili kako je netko rekao, hokej, kao što su neke prošle verzije znale biti ili kako fife više izgledaju. Stavio sam ipak na -1 i tu je izgledalo odlično, baš su pogodili pace. Kod šuteva je isto bolji osjećaj. Sve skupa, za sada odlični dojmovi .

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice