FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.076.584
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Na koju foru si to izveo? Ne kuzim...

friendlies + couch play + classitc match + izaberi protiv koga hoćeš igrati. Nađi si na frendly listi najlošiju momčad i odradi to protiv nje. PO difoltu ti je na community squads a ti to promijeni u što hoćeš.

 

Je li ti u zadatku piše samo friendlies match ili online friendlies. Ako nema online odradi to ovako kako sam ti napisao.

12 godina
offline
FIFA 20

Ja kad imam neki friendlies za riješit onda uvijek igram mystery ball jer mi je to zabavno, a pogotovo ako je zadatak zabiti nekakav gol, onda se to u mystery ballu može najlakše riješiti zbog različitih boosteva.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Stvarno je igra tesko smece, dzabe im zanimljiv koncept u futu kad je gameplay polupan, pa da li je moguce da stalno iste golove dobijam 90% golova koje sam primio su u dva, tri poteza iz kontra napada, ili mucim se celu utakmicu i zabijem dva tri gola i on za cas iz dve kontre izjednaci ili povede, ova igra ne nagradjuje ako si bolji i dominiras jednostavno je tako :/. Pa onda onaj silni presing sto neki igraju da cesto nemas slobodnog igraca da dodas pa odbijacina, ma 100 gluposti mogao bih do sutra nabrajati. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/222764

 

Evo ovo je moj squad....Imam oko 550 igraca u klubu i 200k coinsa...Mislim od ovih 550 od ovih sto se mogu prodati nitko ne vrijedi puno ali mogu navuci jos kojih 100k sa hunter i shadow karticom.

 

E sad ovog Ndombelea sam stavio bezveze dok ne smislim bolje rjesenje. Mislio sam Pogbu, ali opet 2 visoka igraca u sredini sa slabim balancom mi ne trebaju.

 

Ako ostanem na Ndombeleu mislio sam mozda kupiti IF 85 Ben Yeddera ako se isplati...S obzirom na razliku u coinsima i IG statsima pitam se jeli to isplativo.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

Stvarno je igra tesko smece, dzabe im zanimljiv koncept u futu kad je gameplay polupan, pa da li je moguce da stalno iste golove dobijam 90% golova koje sam primio su u dva, tri poteza iz kontra napada, ili mucim se celu utakmicu i zabijem dva tri gola i on za cas iz dve kontre izjednaci ili povede, ova igra ne nagradjuje ako si bolji i dominiras jednostavno je tako :/. Pa onda onaj silni presing sto neki igraju da cesto nemas slobodnog igraca da dodas pa odbijacina, ma 100 gluposti mogao bih do sutra nabrajati. 

Igram s likom. Dobra tekma, reza 1-1. Negdje u 85 minuti izgubim loptu na nekih 20m od njegovog gola. Hoću dodati igraču ispred sebe a igra pokuša dodati igraču koji stoji desno. Naravno, lik presječe loptu i odjednom sjevne kontra. Mojih stopera nigdje. Znači, cijelu tekmu igram isto. Ništa ne diram i sve funkcionira a onda u 85 minuti mojih stopera nema. Lik trči po sredini s tri igrača na mog golmana. probam ga stići s jednim bočnim ali lik doda drugom igraču i sve je gotovo. Gol. Ok, jebe mi se za rezu. Igram jer mi se igra. No neka mi netko objasni zašto u 85 minuti nema mojih stopera tamo gdje su bili 85 minuta? Znači, nije ovo prvi put. Dogodi se to s vremena na vrijeme ali zašto?

10 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
ruya kaže...

Stvarno je igra tesko smece, dzabe im zanimljiv koncept u futu kad je gameplay polupan, pa da li je moguce da stalno iste golove dobijam 90% golova koje sam primio su u dva, tri poteza iz kontra napada, ili mucim se celu utakmicu i zabijem dva tri gola i on za cas iz dve kontre izjednaci ili povede, ova igra ne nagradjuje ako si bolji i dominiras jednostavno je tako :/. Pa onda onaj silni presing sto neki igraju da cesto nemas slobodnog igraca da dodas pa odbijacina, ma 100 gluposti mogao bih do sutra nabrajati. 

Igram s likom. Dobra tekma, reza 1-1. Negdje u 85 minuti izgubim loptu na nekih 20m od njegovog gola. Hoću dodati igraču ispred sebe a igra pokuša dodati igraču koji stoji desno. Naravno, lik presječe loptu i odjednom sjevne kontra. Mojih stopera nigdje. Znači, cijelu tekmu igram isto. Ništa ne diram i sve funkcionira a onda u 85 minuti mojih stopera nema. Lik trči po sredini s tri igrača na mog golmana. probam ga stići s jednim bočnim ali lik doda drugom igraču i sve je gotovo. Gol. Ok, jebe mi se za rezu. Igram jer mi se igra. No neka mi netko objasni zašto u 85 minuti nema mojih stopera tamo gdje su bili 85 minuta? Znači, nije ovo prvi put. Dogodi se to s vremena na vrijeme ali zašto?

 Zato jer im je to u skripti najlakse je dati gol u prvih 5min poluvremena i zadnjih 5min poluvremena jer se tako stvara taj dramatican efekt na koji oni iz kanade toliko drkaju. Oni u tom vremenskom periodu poboljsaju vrijednosti napadaca a smanje vrijednosti obrane i golmana zato toliko golova pada u tim vremenskim intervalima.

8 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
ruya kaže...

Stvarno je igra tesko smece, dzabe im zanimljiv koncept u futu kad je gameplay polupan, pa da li je moguce da stalno iste golove dobijam 90% golova koje sam primio su u dva, tri poteza iz kontra napada, ili mucim se celu utakmicu i zabijem dva tri gola i on za cas iz dve kontre izjednaci ili povede, ova igra ne nagradjuje ako si bolji i dominiras jednostavno je tako :/. Pa onda onaj silni presing sto neki igraju da cesto nemas slobodnog igraca da dodas pa odbijacina, ma 100 gluposti mogao bih do sutra nabrajati. 

Igram s likom. Dobra tekma, reza 1-1. Negdje u 85 minuti izgubim loptu na nekih 20m od njegovog gola. Hoću dodati igraču ispred sebe a igra pokuša dodati igraču koji stoji desno. Naravno, lik presječe loptu i odjednom sjevne kontra. Mojih stopera nigdje. Znači, cijelu tekmu igram isto. Ništa ne diram i sve funkcionira a onda u 85 minuti mojih stopera nema. Lik trči po sredini s tri igrača na mog golmana. probam ga stići s jednim bočnim ali lik doda drugom igraču i sve je gotovo. Gol. Ok, jebe mi se za rezu. Igram jer mi se igra. No neka mi netko objasni zašto u 85 minuti nema mojih stopera tamo gdje su bili 85 minuta? Znači, nije ovo prvi put. Dogodi se to s vremena na vrijeme ali zašto?

 Ne znam, zbog tog svega meni se fut sve manje igra, igram nekih 10tak dana i vec sam izgubio volju za igrom, previse je tu debilizma, svi na istu caku igraju samo prazan prostor brzim igracima i sve se svodi na to. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Svatko ima svoje misljenje i zamjerke, ali bez obzira na sve, ja sam zeljan igre i svaki put jedva cekam da se docepam gamepada.

 

Godinama igram u 442 formaciji, ali analizom sam zapazio odredjene mane i odlucio nesto poduzeti tj. promjeniti. Kroz igru sam skuzio da mi fali jos jedan vezni, ali s druge strane sam navikao igrati s 2 napadaca. Rjesenje sam nasao da sam u jedan slot poslozio ekipu u 4321 formaciju u kojoj jedan od 3 vezna(De Jong) ima zadacu da se spusta izmedju 2 stopera i kao takv pogodan je da kvalitetno iznese loptu, a u defanzivi cesto medju prvim presjece loptu. Kako se vezni spusta izmedju 2 stopera, RB/LB (samo jedan od njih) ima instrukciju overlap, a na istoj strani RF ili LF ima instrukciju da se spusta u sredinu i kao takav je pogodan za razigravnje napada u kojem i dalje imam 2 napadaca. Ako u prvom poluvremenu RB ima instrukciju overlap, u drugom ce istu imati LB, te ce na taj nacin obojica imati dovoljno stamine do kraja tekme. Isto vrijedi i za LF/RF tj. instrukciju da se zabada u sredinu kao false 9. 

 

Kada se RB zaputi u napad, njegovu poziciju krpa CB, a stopersko mjesto preuzima De Jong kao CM. Inace ovaj overlap RB/LB je u stanju unijeti takvu pomutnju da to nije istina, sto je u ostalom i normalno u nogometu , ali eto..., u fifi je zavladao taj trend da igraci na navedenim pozicijama ostaju nazad zbog straha od kontri.

 

U ovoj formaciji svi imaju zadatak da se rasire na terenu jer mi tako odgovara. Drop back ne dolazi u obzir jer mi ne odgovara. 2 od 3 napadaca su defanzivno rastereceni, a 2 vezna koji krpaju bokove imaju izrazenu ofanzivnu ulogu i barem jedan od njih cesto zabija.

 

Meni inace taktike i odredjene postavke lijepo funkcioniraju, tj. imaju dobar odaziv na terenu. Zalomi se pokoja glupost, ali kao sto sam vec napisao, generalno uzivam u igri.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 22:52 (TheMaverick).
15 godina
offline
FIFA 20

Danas sam cijeli dan isprobavao 352, dok svi rade što im je zadano, opaka taktika za brzu transformaciju u napad. 2 cdma ostaju nazad krpat obranu, krila i cam naprijed. Jedini minus je što se krila moraju mijenjat u 50oj minuti jer su mrtvi.

Dobio 6 za redom kad sam se prebacio, onda je malo sraćkalo, sad dalje sam igrao milestone za la liga igrača, pa nije više nešt mjerodavno jer igram sa 76-77 st-ima, ali generalno, obzirom da ne volim taktike sa 3 def., sviđa mi se taktika. Složit ću si je na jedan preset, nek se nađe.

 

I da, ne znam tko je od vas tu pisao za conservative interceptions na za cb-ove, svaka čast, pogotovo na 352, kudikamo manje ispadaju i lete ko muha bez glave, niti jedan nepotreban penal, niti jedno izletavanje u cijelom danu danas.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Hahah, odite u k. :D

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

neznam jel ovo upravo bio bug ali od nagrada za wl dao mi je dva picka fut champions i onda mi oba puta izbaci gold obične playere koji nemaju veze sa totw. 

koi k

lol vidim da nisam jedini dobro je  kakvi debili 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 9:13 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zasto su mi u fut champions player pickovima rare gold igrači!?

https://www.youtube.com/channel/UC4nWZGlmUj1XDSzXk2ak8Hg?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

!?

https://www.youtube.com/channel/UC4nWZGlmUj1XDSzXk2ak8Hg?
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 9:16 (zlurad).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

znači da nema totw playera, onda je bolje možda ne otvarat packove?

jeste ih otvarali? jel bio koji totw igrač u dropu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Prijatelj za gold 3 nije dobio red pickove nego obične pickove igrača ..

Napokon da dobijem 1 dobrog crvenog Adama Traore

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Uvijek prijw bilo cega idem na reddit i citam top vijesti. Tak da ekipa... Zaboravljate ko je publisher i da nisu soosobni jedan promi napravit kak treba. Twitter im suti, fejs im suti... Uzasni su. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

neznam jel ovo upravo bio bug ali od nagrada za wl dao mi je dva picka fut champions i onda mi oba puta izbaci gold obične playere koji nemaju veze sa totw. 

koi k

lol vidim da nisam jedini dobro je  kakvi debili 

 Mislim da to nije stvarno fer.  Bez obavijesti ikakve to napravit..  Ova igra je dno dna  kao nas hdz u hrvatskoj 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 9:35 (manipulator).
13 godina
offline
FIFA 20

Ja im sve po spisku, gledaj reko sta mi baci za 17w u WL, i dok sam otvarao ostale packove desi se nesto nevjerovatno :D

You better run, you better take cover!
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 20

I ja sam dobio dva gold igraca u pikovima WL,to bug ili stvarno tako ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ljudi moji jeste stvarno jbt led. Naravno da nije normalno. Zakaj otvarate ako vidite da baca sranja. 

Naravno da ovo nije normalno. Ljudi napisu da dobivaju gold pickove i onda je sljedeci post da je lik procital al je ipak otisel otvorit da se uvjeri. Pa jeste li normalni? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ma bacio mi je smeća nek rollbackaju bmk

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 9:40 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
ertz111 kaže...

I ja sam dobio dva gold igraca u pikovima WL,to bug ili stvarno tako ?

 Vjerojatno si trebao dobiti lošije red pickove pa ..vjerojatno to i je tako  naredjeno da dobiješ red pick u vrijednosti gold igrača  79 do 81 .

 

Nisam još doživio u fifi da izgubim volju za igranjem i to prije toty 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 9:41 (manipulator).
5 godina
offline
FIFA 20

Razbolio se pa nisam palio fifu 5 dana,sve mi se gafiloni povracalo na pomen fife. Udjem jutros da vidim sta sam dobio u wl i rivals dok sam igrao i docekaju me rare players igraci u pikovima. Tako da sam odlucio da je vise nikada necu upaliti,izbrisao sam  je sa konzole. 

Sad sa klincem igram CTR i bolje ae osjecam. A vama ostalim prvo zelim sretnu novi i da sto manje gubite zivaca u nastavku fife :)

 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Otvorio packove, nasmijao se na odabir izmedu 3x79 ovr igraca, dosao ovdje viditi jel se pise o tome. Odlicni su ovi iz EAa, samo su oni sposobni potrgati nesto sto radi :'D. Jebena nesposobna firma, majke mi ako nisu na razini vecine ovih nasih nepotistickih firmi. :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nista jos nisu slozili? :D

 

Vidim da su obrisali postove na sluzbenom forumu PC sekcije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 11:38 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ma kakvi, čitam na twitteru kak se ekipa jada :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Nisam odigrao do kraja wl , i bio sam neki sugavi rank, al mi se ucinilo da je bio red pick...otvaram gledam gold...

 

Ajde makar je 84 rated igrac bio 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Jel moguce da kreteni nakon sto povedu u tekmi upale torrent ili nesto. Vec mi se desilo dosta puta, tekma krene normalno sve fluidno, lil zabije gol ili dva i pocne nenormalno stekat

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 20

Ja zadovoljan. Dobio u rivalsima andersona. Skoro 7k coinsa. Najbolje do sada od 9 mjeseca. napredujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Ja zadovoljan. Dobio u rivalsima andersona. Skoro 7k coinsa. Najbolje do sada od 9 mjeseca. napredujem.

 Izuzev Son-a ne? Movie, nemoj izvrtati svoje rijeci.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice