Session - komunikacijska aplikacija s visokom razi

poruka: 8
|
čitano: 3.770
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Session - komunikacijska aplikacija s visokom razi".
15 godina
offline
Session - komunikacijska aplikacija s visokom razi

Wow. Ovi idu i korak dalje od Signal-a. Svaka čast. Jedino je malo bad kad trebaš nekome poslati poruku a ne znaš njegov session ID od 157 alfanumerika.

Idi i radi nešto korisno!
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Session - komunikacijska aplikacija s visokom razi

Mogućnost izbora je dobra, ali sada će se nekotiti hrpa takvih aplikacija i morat ćeš imati 15 messaging aplikacija na mobitelu da bi kontaktirao 15 ljudi... Za minimaliste poput mene, katastrofa :)

 

Gdje su oni dani dok je postojao Trillian, mislim, koji je objedinjavao sve messaging servise u jednoj aplikaciji? To još uvijek aktivno? Znam da je to bilo bugovito dosta, nisu dolazile notifikacije itd.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 9:16 (Marko).
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Session - komunikacijska aplikacija s visokom
Keso kaže...

Wow. Ovi idu i korak dalje od Signal-a. Svaka čast. Jedino je malo bad kad trebaš nekome poslati poruku a ne znaš njegov session ID od 157 alfanumerika.

A što komplikuju.. ili je taj Session ID neka vrsta zamjene za telefonski broj? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Session - komunikacijska aplikacija s visokom
Marko kaže...

Mogućnost izbora je dobra, ali sada će se nekotiti hrpa takvih aplikacija i morat ćeš imati 15 messaging aplikacija na mobitelu da bi kontaktirao 15 ljudi... Za minimaliste poput mene, katastrofa :)

 

Gdje su oni dani dok je postojao Trillian, mislim, koji je objedinjavao sve messaging servise u jednoj aplikaciji? To još uvijek aktivno? Znam da je to bilo bugovito dosta, nisu dolazile notifikacije itd.

 Covjece, Trillian! To cudo sam skinuo jer ga nije trebalo updateat svako malo jer nisam imao dosta prometa za to, a trebao mi ICQ 

samo nešto struže..
7 godina
protjeran
offline
Re: Session - komunikacijska aplikacija s visokom
Realno svi će ostat na WhatsAppu jer 99% ljudi boli k za privatnost(koja na netu ne postoji) i ostala sranja.

U svakoj ekipi će bit par dosadnih koji će prijeć na signal i drzat propovijedi,al na kraju će se i oni vratit jer neće imati skim komunicirat.
 
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Session - komunikacijska aplikacija s visokom

Da, session ID je kao tel broj. S time da ne moraš imati uopće tel broj. Npr možeš imati tablet koji ni nema mogućnost stavljanja SIM kartice, i na njemu taj Session app, i dopisuješ se nevezano za ikoji tel broj.

Idi i radi nešto korisno!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Session - komunikacijska aplikacija s visokom
Tvpronlem kaže...
Realno svi će ostat na WhatsAppu jer 99% ljudi boli k za privatnost(koja na netu ne postoji) i ostala sranja.

U svakoj ekipi će bit par dosadnih koji će prijeć na signal i drzat propovijedi,al na kraju će se i oni vratit jer neće imati skim komunicirat.

Privatnost na netu postoji, preuzmes TOR i anonimno surfas bez problema.

A ako smatraš da su ovi u ekipi koji preporučuju Signal dosadni, to je drugi problem. Nemoj generalizirat

12 godina
odjavljen
offline
Re: Session - komunikacijska aplikacija s visokom
Tvpronlem kaže...
Realno svi će ostat na WhatsAppu jer 99% ljudi boli k za privatnost(koja na netu ne postoji) i ostala sranja.

U svakoj ekipi će bit par dosadnih koji će prijeć na signal i drzat propovijedi,al na kraju će se i oni vratit jer neće imati skim komunicirat.

 

Jel znaš pričati ili pišeš na papir sve?

Pogasim sve i tko me treba ima moj mail i broj za SMS ili poziv.

Ode i BUG uskoro

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice