AMD Vega

poruka: 3.223
|
čitano: 437.958
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: AMD Vega

Zapravo 7950 jer se mogla otkljucat kao i prijasnji modeli 

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
D3lBoy kaže...

**Stigne kartica - "nisu još sređeni driveri" - prođe 3mj. "ma još su to sviježi driveri" (šta god to znacilo) - Nvidia izda novu generaciju gpuova i ne koncentrira se više toliko na staru garanciju - AMD fanboyevi procvatu - Nova generacija Nvidia kartica bude puno bolja - "cekaj novu generaciju AMDa, ne isplati se sad kupovat kad ce Navi razvalit" - Navi ne razvali - "cekaj svijezi su driveri jos"... I tako od 7970 u krug

 Nikakav problem sa nedavnom RX 470/480 serijom. Dok sam ju ja koristio driveri su bili odlični od početka, freesync besplatan i fenomenalan, grafa kvalitetna, jeftina (rx 470 1500 kn) i radila je ko urica. Od dvadesetak drivera samo jedan je bio loš kad su radili onu večeu nadogradnju na crimson, i to dok sam koristio R9 380X jer su bili sfušali za tu seriju kartica. Ali to se riješilo kroz mjesec dana a za to vrijeme si koristio drivere iz prethodnog mjeseca. 

 

Znači ovdje jedan jako zadovoljan korisnik polaris kartica i tu RX 470 za 1500 kn nebi nikada ni mijenjao da nije bilo ovih rudarskih potresa pa si bez problema izvukao 1000 kn skuplju karticu za đabalesku.

12 godina
offline
Re: AMD Vega
4mal kaže...

stvarno tko ima pascala do 2k19 nema kaj trazit za 4k60lock...

Probaj Evil Within 4k pa mi javi kako drzi 60fps 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
Lucidius kaže...

Tonči 

 

Daj mi objasni zasto mi konstantno brises komenatare kada iznesem neki stav i cinejnicu, isti kuki i na cpu chat temi kada napisem nesto kaj ti nejde u korist. Objasni mi na temelju cega i kojeg pravila koje sam "prekrsio" imam pobrisane postove???

 

 

S obzirom da ti smeta, više te neću brisati. 

 

Nope.
15 godina
odjavljen
offline
AMD Vega
DarthMarkus kaže...

 To ja velim stalno. Amd izbaci karticu koju moram stavit u podrum na 11C i čekat godinu dana da sazrije. Fućkaj to.

 Da, to je mrvicu problem. Driveri im kaskaju i do nekoliko mjeseci za Nvidijom. No, ako su testovi Vege (a marketing pokazuje sklonost tome) istina, onda je to iznimno razočaravajuće.

Nope.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

 

 
1 4 hvala 0
12 godina
offline
AMD Vega

Ma bit će vega rx56 čist fajn za nas uz nekakav dobar freesync ekran.Meni osobno na ovaj moj 34uc79g 144hz sa freesyncom taman.Razmišljo sam uzet gtx1080ti ali mi se ne daje baš 6500kn za grafičku.Znam da neču dobit željenih 120hz ali za duplo manje para i 70-80 fps bit će  oku ugodno i iskoristim taj freesync i meni taman. I btw naravno da ide i ryzen tak da upotpunim jedan amd-ov setup nakon dugo godina.Samo neka bude 20% jača od gtx1070 i mene su kao kupca dobili.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 23:13 (mislioc).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Vega

bogam taj hype train se u 2017 se pokazao dobro, pocevsi od ryzena i TR, jos samo da Vega bude pristupacna i to je 3 od 3

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
AMD Vega

Bit će to ovako ryzen 5 1600 vega rx56 16gb ddr4 3000mhz i lagano baci igru da se igramo. I naravno samljet će sve šta mu se u kljove baci.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 23:35 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
mislioc kaže...

Bit će to ovako ryzen 5 1600 vega rx56 16gb ddr4 3000mhz i lagano baci igru da se igramo. I naravno samljet će sve šta mu se u kljove baci.

 Pošto već prelaziš na novu platformu strpi se još malo do coffee lakea da možeš bacit usporedbu, ponajviše iz razloga što igraš na 144hz.

8 godina
protjeran
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Dobar dizajn, samo kud siva u kojem buildu ce to dobro izgledat? Fury X izgleda vrh, smooth mat crno i samo crveno Radeon = Dosta, taman.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
AMD Vega

Počeli su sa unboxingom danas klik.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Vega
war3_tft kaže...

Počeli su sa unboxingom danas klik.

 Evo i naših :

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
11 godina
offline
AMD Vega

kad smiju poceti testiranja?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
AMD Vega

Vjerujem da testiraju vec na veliko...danima cak, al pravo je pitanje :D kad smiju objaviti rezultate :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Nemam sad link, al citao sam datume nekidan, danas je unboxing, u ponedjeljak su testovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Vega
smajlee kaže...

Vjerujem da testiraju vec na veliko...danima cak, al pravo je pitanje :D kad smiju objaviti rezultate :D

 na to sam mislio. kad pocinju objave na youtube. znam da vec testiraju. svima koji su radili unbox su dobili sigurno vec neki dan. samo cekam dadodje da maznem jednu, jer bez gpu nemozes nis jos sa 4k monitorom :D

13 godina
offline
AMD Vega

Ima tko kakvih informacija hoce li vec u ponedeljak biti i kod nas u trgovinama ili cemo morati cekati duze???

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
kign kaže...

Ima tko kakvih informacija hoce li vec u ponedeljak biti i kod nas u trgovinama ili cemo morati cekati duze???

 Mogle bi u ponedeljak ali neki u 10-om mjesecu 

16 godina
offline
Re: AMD Vega

Ukoliko situacija na korejskom poluotoku eskalira necemo vidjet ni vege, ni ryzene, ni memorije, ni iphone..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
odjavljen
offline
AMD Vega

Sobzirom na kriptovalute gamerima je odavno eskaliralo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
nixass kaže...

Ukoliko situacija na korejskom poluotoku eskalira necemo vidjet ni vege, ni ryzene, ni memorije, ni iphone..

Ma nece se to desit ;)

16 godina
offline
Re: AMD Vega

Tak i ja mislim, al zamisli kaj bi to znacilo za industriju da se sranja dese.. Mineri su mila majka :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
AMD Vega

Vega64 rezultati u ponedjeljak, Vega56 odgodjena.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
chaselol kaže...

Vega56 odgodjena.

 Što? da ne cekaju Voltu pa da je iznenade mozda 

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
Lucidius kaže...
chaselol kaže...

Vega56 odgodjena.

 Što? da ne cekaju Voltu pa da je iznenade mozda 

Opet provociraš AMD fanove u temi o Vegi. Ako nemaš reći kakvu kritiku, pohvalu ili suvislu usporedbu osim čiste provokacije, ne moraš pisati.

Obećao sam ti da te neću brisati pa moram reagirati po pravilima za trolanje. Odmori se do ponedjeljka kad su rezultati.

 

Ipak neka bude žuti. Nek' je fora. No, molim te da se suzdržiš od provokacija.

Nope.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 0:02 (Tonči).
16 godina
offline
AMD Vega

"Škotski zagorac" je fakat zaslužil elitnu Vega 64 na vodu.Zakaj je od AMD-a dobil baš elitnu verziju, pa to je barem lako drugi video=rafal gadnih činjenica drito u Intelovo čelo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 23:52 (rambox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Vega
chaselol kaže...
4mal kaže...

stvarno tko ima pascala do 2k19 nema kaj trazit za 4k60lock...

Probaj Evil Within 4k pa mi javi kako drzi 60fps 

 jesam kad je ocnuta inace 50-55 isto kao i hellblade 

 

bdw stiglo kod PCE 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
chaselol kaže...

Vega64 rezultati u ponedjeljak, Vega56 odgodjena.

 Bit će testirana i 56 i 64 za ponedjeljak, evo npr onaj lik iz Hardware unboxed će dobiti samo 56-icu jer je bilo nekih problema sa shippingom u Australiju.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice